Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány nap alatt jön meg az új személyi igazolvány? fórum

Hány nap alatt jön meg az új személyi igazolvány? (tudásbázis kérdés)

10. szavak (válaszként erre: 4. - Msaca)
2013. júl. 3. 10:14

Azért ezt meg lehet beszélni. Elmondod mi a helyzet, ők pedig elmondják, mi lenne a legjobb megoldás.

Ha nem értelmes emberekkel van dolgod, elköszönsz, és átmész egy másik okmányirodába. Az ország bármelyik okmányirodájába mehetsz.

2013. júl. 2. 21:23
Kislányomnak 2 hét alatt jött meg.
2013. júl. 2. 20:43
Én most csütörtökön lesz 3 hete hogy csináltattam, 2 hét volt még a régi lejártáig, tehát ezen a héten már csak az a papír van, amit adtak, de még nem jött az sms, hogy mehetek érte.
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - RBékucika13)
2013. júl. 2. 19:28
Személyit nem lehet sürgősséggel kérni.
6. msaca (válaszként erre: 5. - RBékucika13)
2013. júl. 2. 19:28

Azt mondták, hogy személyinél nincs sürgősségi.

Az csak útlevélnél van, és az 26.500 Ft-ba fájna.

Ahhoz meg nagyon nincs kedvem, hogy kifizessem így nyaralás előtt. :(

2013. júl. 2. 19:25
Mikor nekem csinálták (nem olyan régen,viszonylag)akkor mondta az ügyintéző hogy kb. 3hét de lehet hogy 1hónapba telik míg elkészül az új személyi igazolvány.Ha sürgősen kérted akkor 3-7 nap között jön ki.
2013. júl. 2. 19:19
Továbbá szeretném, ha aki ezt olvassa tudná, hogy ha megvártam volna, míg lejár az okmányom és csak utána billegek be a hivatalba, akkor ideiglenes személyit kaphattam volna és mehetnék vele nyaralni, de mivel lelkiismeretes hülye vagyok, ezért a lejárta előtt két nappal ma bementem és jól kiszúrtak velem! :(
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Msaca)
2013. júl. 2. 19:18
Addig meglesz. 2 hetet szoktak mondani, de általában hamarabb küldik.
2013. júl. 2. 19:17

Sziasztok!


Tapasztalatokat szeretné az ügyben, hogy kinek mennyi időbe telt, mire kipostázták a személyi igazolványát.

Én ma igényeltem megyeszékhelyi járási hivatalban, és aggódom hogy július 20-ig meglegyen.

2013. júl. 2. 19:16
Hány nap alatt jön meg az új személyi igazolvány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook