Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hónaposan fordult meg a babátok? Mennyi időt gyakorolt amíg sikerült neki? fórum

Hány hónaposan fordult meg a babátok? Mennyi időt gyakorolt amíg sikerült neki? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 15. 07:46

Későbbiek során fontos lehet, ( iskolakezdés körüli problémák ) mikor fordult, kúszott, mászott,stb. De azért mégis az a természetes ha ő rá bízzuk.

Felhúzud a térdét, és kicsit rásegítesz az nem baj. ( nem tudom leírni, mutatni kellene,) Mellesleg a védönő azért van kérdezzéek őt!

2009. júl. 14. 13:32

Kisiam utált hason aludni és nem is kényszerítettem rá, így először 4,5 hónapos volt amikor a hátáról a hasára fordult. Egyszer sikerült neki és utána hetekig nem csinálta, majd egyszer csak el kezdte tudatosan. Utána gyakorolta a hasról hátra fordulást. Szintén egyszer sikerült neki, majd vagy egy hét volt mire újra elkedzte, de akkor már tudatosan :)

Szerintem ahány baba annyi szokás.

2009. júl. 13. 22:27
A kisfiam 2 hónaposan fordult hasáról a hátára de aztán elfelejtette egy kis időre. 3,5 hónapos kora óta fordul át a hátáról a hasára de eleinte csak az egyik irányba. Most 4,5 hós és már oda-vissza jobbra-balra pörög-forog. :) De ez minden gyereknél nagyon különböző.
2009. júl. 13. 21:45
Nekem a lányom később csinált mindent!6hónapos korában kezdte el a forgolodást és már 9.5hóra minden tudott!!Biztos gyűjtötte az erőt:))
3. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - RitaAnna)
2009. júl. 13. 21:00
Mindkét lányomat gyógytornára hordtam, és kezdettől fogva hason aludtak. Úgy emlékszem, 3,5-4 hónapos korukban már forogtak.
2009. júl. 13. 13:13
Nekem a fiam a hasrol hatra fordulast ket es fel honaposan csinalta meg. (nagyon utalt hason lenni) A visszafordulas csak 4 honaposan sikerult.
2009. júl. 13. 13:09
Amikor sikerült az egyik oldalra, utána a másik oldalra is megcsinálta? Hasról hátra is tudatosan csinálta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook