Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészséges hüvelynél mennyi folyás számít normálisnak? fórum

Egészséges hüvelynél mennyi folyás számít normálisnak? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. febr. 15. 12:40

Egyáltalán nem gond, hogy kiírtad, a negatívokkal ne törődj, biztos valami bajuk van ma mással, és itt vezetik le... :(

Jól érzed, nem normális, se a bő folyás, se a viszketés, se a hámlás. Menj egy lelkiismeretes nődokihoz, mert így látatlanban nem tudhatja senki, hogy mi a baj.

A lelkiismeretes nőgyógyász kér tenyésztést, ha az általános kezelésektől nem múlik (neked nem múlt ugye). Mondd el, hogy eddig mikkel kented, mit használtál, és ki fog találni valamit. Van egy doki, akiben én nagyon bízom, igaz eddig csak gyenge, könnyen kezelhető gombám volt, de egyéb bajaimban nagyon szépen segített. Elkaphattad bárhol, buszon, uszodában, nyilvános wc-n, de bármi miatt el is szaporodhatott egy régebben jelenlévő gomba/baktérium. Menj dokihoz, akiben bízni tudsz, ő majd meggyógyít, bár lehet, hogy majd többször kell visszamenni és időbe fog telni! kitartást, mielőbbi jobbulást!

2022. febr. 8. 10:41

Most kaptam ilyen kommentet?


miért* kimaradt-

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Bichi)
2022. febr. 8. 10:41

Most kaptam ilyen kommentet?

Érdeklődni csak szabad vagy azt sem?...

Nyilván tudom hogy nem normális én pont az ellenkezőjét kérdezem, de mindegy mert már kaptam válaszokat normális stílusban :)

31. Bichi (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 23:00
Nekem semmiképp nem gond, de fogalmam sincs hány éves lehet az, akinek megfordul a fejében, hogy ez normális lehet, és ezzel együtt kell élni. Főleg úgy, hogy nem újkeletű dolog, hanem jó ideje fenáll a problémád...
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Bichi)
2022. febr. 7. 21:58

ahelyett, hogy másik orvoshoz mennél

nyilván menni fogok, de előtte azért érdeklődni szerettem volna ha ez nem akkora gond. :)

29. Bichi (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 20:28

Nem azzal van a baj, hogy kiírtad, hanem azzal, hogy ahelyett, hogy másik orvoshoz mennél, ha már ilyen általad is nem normális tüneteid vannak, itt ajánlgatnak akár vényköteles, akár egyáb terméket látatlanba.

A folyás amúgy teljesen normális lehet egészen addig, míg szagtalan, nem viszket és nem okoz semmilyen tünetet.

Az intim mosakodók közül a tejsavasat kimondottan szokták a nőgyógyászok ajánlani, de ezt is orvosa válogatja

2022. febr. 6. 15:25
Az biztos , hogy ez nem normális dolog nálad .
27. Ágio8405 (válaszként erre: 26. - Ariana)
2022. febr. 6. 12:31
Ez majd az orvos feladata hogy kezelést ajánljon rá. Csak előtte kéne egy normális vizsgàlat.
26. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:55
Esetleg Klion tabletta, és akár szájon át szedve is, ha súlyos a probléma.
25. jooeva
2022. febr. 6. 10:47

[link]


Annyi cikk van ebben a témában....érdemes ott is olvasgatni. De először mindenképp orvos! Jó orvos!

24. 55Judit (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:37
Az intim mosakodók megváltoztatják a hüvely PH-ját, ezzel fogékonyabbá válik a fertőzésekre.
23. jooeva
2022. febr. 6. 10:36

A hüvely ph-t kellene visszaállítani, miután kikezelték a fertőzést. Csak ugye ezt ördögi kör. mert kapsz erős antibiotikumot, ami a jó bacikat is megöli. Ezért fontos a probiotikum. Lehet kapni tejsav tartalmú tablettákat illetve kúpot is.

Esetleg az étkezésen is lehetne annyit változtatni, hogy eszel élőflórás joghurtot, igazi citrom levét kicsavarni és meginni. Kerülni egy ideig az édességet...

Fertőtlenítésre jó a teafaolaj...belekeverni pár cseppet az intim mosakodóba. Bár én ilyet sosem használtam....mármint intim mosakodót.

2022. febr. 6. 10:23
Még annyit kérdeznék hogy tényleg nem ajánlott intim mosakodót használni? Családtagok mind használnak, én is de nélküle nem érzem maga tisztának, mondjuk mostanában még ezzel se, mert kilépéskor azonnal folyik. Ha csak tiszta vizzel mosom, hogy érhetném el a tiszta állapotot? Kicsit félek attól is hogy ugye a tusfürdő lecsorog a testen, érintkezik a hüvellyel, ez is okozhat gondot? Ezt nem tudom elkerülni
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2022. febr. 6. 10:18
Ja így érthető, bocsi ha kiakadásnak tűnt. :)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 8d00a82c06)
2022. febr. 6. 10:17
Köszönöm! :)
19. 55Judit (válaszként erre: 17. - 55Judit)
2022. febr. 6. 10:14
Ha én leírom ide amit megosztanék veled, talán reklámozásnak tűnhet. Ezt tiltja a szabályzat. Az teljesen normális hogy segítséget kértél. Én meg szívesen segítenék mert tudok, de nem fórumtéma. Csak ennyi. És bocsánat ha félreérthető voltam.
18. 8d00a82c06 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:13

Semmi olyan nem volt benne, lehet hogy sokan szedvednek így mint te, csak nem mernek róla még anonim sem beszélni.

Nem kell töröltetni semmit!

Gyógyulj meg!

17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 10:12
Jaj te! nem rólad van szó.
2022. febr. 6. 10:07
Lehet itt töröltetni hozzászólást? (enyémre gondoltam, hogy ne okozzon gondot vagy ne bántja más szemét)
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. febr. 6. 10:05

Vannak dolgok, amiket nem lehet, vagy nem szabad egy fórumon kiírni. Ez is egy ilyen.

Láttam pár hasonló kérdést, ott nem volt ilyen hozzászólás. Mi az amit nem lett volna szabad? A tüneteimet írtam ki és hogy mit szeretnék elérni, gondolom ez nem tabu téma. Ezért is van ez a fórum ha jól tudom, de hanem elnézést...lehet kicsit sokat írtam a bugyis dologgal de azért megszerettem volna osztani. Nem tudom mi baj van ezzel, ez egy beszélgetős fórum

többieknek köszönöm a válaszokat.

14. 55Judit (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. febr. 6. 09:37
Na ez most úgy hangzik, mintha én árulnám. Pedig nem, közöm sincs hozzá, csak használtam húgyúti fertőzésre, miközben e-mailben kaptam használatáról egy átfogó tájékoztatást. Ezt osztanám meg veled.
13. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 09:33

Vannak dolgok, amiket nem lehet, vagy nem szabad egy fórumon kiírni. Ez is egy ilyen.

Segítség az van. Ladyvita hüvelykúp. Több információt tudok róla adni mint amit egy webes tájékoztatóban találsz.

Ha magánban megírod az e-mail címedet leírok mindent amit tudok. Biztos lehetsz, tőlem senki nem tudja meg ki vagy.

12. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 09:16
Nem.
11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 09:13

Ki kellene tenyésztetni azt a gombát, hogy a megfelelő gyógyszert kaphasd, és azt is elég ideig.

Aztán jöhet a hüvelyflóra helyreállítás.


Szerintem az a folyás, ami meglátszik a bugyin, nem normális.

10. dafke
2022. febr. 6. 08:58

Jézusom, ezt nem hagyhatod annyiban. Addig menj, amíg ki nem kezelteted.

Egészséges hüvelynél teljesen egyénfüggő.

Nekem peteéréskor kell a tisztasági, mert elég sok van. Amúgy nem.

Akkor tudhatod, hogy rendben van, ha nem viszket, nem hámlik, nem büdös, és legfeljebb fehér színű, de semmiképpen sem sárga, zöld vagy barna.

2022. febr. 6. 08:17
Minimális folyás teljesen normális mindenkinél, hiszen így tisztul a hüvely. Az állaga a ciklus folyamán változik, és ovuláció környékén a mennyisége is megnő. Nekem például csak ovulációkor van szükségem tisztasági betétre. Sem a viszketés, sem a hámlás, sem a szag nem normális, tehát valami bajt jelez. Ha egészséges vagy, egy nagyon enyhe illatod van csak. Keress egy normális nőgyógyászt, aki kideríti, mi a probléma.
2022. febr. 6. 08:04

Köszi a válaszokat.

És egy egészséges hüvelynél nem lehet viszketés igaz? Még egy kicsit sem, sem hámlás? ez is sokszor megőrjít.

2022. febr. 6. 07:43

Èn úgy tudom, egyénfüggő, hogy kinek mennyi a normális.Akkor van gond, ha kellemetlen szagú, és/vagy a színe zöldes, sárgás vagy vér van benne.

Tényleg ciklusan belül is változik, hogy mikor több, mikor kevesebb.

A gombára adott kúpok, szerek után lehet újra kéne építeni a hüvelyflórát valami tejsavas szerrel.

Keress egy lelkiismeretes orvost, akiben megbízol.

6. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 07:38
4,5 ph feletti már rossz, vagyis bakteriális fertőzés jele. 3, 7 alatti pedig gombás fertőzés jele, így a te esetben ez valószínűsíthető.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 07:33
Akkor kérj tenyésztést vagy ha ez gondatlan doki menj olyanhoz aki megcsináltatja. Simán lehet hogy van egyéb fertőzés is. Meg is viszgált kèzzel, megnézte a mèhszàjat? Nekem pl méhszájseb miatt is volt anno több váladék. De simán lehet candida gomba is annak a teljes kiirtásához pedig kell diéta is. De a sárgás inkább utal valami egyéb fertőzésre is. Nekem pl a gomba sosem volt sárgás és túl sok folyás sem inkább a viszketés volt domináns.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook