Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Többször kimaradt menstruáció, negatív teszt. Mitől lehet? fórum

Többször kimaradt menstruáció, negatív teszt. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2016. nov. 25. 17:25

sziasztok!

Nekem szept. 18an volt meg utoljara es azota nem. Mindig csinaltam tesztet ami negativ volt. Mikor 2 hete kesett, akkor voltam dokinal. Neztek uh.n. Hasin is, huvelyin is..minden rendben. Terhesség nincs. Ezt a béta hcg is kimuatta(2es lett). Most megint vérvetelre kuldtek, de nem vagyok az hiaba erolteti a doki..

Már 2 nel is voltam, szerintuk minden rendben. Valakinek volt már hasonlo? Es ha igen vegul megjott? vagy csinaltak valamit? Akinek esetleg volt mar ilyen hogy tobb honapja maradt ki, de biztosz nem volt terhes leirna nekem a tapasztalatat? Koszonom

2013. jan. 14. 18:47
Fogamzásgátlót nem szeretnék felíratni, mert szeretnék tesót a közeljövőben. Remélem hamar kapok időpontot és kiderül a dolog. Lehet a háziorvoshoz is elmegyek egy teljes vérképre. Fél éve volt utoljára...
16. pritta (válaszként erre: 15. - Pritta)
2013. jan. 14. 18:29

(kicsit szétszakadva írok a ygerekek miatt)

és a hasam is sokat fáj előtte, míg nem kaptam meg a fogamzásgátlót. attól egy nap alatt minden panasz elmúlt. a nődokim azt mondta h ez természetes szülés után van sokaknak ilyen gondjuk

15. pritta (válaszként erre: 13. - Pritta)
2013. jan. 14. 18:25
jah szülés után 6 hétre megjött és rá 1 hónapr is, csak aztán maradt el minden ok nélkül...
14. hajini
2013. jan. 14. 18:23

Sztem is lehet pcos gyanu. Ancsanak igaza van:-) simam menstrualtam peteeres nelkul.. majd egy ido utan az sem jott meg. Kiderult pcom van. Szoval irany dokiii!

Hormonvizsgalat!

13. pritta (válaszként erre: 2. - Mimike83)
2013. jan. 14. 18:22
Nekem pont ilyen volt a 2. szülésem után. nem jött meg 4 hónapra rá, nem szoptattam, csak pici rószaszín volt. 2 hónapig kimaradt. ekkor írattam fel fogamzásgátló tapaszat és rendbehozta a dolgot rögtön. Nem volt semmi egyéb bajom csak hormondolgok okozták...
12. mimike83 (válaszként erre: 9. - TyukLáb)
2013. jan. 14. 18:21
Én is így vagyok vele, idegesít, hogy nem tudom mi van. Holnap hívom a dokit és kérek időpontot, hogy nézzen meg uh-val. De azért holnap a biztonság kedvéért csinálok még egy tesztet.
11. megi04 (válaszként erre: 6. - Ancsa 37)
2013. jan. 14. 18:20
Nekem azt mondta a doki,hogy elmaradhat...De biztosan nem ért hozzá...
10. mimike83 (válaszként erre: 8. - Eperlevél)
2013. jan. 14. 18:19
Sajnos már 4 hónapja nem szoptatok :(
2013. jan. 14. 18:13
Hasonló cipőben járok (2011. nov. Szültem császárral) 2012. nov. 5. én volt meg utoljára 4 teszt negatív, jövőhétre van időpontom. Hányingerem van, szédülök, iszonyú fáradt vagyok állandóan. Persze az első gondolatom a terhesség volt, de ugye a tesztek negatívak. Mondjuk nekem nem volt se rózsaszín, se barna se semmi jel, se görcs. Megőrjít az, hogy fogalmam sincs arról, hogy mi játszódik a testemben, hogy terhes vagyok e, vagy hogy van e valamilyen betegségem. :(
8. eperlevél (válaszként erre: 2. - Mimike83)
2013. jan. 14. 18:09
szoptatsz?
7. kszb
2013. jan. 14. 18:06

nálam lisztérzékenység miatt voltak ilyen hónapokig kimaradozó, össze- vissza ciklusok....

Nőgyógyász soha nem atlálta okát a cikluszavarnak, a végén már azt mondták, h szüljek, majd akkor helyreáll..... (azóta sem szültem, de a lisztérzékenység diagnosztizálva lett, és rendeződött a ciklusom is)

2013. jan. 14. 18:02

Attól nem marad el a menzesz, ha nincs peteérésed.


El kellene menned orvoshoz aki nem fogamzásgátló felírásával intézi el a problémák megoldását-kérd, hogy nézzen meg UH-n. Ne is haragudj, de sarlatán az az orvos, aki azt mondja hogy nem gáz, ha az ember össze-vissza menstruál, sőt ciklusokon keresztül kimarad. Engem egy ilyen válasszal nem tudna lerázni.


Keress egy normális orvost (amúgy hol laksz?) aki megvizsgál, elküld hormonpanelre-közben a háziorvoshoz is elmennék, kérnék beutalót egy teljes vérképre.


Gondolom, terveztek még kistesót-szóval ezeket a dolgokat időben kell gatyába rázni.


Amúgy nálam akkor maradt ki a menzi, amikor cisztáim voltak. Igaz, "csak" 2, de majdnem gyerekfejnagyságúak voltak. Ezek hormont is termeltek, ez okozott ilyen tüneteket-műtét lett a vége.

2013. jan. 14. 17:49
Hát,ahogy írtad,máskor is előfordult rendellenes vérzés..Lehet,hogy kimaradt a pete érés.
4. mimike83 (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2013. jan. 14. 17:39
szeptemberben voltam utoljára dokinál akkor még nem volt semmi jele. Terhesség előtt pár évvel voltak cisztáim, de felszívódtak, így sikerült teherbe esni. De viszont anno nem volt ilyen, hogy halvány piros, rózsaszínes hüvelyváladék pár órán keresztül van, aztán nincs. Holnap mindenféleképp kérek időpontot a dokihoz, csak érdekelne addig is -tájékozódás szinten- volt e valakinek ilyen...
2013. jan. 14. 17:36
PCOS kizárva?
2013. jan. 14. 17:25

A ciklusom sosem volt rendszeres, hol megjött időben, hol késett 1-2 hetet, hol kimaradt 1-2 hónapot. Az orvosom azt mondta, nem kell egyből rohanni, ha kimaradt 1-2 menstruáció (okozhatja stressz is, ami nálam sűrűn előfordul), főleg ha a tesztek negatívak.

Tavaly tavasszal szültem császárral, 3 hónap múlva meg is jött, majd a következő 3 hónapban is (először pontosan, aztán 1-1 hét csúszással). Azóta semmi. Tesztet csináltam decemberben kettőt, meg most 1.5 hete egyet és negatív. Múlt héten volt egy kis rózsaszínes valami, de nem jött meg, pedig minimális görcsölés volt. Tegnap tornáztam, utána megjön érzésem volt, szintén rózsaszínes, halvány piros hüvelyváladék volt, azt hittem megjön, de reggelre semmi. Azóta mintha mi sem történt volna, viszont néha nyilall a hasam. Valakinek volt már ilyen? Vajon mitől lehet?

2013. jan. 14. 17:24
Többször kimaradt menstruáció, negatív teszt. Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook