Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fundamenta lakáshitelhez milyen iratok szükségesek? fórum

Fundamenta lakáshitelhez milyen iratok szükségesek? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 27. 13:34
Ja, és nekünk a hitelhez a munkáltatóin kívül más papír nem kellett, de abból is elég volt a pasimé, az enyémet már nem is kérték.
2011. máj. 27. 13:33
A Fundamenta egy nagyon rugalmas cég. Szerintem ne aggódj, nekik is az a céljuk, hogy kihelyezzék a pénzt. Esetleg hívd fel azt az üzletkötőt, akinél kötötted a szerződést, ő lehet, hogy segítőkészebb lesz.
2010. nov. 5. 16:55
Segítséget szeretnék kérni attól aki hasonló helyzetben van!Van egy 4 éves szerződésem, a tesóm a kedvezményezett.Szeretne venni egy kis házat 1,45Mftért.A adásvételi, tulajdoni lap, jövedelemigazolás mellett, mit kérnek, ha elküldjük a hitelkérelmet?Hívtam őket, nem mondták meg!Majd a hitelbírálat során.....elválik, és elhajtottak!Azért lenne fontos, mert van hitelkeretem,saját lakáshitelem, 90000ftos fizetésem.És vszínűnek tartom, hogy nem fognak elfogadni adósként.Nem akarok kidobni az ügyvédnek pénzt, ha reménytelen az ügy!Kérem, hogy aki mostanában vett fel áthidaló kölcsönt, segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook