Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hány hónapos munkaviszony szükséges az OTP hitelhez? fórum

Hány hónapos munkaviszony szükséges az OTP hitelhez? (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 1. 18:32
3 hónap
7. kobagabi (válaszként erre: 6. - 24584533ce)
2009. jún. 1. 18:25
szerintem nem, de legalább azt hiszem 3 vagy 6 hója oda kell mennie a fizunak.
6. 24584533ce (válaszként erre: 5. - Kobagabi)
2009. jún. 1. 18:22
De a férjemnek is az OTP-be utalják a fizuját,így akkor nem kérnek semmit hozzá?
2009. jún. 1. 18:19
Mi is Otp-től vettünk fel személyi kölcsönt 2 db-ot tavaly. Az egyiket az én nevemre. másikat a férjemére. Nekem is évek óta van Otp-s számlám, amire évek óta megy a nem kis fizetésem. A férjem ezen társtulajdonos. De az ő fizuja nem oda megy. Nekem, nem kellett munkáltatói, meg munkaviszony igazolás, csak személyi, és kb. 1 óra múlva a kezemben is volt a nem kicsi összeg. A férjemnek viszont kellett igazolni a munkáltatóival a bérét, munkaviszonyát mindent. Kb. 6 hónap kell szerintem, és határozatlan idejű szerződés.
2009. jún. 1. 16:36
Van valaki aki jártas az OTP-s hitelekben?Már évek óta megvan a számlánk,minden pénz oda megy,de munka bér csak mostantól. Szeretnénk felvenni mi is egy nagyobb hitelt,hogy rendeződjön az anyagi helyzetünk.Jan.1-től ezen is szigorítottak vajon?
2009. jún. 1. 16:33
Én ugy tudom 3-hónap kell ahoz, hogy hitelt vegyél fel.
2009. jún. 1. 16:32
Már a nővérem és anyósom is vett fel a tavaly olyan hitelt,hogy az OTP a fizetése tízszeresét megadta személyi kölcsönnek. Nekik oda van utalva a fizujuk,és nem kellett hozzá semmi más csak személyi.A férjemnek új munka helye lett,odautalják a fizuját a közös számlánkra.Van még ilyen hitel szerintetek?
2009. jún. 1. 16:29
Hány hónapos munkaviszony szükséges az OTP hitelhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook