Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hónaposan vinnétek/vittetek babát strandra? fórum

Hány hónaposan vinnétek/vittetek babát strandra? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 18. 14:56
Szerintem ha szereti a vizet akkor fél éves kora után.
2008. jún. 17. 12:39
Ja és ajánlom a természetes alapú napvédőket, igaz nem sok, csak 3-4 faktorosak, de ha tavasztól használjátok, a baba bőre fokozatosan hozzászokik és nem ég le. A napozókrémek rémes dolgokat tartalmaznak, lehet,hogy nyugodt vagy és közben sokat ártassz a pici bőrének!
2008. jún. 17. 12:36
Hanga áprilisi, mi már pár hónaposan vittük strandra, Balatonra, egyéb vízpartra, tengerre augusztusban. Imádja, soha nem volt beteg, nem égett le, persze nagyon elővigyázatosak voltuk, de nem aggódtuk túl a dolgot! Ne fosszuk meg őket ettől az élménytől....
2008. jún. 9. 09:08

Nekem a kisfiam tavaly nyár végén született,így idén nyáron esedékes a strandolás.Még csak kismedencében pancsikolt itthon,de nagyon élvezi.Így nyugodt szívvel indulunk majd el nyaralni is.


Én személy szerint egy 2-3 hónapos babát nem vinnék ki a strandra.

2008. jún. 8. 22:59
En 6 honaposan vittem elöször strandra. Borzasztoan elveztea vizet!! :)))
2008. jún. 8. 22:17

Nem vittem a babáimat strandra.

Mikor igazi strandidő van,olyan magas az UV sugár,hogy már én sem biztos,hogy kimennék.

Babát meg főleg nem vinnék strandra manapság.

Nem nekik való.

2008. jún. 8. 22:05

Sziasztok!

Nekem három gyermekem van kb három hónapos korukban már jártak a strandon, pesze én is agyon kentem őket napvédővel. Az igazi pancsizást viszont csak öt-hat hónapos korukban kezdték el élvezni.

2008. jún. 8. 21:50
én már láttam nem egyszer, egy-két hós babákat is babakocsiba a Balatoni strandokon, a család fürdőzött addig anyuka a parton a babájával volt a hűsbe, megoldották,
2008. jún. 8. 21:39
Nekem decemberi a kislányom,tehát 6-7 hónapos volt az első nyarán. Akkor már mentünk strandra vele,persze bekentem 50 faktoros napvédővel és többnyire az árnyékban voltunk. Nagyon élvezte a babapancsolót.
2008. jún. 8. 21:38
Én bármilyen korán elvinném, csak nagyon figyelj a fényvédelemre. Az enyém egyszer leégett, pedig a ház árnyékában volt, mert a levegő is barnít. A napernyők meg elég sokat átengednek.
2008. jún. 8. 21:37
Hány hónaposan vinnétek/vittetek babát strandra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook