Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kimaradt menstruáció után több nappal, erős pozitív tesztem lett. Ez lehet a kései ovuláció miatt? fórum

Kimaradt menstruáció után több nappal, erős pozitív tesztem lett. Ez lehet a kései ovuláció miatt? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 29. 14:14

Lehet később repedt meg a tüsző, nem pont középidőben... De nekem volt olyan is, hogy szinte biztosan középidei együttlétből fogant terhességemet nagyon lassan jelezte a 25-ös teszt, erős csík csak elmaradt mensi után egy héttel mutatkozott, mégis minden rendben volt.

Sajnos arra is van példám, hogy ez nem minden esetben jelent jót... Legutóbb, amikor így jártam, üres petezsák lett a vége. Kémiai terhességeknél nekem erős csík sosem volt...

Az kívánom, hogy minden rendben legyen! Írjál majd az első uh után.

2022. júl. 29. 07:29

Voltam én is így, késői ovum volt, bár nekem a ciklusaim össze vissza vannak , de ovu tesztelek.

Aztán kémiai terhesség lett sajnos a vége, mint már párszor. Meg sem lepődtem rajta.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 16:34
Igen simán lehet.de utalhat arra is hogy nem fejlődik rendesen vagy kémiai terhesség van. Biztosat erre orvos sem tudna mondani, az idő eldönti majd.
2022. júl. 28. 16:07

Sziasztok! Volt màr valaki úgy,hogy kimaradt menzesz utàn több nappal lett csak teljesen erős pozitiv terhessègi tesztje?

Gondolok itt kèsei ovulàcióra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook