Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kevés menstruáció..., kimaradt fogamzásgátló fórum

Kevés menstruáció..., kimaradt fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


2020. okt. 19. 08:27

Az elsőt gyógyit nem lehet kihagyni, ettől egyszerűen csak csúszik 1 napot a ciklus.

A fogamzásgátló mellett alapból értelmetlen hőt mérni, mivel szabályozza a ciklusod, semmi értelme.

Fogamzásgátló szedése mellett is előfordulhat, hogy akár teljesen kimarad 1-1 mensi. Meg alapból jóval kevesebb a vérzés, mivel nem lesz olyan vastag a nyálkahártyád.

Egyébként meg ha ezen izgulsz, vegyél egy tesztet és mindjárt kiderül terhes vagy e.

10. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2020. okt. 18. 21:05
Amúgy ezen gondolkodtam én is, hogy lehet, hogy rosszul érzem, de egy kicsit nekem olyan sugallata van a fórumnak, mintha a FI abba reménykedne, hogy baba van (a hőmérőzésből gondolom pl). Ez engem is érdekelne. :)
2020. okt. 18. 21:02
Amúgy mit szeretnél? Legyen vagy ne legyen baba a dologban?
8. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 18. 21:00
Nekem ez egy kicsit zavaros, miért mérted a hődet? Ráadásul miért nem hagytad abba az orbáncfüvet, amikor rájöttél, hogy nem lehet szedni? És leginkább, miért nem akkor kerested fel a nőgyógyászod a teendőkkel kapcsolatban?
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. okt. 18. 20:53
Értem. Mondjuk én soha nem szedtem
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Bless the child)
2020. okt. 18. 20:48
Szerintem arra gondol, hogy 8 nap szünete van a 7 helyett.
2020. okt. 18. 20:48
Sokan azt hiszik, hogy a gyógynövényeknek csak pozitív hatásuk van, mert természetes forrásból származnak, de ez nem így van. Az orbáncfű nem veszélytelen, mivel nagyon sok gyógyszerrel kölcsönhatásba lép, többek közt a fogamzásgátló tablettákkal is. Az ösztrogén tartalmú fogamzásgátlóknál csökkenti a hatékonyságot. ezért is tilos orbáncfű készítményt fogyasztani fogamzásgátló szedés esetén. Ha teherbe nem is esel tőle, legalábbis kevéstől, de megkeverheti hormonjaidat.
2020. okt. 18. 20:38
Az első bogyó hogy tud kimaradni? Egy nappal tovább szeded, ennyi
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 18. 20:25
Szerintem ha az első bogyó marad ki, az nem okoz zavart. Megvonásos tünetet semmiképp.
2020. okt. 18. 19:37

Szia!

Ha kihagysz gyógyszert akkor az meg zavarja a menszeszt nekem is volt már ilyen, mivel azt hiszi a tested, hogy ez megvonásos rész. A testhővel nem tudom mi van azt én nem mértem. Remélem ez is segített.

2020. okt. 18. 19:11
Sziasztok! Elég érdekes dologról szeretnék írni vagy tanácsot kérni. Szóval én fogamzásgátlót szedek aminek az első szem kimaradt (az én hibám), ráadásul orbáncfű teát iszogattam szorongasra..mivel így alakult mértem a hőmet ami fel is ment 37.2 ig is és tartotta magát 36.8 és 37.2 között. Mire a mensesemnek meg kellett jönni fájt is a hasam elkezdtem barnazni.. Hol barnás hol élénk színű a menses vagy minek is mondjam mert egész napra elég egy tisztasági betét igazából annyira kevés. Akkor veszem észre inkább mikor WC re megyek. Illetve a második nap nem is volt csak egykis pötty.. Harmadik nap picit több de nem olyan mint máskor.. A hőm azóta ingadozik, hol fentebb hol lentebb van napközben...a hasam néha érzem.. Véleményeket vagy tapasztalatokat szeretnék ha van valaki volt már igy... Persze megyek nőgyógyászhoz amint tudok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook