Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Haldoklik a macskám és nem tudok rajta segíteni. Nagyon... fórum

Haldoklik a macskám és nem tudok rajta segíteni. Nagyon... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. zena01
2022. ápr. 28. 10:53
Nagyon sajnálom. Csak a teste ment el, a lelke, a kis élete veled marad. 😻
22. Léna1968 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 12:29
Sajnálom, együtt érzek Veled, nyugodjon békében!
2022. ápr. 27. 10:24
Köszönöm Mindenki hozzászólását. Tegnap megnyugvásra lelt, elaltatás nélkül.
2022. ápr. 26. 22:01

Szerintem meg egy haldokló állatot nem szabad kimozditani a jól megszokott helyéről,egy stressz amugy is orvoshoz menni ugyanúgy állatoknak is...

Inkább az orvos menjen oda ha szeretnél így könnyíteni.

19. Sirga
2022. ápr. 26. 18:56

Nagyon sajnálom! :( Együttérzek Veled.

Épp ma voltam dokinál a 9 éves kandúrommal. Baleset érte, deréktájon sérült a gerince. Csodálatos dokink van, mindent megtesz érte, lelkiismeretes, felelősségteljes, ráadásul szinte baráti áron dolgozik ... Áldom az eget, hogy ilyen orvost találtunk, és hogy gyógyítható a cicus. (Időben vittük.)

Kívánom, hogy cicád ne szenvedjen sokat, és Te is megnyugvást találj!

2022. ápr. 26. 18:47

Mi nem tudtuk elaltatni. Az orvosunk azt mondta, hogy most küldhetne minket kivizsgálásokra, ahol esetleg kezelgetik is több tízezer forintért, de ő azt gondolja, hogy 17 év egy cicánál nagyon szép kor. Gondozzuk, ahogy eddig és majd meglátjuk...

Tegnap volt 6 éve, hogy este 11-kor elpusztult.

Annál szörnyűbb éjszakánk még sosem volt.



Én se kívánom senkinek, de mint látjuk, többen átéltünk már ilyet:(

17. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 17:46

De tudsz segíteni: elviszed egy utolsó injekcióra. Nem könnyű, de meg kell tenni!

Februárban nekünk is meg kellett lépni, mert a 12 éves Bogárkánk minden erőfeszítés ellenére második hete szenvedett. Még mindig hiányzik, ahogy Mamcicka is, aki 2017 augusztusában 18 évesen elaludt örökre. :(

16. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 17:04
Együtt érzek veled.Én tavaly veszítettem el a cicám.Mindig is volt cicám,de ő különösen közel állt hozzám.Remélem nem szenved sokat.
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Semleges)
2022. ápr. 26. 15:53
Mert ez sem vallomás. Csak közölt valamit.
2022. ápr. 26. 15:14

Ez megint egy olyan fórum amire mit is lehet nyomni?

Nem baj? Kukorica?

13. zena01
2022. ápr. 26. 14:46
Vidd el orvoshoz, altassa el. Én a 14 éves cicámmal zokogtam végig egy éjszakát, másnap elvittem elaltatni. Ennek 8 éve, de még ma is hatása alatt állok. De őt nem hagytam szenvedni, elkísértem az utolsó útjára. A 18 éves cicámtól tavaly vettem búcsút, szintén el lett altatva. Kegyetlen dolgok ezek, de a szeretetet, amit adtál és kaptál tőlük, senki sem veheti el.
12. Alnisa
2022. ápr. 26. 14:35

Vidd el orvoshoz, hogy altassa el!

Ne hagyd szenvedni, ennyi megérdemelne!!!!!!!!!!!!!!

11. papája (válaszként erre: 7. - Margarita Citokina)
2022. ápr. 26. 14:17
Sajnos volt részünk ilyen lehúzós etikátlan állatorvosban. Az ilyentől elvenném a működési engedélyét.
2022. ápr. 26. 14:09
Nálunk is sok macska halt már meg, általában utolsó óráikat az ölemben töltötték. Szörnyű volt, de valahogy mégis megnyugtató, hogy cirógattam őket, fogtam a kis kezüket, stb....
2022. ápr. 26. 14:06

Tegnapelőtt nagyon rosszat csinált az egyébként im-ádott egyetlen macskám, 2 napja haragban vagyunk. Most hogy olvastam FI témainditóját, egyből megbocsájtottam neki . ( elfogadta, ő is nekem )

Ne

2022. ápr. 26. 14:03
Akkor ne nézd hanem szabadítsd meg a szenvedéstől. Remélem már elindultál vele az orvoshoz! Részvétem!
2022. ápr. 26. 13:58
A legkedvesebb macskám februárban hagyott itt... tudom milyen érzés. Korábban a kutyák. Napok alatt romlott le totálisan, szaladtam vele az orvoshoz, láttam és éreztem hogy nincs remény, de még 5 napig hagyták kinlodni, gyógyszerekkel, infuziokkal, otthon is csak a szenvedését néztem. Miután már fájdalmasan üvöltött, és 30 ezer forintot kifizettem ezért, elaltatták. Sok az etikátlan állatorvos, tisztelet a kivételnek. Gondold meg, kihez viszed. Nem én vagyok az egyetlen, akit ilyen módon lehúztak.
2022. ápr. 26. 13:53
Ne hagyd szenvedni. Sajnálom.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 13:44

De, tudsz. Főleg ha fájdalmai vannak. Altatással.

Sajnálom.

2022. ápr. 26. 13:40
Nagyon sajnálom. Vidd orvoshoz, ha már nem minőségi az élete és fájdalmai vannak, ne szenvedjen tovább!
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 13:40
Ha szereted, ne hagyd szenvedni. de sehogy se. Altasd el mielőbb, ne szenvedjen!
2022. ápr. 26. 13:38
Nagyon sajnálom. Többször átéltem már ezt az érzést. Esetleg, ha állatorvoshoz vinnéd, ő elaltatná, hogy ne szenvedjen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook