Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hány férfi volt kapcsolatod, mielőtt megtaláltad az igazit? fórum

Hány férfi volt kapcsolatod, mielőtt megtaláltad az igazit? (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. jpne (válaszként erre: 1. - Orsy90)
2009. okt. 8. 14:37

Szerintem az összeköltözés jó ötlet, akkor kiderül minden, hogy egyáltalán együtt tudtok-e élni a mindennapokban.

Mielőtt találkoztam volna a férjemmel, jó sok kapcsolatom volt, de semelyik nem tartott tovább 1 hónapnál. Utána már az agyamra ment mindegyik, biztos voltam benne, hogy én egész életemben egyedül maradok, mert nem tűrök meg senkit magam mellett. Aztán 13 évvel ezelőtt a valamikori Fekete Lyukban, egy koncerten megláttam Őt, Akkor tudtam, hogy ő az igazi, pedig csak pár mondatot váltottunk. Úgy nézett ki és olyan volt a stílusa amiről egyből tudtam, hogy nekem teremtették.

Nemsokára újra találkoztunk,pár hónap múlva már várandós is lettem és ma már a harmadik gyermekünket növesztem a pocakomban.

Könnyen lehet, hogy megtaláltad az igazit, de a főiskola és az összeköltözés mindkettő nagy próbatétel lesz. A fősulin a bulikat értem. :)

22. Myrthil (válaszként erre: 1. - Orsy90)
2009. okt. 8. 14:37

Mi 5 éve vagyunk együtt.

Nekem is ő volt az első.

Nekem ő az igazi. legalábbis ennyi idő után már biztosan ki merem jelenteni. :)

21. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 18. - Orsy90)
2009. okt. 8. 14:34
hm:) biztosan van Nála is jobb.... de ezzel Én is úgy vagyok, hogy Nekem pont így jó... pont Ő kell, úgy ahogy van.... még akkor is amikor azt a rohadt lepedőt megint szétdobálta ahelyett hogy összehajtaná :))))) (viccelek....)
20. orsy90 (válaszként erre: 16. - 9c8432d068)
2009. okt. 8. 14:33
Egy idő után nem unalmas vele mondjuk a szex? Hétvégente nincs olyan, hogy most csak unatkoztok és nem csináltok semmit, de azon tűnődtök, hogy mit csináljatok?
19. agis
2009. okt. 8. 14:31
Nem feltétlenül a számadat a mérvadó, inkább az, hogy ha az ember lányának több kapcsolata / pasija volt (mindegy hogy nevezzük) van viszonítási alapja...minden kapcsolat változtat rajtunk...
18. orsy90
2009. okt. 8. 14:30

De mondjuk ha csak egy fiú volt az életemben, honnan tudjam hogy nincs-e nála is jobb?:D

Semmi baj nincs a kapcsolatunkkal, bár én is tehetnék többet bizonyos dolgokért és ő is.

2009. okt. 8. 14:30

5 párom volt a mostani kedvesem előtt, de ebből nem mindegyikkel volt szex. Ebből 2-3 volt komoly, több éves kapcsolat.

Én amondó vagyok, hogy nem jó, ha valaki azzal köti össze az életét, aki neki az első volt mindenben (és nem is volt más), mert előbb-utóbb furdalni fogja a kiváncsiság, hogy milyen lehet mással stb...Ez nőnél és férfiná is igaz, nyilván pasinál jobban..

Ezért nem árt, ha az embernek van az igazi előtt tapasztalata, mert utána már nem feltétlenül fog vágyni újra. De persze senki nem mondhatja magának azt "hogy ezt az elős kapcsolatomat nem akarom hosszútávra, mert még tapasztalatot kell gyűjtenem". Az ember nem parancsolhat az érzéseinek.

16. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Orsy90)
2009. okt. 8. 14:29
Nekem a férjem volt az első és az utolsó is. 37 éve vagyunk házasok.
15. klenca (válaszként erre: 12. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 8. 14:28
Ritka szerencsés vagy! További boldog mindennapokat!
2009. okt. 8. 14:27
16 évesen ismertem meg a mostani párom,nekem is ő az első komoly (és remélem az is marad:)
2009. okt. 8. 14:26

Nem tudom,h. megtaláltam-e az igazit...sokáig azt hittem, azátan most sehol senki! :))



Amúgy elötte volt 3kapcsolatom,(nem tartottak sokáig, kb. fél év, egy év) ebből egy sexuális.

2009. okt. 8. 14:25
Nekem mondhatni Ő az első és az utolsó is :)))))))))
2009. okt. 8. 14:25
én azt hiszem, hogy nekem az első lett volna az igazi. kiugrottam abból a kapcsolatból, többek között azért, mert 'mi lesz majd később, még nem éltem...', na azóta éltem... és azóta sem szerettem senkit annyira, és nem illettünk össze senkivel annyira, mint vele. szóval ne aggódj, hanem csinál bátran. a problémákkal akkor kell megküzdeni, amikor szemben állsz velük, nem előre...
10. mgagi
2009. okt. 8. 14:24
Nekem 3. A férjem az utolsó és az egyetlen.
2009. okt. 8. 14:24
29 évesen mentem férjhez, előtte 8 kapcsolatom volt, ebből volt néhány napos, néhány hónapos, de néhány éves is.
2009. okt. 8. 14:24

az igazi!van olyan?....

én viszont nagy fogyasztású voltam mindig,de hű ahhoz akivel épp együtt voltam.


én nem hiszek az örökkön örökkében!


de van olyan volt osztálytársam aki ahhoz ment hozzá,akivel 14 évesen együtt járt.

2009. okt. 8. 14:24

Nekem 5 párom volt, mire a férjemmel összekerültünk. De az 1. diákszerelem, az tartott 3 évig. Majd jött egy két éve dolog. És ekkor még mindig csak 20 voltam.

Utána lett egy 1 éves, amiből született a lányom. Majd csak egy pár hónapos kapcsolat következett. Utána megint egy pár hónapos, és 2000-ben találtam meg a férjem, azóta jóban, rosszban együtt vagyunk, 2002-ben esküdtünk, lett 2 közös fiunk:)

2009. okt. 8. 14:23
Márhogy szexuális kapcsolat, vagy párkapcsolat?
2009. okt. 8. 14:23
Nem tudom, hogy a mostani-e az igazi, de előtte csak 1 volt.
2009. okt. 8. 14:22

Nekem 3 volt,mindhárom hosszú kapcsolat volt.

Az elsőre azt hittem, hogy az igazi, a másodikra is. :-))) De nem így lett...


A férjem az IGAZI, ez biztos!

2009. okt. 8. 14:22
Szia! Nekem a mostani párom a második az életemben,és 17 éves korom óta együtt vagyunk.
2009. okt. 8. 14:22
Sosem voltam az a nagyfogyasztású csaj, így aztán még lehet, hogy az igazi egyszer majd rámtalál.:))
2009. okt. 8. 14:20

Sziasztok!


Erre a kérdésre nagyon kíváncsi vagyok , esetleg nálam tapasztaltabb nők válaszolhatnának rá.

19 éves vagyok, és több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal, aki az első nekem minden szempontból. Sose csaltuk meg egymást, persze viták előfordultak.

Úgy érzem talán ő az igazi nekem. Ez lehetséges, hogy még mindig így szeretem 3 év után? Érzem és tudom, hogy ő szeret, jövőre talán ha megkezdem a fősulit összeköltözünk, vagyis ezt ő javasolta:). Korban egyidősek vagyunk.

Ha van kedvetek írjátok meg a tapasztalataitokat, véleményeteket:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook