Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? fórum

Hanyadik randin mondható "normálisnak" az első sex? (beszélgetős fórum)


122. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 115. - Christine1979)
2009. jún. 28. 10:34
igen, belegondoltam és épp ezért mondtam, hogy az ilyen pasi szemét dög!
121. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 111. - E14ebbbf07)
2009. jún. 28. 10:18

Igen, érthető. Köszönöm,hogy próbálsz segíteni! Nem a tízparancsolatra gondoltam. Szerintem abban nem szerepel hogy szűzen kéne férjhez menni. Talán ez egy külön törvény a katolikusoknál, a vallás tiltja elvileg a védekezést is. A házasságon kivüli szexet is azt hiszem főleg azért mert gyermek származhat belőle. Nem csak a vallás miatt lehet bennem gát, én belülről jövő indítattásnak érzem, vagyis saját meggyőződés kezdettől szimpatizáltam azokkal aki megőrizték a nászéjszakáig. Nagyon tiszteletre méltónak tartom. Volt bennem ellenérzés, sőt gyűlölet a pasik iránt ezzel kapcsolatban akik ennyire nem hajlandóak ezt tiszteletben tartani. Persze ez akkor állná meg a helyét ha erőszak lenne, de mivel a nők is akarják...

Azzal hogy ez nincs igy, az egész nászéjszaka elveszti értelmét, az igazi varázsát szerintem. Legalábbis az én szememben biztosan. Akkor már nem egyéb mint egy éjszaka a sok közül :( És ez valahogy frusztrál.

Igen azt is érzem hogy ha már igy van akkor mindenképpen Ő kell legyen a férjem. Mert utána már tényleg nem menne senkivel...

2009. jún. 28. 10:10
Ha a randi célja a szex, a vágy kielégítése, akkor az elsőn. Ha a másik megismerése, elfogadása, akkor a nincs mit kérdezni...
119. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 108. - 3d37fa6615)
2009. jún. 28. 10:04
Igen valószínűleg jól látod. Lehet más is a dologban, pontosan nem tudom csak azt érzem hogy valami gátol. Ő csak miattam fogja vissza magát. Bár amúgy sem az az intenzív fajta. (szerencsére). Ha az lenne tuti nem lenne már velem, bár sokáig lehet ígyse..
118. 40163fd81d (válaszként erre: 116. - Syria)
2009. jún. 28. 09:58
Ki dönti el,hogy mi a jó,vagy rossz?:))
2009. jún. 28. 09:38
akár az elsőn is:-))
116. syria (válaszként erre: 61. - 40163fd81d)
2009. jún. 28. 09:30
Aha, ezért szülnek annyian 15-17 éves fejjel. Szerinted ez jó dolog?
115. Christine1979 (válaszként erre: 113. - 77ccf73fd1)
2009. jún. 28. 09:29
Hát persze. De gondolj bele...egy pasinak ez mennyire kényelmes, meg "menő" dolog, hogy van egy fix nője, és ha kénye-kedve úgy kívánja, akkor meg megy a másikhoz, aki odavan érte...
114. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 103. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 28. 00:51
Basszus Bp-en két kerület között is több lehet simán 10 Km-nél, engem sosem tartott vissza ez a távolság, pedig az én exem is 25 km-re lakott, ö budán én pesten...
113. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 99. - Christine1979)
2009. jún. 28. 00:50

Teljesen egyetértek veled, a bántó pasi tipli! A másik a sexelős meg döntsön! Nem lehet egyszeree két nőt széditeni! Bocsi de szerintem téged csak sexre használ, vagy ha nem hát bizonyztsa be és lépjen!

De utálom az ilyen rohadék pasikat!!!

112. 77ccf73fd1 (válaszként erre: 90. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 28. 00:47

Hogy is érted hogy más a sexuális életetek mint a házasoknak? Orál sex van, aktus nincs??? Már bocsi hogy igy rákérzedek de nem igazán értem!

Tisztelem a vallásod, de nem ajánlom, hogy hozzámenj valakihez, amig nem sexeltetek!

És ha neked vagy neki szörnyű lesz a sex?

111. e14ebbbf07 (válaszként erre: 92. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 20:41

Továbbra sem kötekedni karok. Vallási okokra hivatkozva nem adod magad oda minden alkalommal, amikor csak a párod szeretné, és esetleg a viselkedésedből azt veszi le, hogy te is akarod.

Namármost, a parancsolat úgy szól, hogy Ne paráználkodj! Nem pedig úgy, hogy ne sűrűn. Elvileg ez azt jelenti, hogy szűzén kellene mindenkinek férjhez menni, amit egy előző kommentedben te is kivitelezhetetlennek tartassz.

Én úgy érzem, hogy téged nem a vallás tart vissza igazán, hanem az emiatt kialakult lelkiismeretfurdalásod. Ha ez megnyugtat, szerintem nem fogsz a pokolra jutni amiatt, hogy odaadod magad gyakrabban annak, aki reményeid szerint a későbbiekben a férjed lesz. Szóval szerintem ne görcsölj emiatt, technikailag már tökmindegy. A szó szoros értelmében próbáld élvezni az életet, nehogy ez a görcs állandósuljon benned.

Ja igen. Nem nézlek hülyének a hited miatt, jó a vallásosoknak, van mibe kapaszkodniuk. De emiatt igazán felesleges görcsölnöd.

Kicsit kusza lesz, de a lényeg remélem érthető. :)

110. Gligi
2009. jún. 27. 20:33
A ferromonok áramlásától függ :-)
109. g_eszter (válaszként erre: 90. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 19:41
Ilyenkor kell delutan egy jot aludni, hogy estere legyel friss ;)
2009. jún. 27. 18:38

Húha!Jól elterelődött a szó.

Elfelejtett jelszó!Nos a vallás szép dolog, de a mai világban már nem hiszem, hogy kivitelezhető a szűzen férjhez menetel.Nem vagy kevesebb semmivel, mert úgy mész férjhez, hogy túl vagy már néhány szexuális élményen.

A 10km szerintem a mai világbn, nem egy olyan távolság, ami miatt a találkozásokat heti rendszerességre kellene szűkíteni.

Őszintén szólva a leírásod alapján úgy érzem a párod igényelné a szexet, csak valahogy neked nem megy,jól látom?Kizárólag csaka vallás gátol téged, hogy valóban felszabadultan legyetek együtt, vagy más is van a háttérben.Ezt mindenféleképpen tisztáznod kell, elsősorban mgadban, majd a pároddal!

Barbi986!A jelenlegi kapcsolatodból minél előbb lépj ki, mert nem ér annyit, hogy tönkremenj idegileg. A másik férfiú pedig szerintem nem szerte téged igazán, mert nem gondolkodna egy percet sem.Ha valóban érted éln, már rég mellette lennél, szerintem.indössze hálából, nem élhet olyan nő mellett akihez érzelmileg nem kötődik.Neki ez így ritka kényelmes, feltehetőleg te megadsz neki olyan dolgokat, amit egyébként a hétköznapokban a párja nem, és így két legyet üt egycsapásra.Ott a biztos háttér, és találkát alkalmával a romantika.

Vele is érdemes lenne tisztáznod a dologokat!!

107. Christine1979 (válaszként erre: 105. - Barbi1896)
2009. jún. 27. 16:57
Én is nagyon sokat köszönhetek az exemnek... de ha egyszer vmi nem működik, kár erőltetni. És "csak" köszönetből szerintem nem lehet vki mellett maradni. Tisztességtelen a másik féllel szemben, egyrészt, mert ugye, mint a példa is mutatja, megcsalja őt,- valamint megfosztja attól, hogy ő is szabadon találhasson magának olyasvkit, aki igazából szereti őt, és nem "csak" hálás neki.
106. barbi1896 (válaszként erre: 104. - Elfelejtett jelszó)
2009. jún. 27. 16:53

Hát igen tudom h. nem jó.

Nemis gondoltam h. valamikor is megtörténik ez velem, mert számomra is tabu volt.

Az Ő hatására azonban minden megváltozott, nagyon szeretem.

Tudom h. nagyon nehéz lenne azt mondani neki h. többet ne találkozzunk, de lehet h. az lenne a legjobb. Ígyis úgyis szenvedek.

Azt nem tudom h. mondjam-e neki h. esetleg baráti kapcsolat lehet-e köztünk:S

(Az exeimmel jó a kapcsolatom)

Ma találkozzok vele, hát még ne tudom mi lesz, ez legyen az utolsó találkozás vagy maradjon úgy ahogy eddig és majd kialakul vmi.

105. barbi1896 (válaszként erre: 102. - Christine1979)
2009. jún. 27. 16:49

Azt is megmagyarázta h. miért van vele.

Azt mondta ő húzta ki a nehéz helyzetéből és ezt nem tudja elfelejteni neki.

Dehát sztem is neked van igaza, annyira nem szeret, lehet h. vmennyire de azért a bnőjét jobban.

2009. jún. 27. 16:20
Harmadiknak lenni sosem jó egy kapcsolatban mert valaki elöbb utóbb mindig mást akar és akkor jönnek a problémák. Én nem mennék bele harmadiknak egy kapcsolatba. Akinek barátnője van az nekem tabu.
103. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 101. - Barbi1896)
2009. jún. 27. 16:18

Mi is ritkán találkozunk, ezért akar minden héten szexelni. Hát mit mondjak sokallom ;)

Amúgy köztük a táv 10 km. Másokat egy ország választ el és mégis többet találkoznak. De megszoktam már hogy az én kapcsolatom semmiben sem átlagos.

102. Christine1979 (válaszként erre: 100. - Barbi1896)
2009. jún. 27. 15:55

De ha nem akarja otthagyni a barátnőjét, akkor valószínű, hogy mégsem szeret téged annyira. Lehet, hogy kedvel, meg szeret veled lenni, alkalmanként, meg alkalmakra....

Szerintem pont EBBŐL láthatod, hogy nem vesz komolyan.

Ha komolyan venne, nem lenne akadály a távolság, és otthagyná a bnőjét is.

De én - csak mint kívülálló - írok véleményt...

2009. jún. 27. 15:41
Mondjuk lehet azis benne van h. ritkán találkozunk h. elég messze lakik tőlem
100. barbi1896 (válaszként erre: 99. - Christine1979)
2009. jún. 27. 15:40

Hát igen a páromat elakarom hagyni minél előbb, mert teljesen tönkretesz.

De a másikat az a baj nem tudnám otthagyni, túlságosan is szeretem, és néha úgy vagyok vele h. elhiszem h. szeret máskor meg kételkedek benne. Nem tudom h. tudnám kideriteni h. valóban szeret-e vagy ebből amit csinál gondolhatnám h. nem vesz komolyan?

99. Christine1979 (válaszként erre: 98. - Barbi1896)
2009. jún. 27. 15:34

Szija,


szerintem ha a párod érzelmileg bánt, akkor hagyd ott. Ezt senkinek sem szabad engedni. Sem az érzelmi, sem a fizikai bántalmazást.


A másik srácnak meg szerintem így kényelmes. Gondolom, tetszik neki, hogy van egy állandó barátnője, és mellette még egy lány, aki odavan érte... Én őt is hanyagolnám a helyedben...


Ne haragudj, ha negatív voltam... :( de én - abból, amit leírtál- ezt látom.

2009. jún. 27. 15:30

Sziasztok!

Nekem tavaly történt meg az első fél év után, 1évig neten beszélgetünk aztán találkoztunk és összejöttünk, most több mint egy évesek vagyunk, de nagyon nem jó a kapcsolatunk. Érzelmileg mindig bántalmaz és megtörtént amit magamból sose néztem volna ki megcsaltam. Akivel megtörtént őt viszont nagyon szeretem, gyerekkoromban ismertem meg és akkor is szerettük egymst, aztán több évig nem tudtunk találkozni. Októberben volt az első találkozás amikor leis feküdtünk egymással, aztán azóta még 3x találkoztunk és akkor is mindig megtörtént. Azt mondja h. szeret, de mégse "tud" velem lenni (van barátnője). Azt állítja h. mindketőnket szeret- van ilyen??? Nem tudom h. tényleg szerelmes belém vagy csak azért jön h. szexeljen velem:S

Arra gondoltam egyszer próbára teszem, h. mikor jönn nem engedek neki és utána kiderül h. viszonyul hozzám, szerintetek jó ötlet?

97. coline
2009. jún. 27. 15:29

Tedd azt, amit a szíved diktál...és ne bánj meg semmit...erre van is egy idézetem!


Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg.

Giovanni Boccaccio


Én azt bántam meg, hogy kihagytam egy s mást.

2009. jún. 27. 15:19

Nem is vitázni akartam, félre ne érts. :)

Csak nem szabad általánosítani. Nyilván, én is ismerek kiscsajokat, akik minden hvégén mással fekszenek le.... De azért vannak kivételek, amik erősítik a szabályt. :)

2009. jún. 27. 15:17
Távol álljon tőlem :)
2009. jún. 27. 15:16

Szerintem attól nem kevesebb egy nő, ha lefekszik vkivel az első randin.... Az előző kapcsolatomban, mint írtam, én is 9 hónapot vártam, a mostaninál (pár hónap netes ismerettség után) az első randin túlestünk rajta...

És azóta is együtt vagyunk, több, mint egy éve....

És Judye-ék is, már 8 éve. Szóval, szerintem nem minden esetben jelenti az első randin való szexelés a könnyűvérűséget... Én nem tartom magam annak, a párom sem, és ki is kérném magamnak, ha vki ezt mondaná......

2009. jún. 27. 15:13
Azért NEM minden pasi. A nem kimaradt, bocsi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook