Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyon jó hajpakolásra lenne szükségem!!! Tud valaki segíteni? fórum

Nagyon jó hajpakolásra lenne szükségem!!! Tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2
59. sysy74sy (válaszként erre: 56. - Gia333)
2017. aug. 27. 21:39
Sziasztok, a lányomnak 10 évesen 107 cm a haja. Csodákra képes a balzsam- ricinusolaj. E vitamin pakolás durván 2 hetente 2-3 órára. Mi hetente mossuk a haját még nyáron is ha meleg van, inkább ha izzad csak leöblítjük. Mivel extrém hosszú haja van sok kell a pakolásból, de higgyétek el csodákra képes.
2017. aug. 1. 15:30

Sziasztok! Én is Azta hittem, hogy csak az olló segít, de van egy jó kezelés, Alfaparf lisse

Kopogjatok a naplómba, van kép :) még mindig kell amúgy olló, de nem 10 hanem csak 1-2 cm kell hogy lekerüljön :)))

57. Linella7 (válaszként erre: 56. - Gia333)
2012. márc. 29. 06:06
Az olló. Töredezett hajra sajnos más módszer nincsen, illetve én nem hiszek benne és nem is tapasztaltam..
56. gia333
2011. ápr. 30. 11:28
Próbálta valaki a Pantene hajpakolásokat? És ha igen, melyik a legjobb hosszú töredezett hajra?
55. pinkybarbie (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2010. nov. 13. 12:50
Nem olvastam még végig a hozzá szólásokat de a hölgy Hetti néven fut:):):)
2010. jún. 16. 11:56
Sziasztok! Olvasgatom a hasznos tanácsokat én is, mert platina vagyok vasalva! Nekem a placentás hajpakolás vált be nagyon, illetve méz tojássárgájával elkeverve! Dunsztban persze! Puha selymes, és annyira tetszik, h ennyire fényes, h sajnálom kivasalni! Csak a frufrut, a többit eltűzöm, mindenkinek nagyon tetszik! Viszont hajnövekedésre tud még valaki valamit ajánlani, mert a *evalid nekem nem használt... :(
2010. máj. 31. 15:39

GARNIER FRUCTIS GYÜMÖLCSOLAJOS REGENERÁLÁS (1 perces hajpakolás)

Csak ajánlani tudom!

Én azért használom, mert a sok vasalástól kicsit tönkrement a hajam. Ez a pakolás viszont nagyon jó hatással van rá!

2010. máj. 30. 20:17

köszönöm szépen..;)

Bár én a hajam tövére is rákentem,pakolással aludtam..nagyon selymes,fényes lett..nekem bevált..köszönöm

51. Kata1230 (válaszként erre: 50. - 5c59722432)
2010. máj. 29. 20:09
én csak a hajam végére kentem a tövére nem, így is nehéz kimosni és nem akartam, hogy zsírosnak tűnjön a hajam ha nem tudom 100% osan kimosni
2010. máj. 28. 22:11
A ricinus olajat csak a fejbőrbe masszírozzátok, vagy az egész hajra felviszitek?köszcsi csajok..
2010. máj. 16. 22:43
Sziasztok. Loreal Kérastase termékek. Ebből a CIMENT anti usure az, ami ujjáépíti a széttört hajszálakat. De minden problémára és hajtípusra lehet kapni csak loreál fodrász szalonokban árusítják. pl zsidró vagy kucsera. Nekem vékonyszálú világosszőke hajam van, szépen rendbehozta pedig a platinaszőke odatett neki eléggé annó. Drogériákban kapható termékek a roncsolt hajon már nem tudnak segíteni. Az én tönkrement hajamat ez tényleg újjáépítette. -sajnos elég drága, 7000 ft de fél évig elég.
48. t.Ili (válaszként erre: 47. - Tikaram)
2010. máj. 16. 22:26

Az Elseve nagyonjó.Én is észreveszem a hatását.

Csak azoknak nem ajánlom,akiknek,zsírosodik a haja,mert plötty lesz tőle.

2010. máj. 16. 21:50
Nekem az Elseve sampon és utána a pakolás segített, amit kb. 1 órán át a fejemen hagytam úgy, hogy egy neylonsapkát húztam rá, arra pedig egy törölközőt csavartam, hogy dunsztba legyen. Ezután öblítettem le. (Nekem szőkített a hajam) Még a fodrászomnak is feltűnt, hogy milyen selymes és nem töredezett.
46. t.Ili (válaszként erre: 45. - Kata1230)
2010. máj. 16. 20:48

Az nagyon jó.Egy kis tojássárga,élesztő.

De ha utána 3× kell samponozni h. kijöjjön a hajból,akkor miről is beszélünk?

Jó fajta pakolásokat lehet kapni,nem drágák,sokáig tartanak.

Megmosod 2× samponnal,megtörlöd,hajvégbe nyomászolsz egy kis pakolást,-nem kell sok-és egy száraz törcsit teszel rá.Fél óra-leöblíted .kész.

45. Kata1230 (válaszként erre: 44. - T.Ili)
2010. máj. 16. 20:03
a ricinus olaj pakolásról mi a véleményed??
44. t.Ili (válaszként erre: 42. - Kata1230)
2010. máj. 16. 17:20

Örülök, h.nam annyira gázos a hajad!

Valószínű,erős szálú,sokat kibír.

Azért vigyázz a pakolásokkal,mert a túl savasítás(balzsamok),legalább annyira roncsol,mint a túl lúgosítás.(sampon)Csak annyi ideig legyen rajta a balzsam,amennyi ideig a sampon volt.Így tudja a ph értéket közömbösíteni.+hetente 1×pakolás--1/2-2 óra max.

43. t.Ili
2010. máj. 16. 17:07

1; Úgy értem,:a szőke a legkárosabb,

utána a fekete,

majd a vörös.

De mindegyik másért káros.

2; Azt vettem ki,hogy festett fekete voltál .

3; Ami belép,és megbontja a haj szerkezetet,

(kénkötéseket) az hidd el,mind k**va káros.

42. Kata1230 (válaszként erre: 40. - T.Ili)
2010. máj. 16. 16:54

Szió én nem voltam szőke végig fekete voltam aztán leszívattam barna lettem és utána megint fekete lettem. Valamilyen új anyaggal lett megcsinálva a hajam amikor leszívtuk akkor nem hidrogénnel csináltuk, most meg a tartós egyenesítés sem dauerrel történt hanem ez is valamilyen új anyag, ami elméletileg nem károsítja a hajat úgy mint a dauer csak nekem az volt a gond hogy előtte pár hónappal le lett szívva és ez megviselte a hajamat.

Ahogy olvasom a szavaidat fodrász lehetsz ez jó mert legalább szakembertől is kapok tanácsot.

Annyira gázosan nem kell elképzelni a hajamat, de az eddigihez képest szárazabb lett.

41. t.Ili
2010. máj. 16. 12:47

Tényleg kell a pakolás.De csak egy héten 1×.

A pakolások általában savasak.Emiatt összerántják a hajszál pikkelyes felületét,így a lesimult hajszál szebbnek,egészségesebbnek hat.(pl.a samponok lúgosak,ők kinyitják ezt a pikkelyréteget.Ezért nem lesz fényes a hajad ha nem balzsamozod--a nyitott pikkely nem úgy veri vissza a fényt,mint a lesimult.Képzelj el egy tobozt!)

Ezért jó a vasalás!!!! Le simítod a felületet.

Természetesen,kell hővédőt használni.

Én hajfény,vagy vaxot ajánlom.Csak a tenyeredbe rakd,és onnan gyömöszöld a hajvégedbe.Meglátod szebb lesz.!

Olvasd el ,miket írtam a "Hajvasalás "fórumon.

40. t.Ili (válaszként erre: 39. - Kata1230)
2010. máj. 16. 11:23

Szia,Kata!

Nem szereted Te a hajad?hogy ennyi káros dolgot művelsz vele?Először feketére fested(a szőke után a legkárosabb),utána a blans(szívatás),gondolom min.12% hidrogénperoxiddal.Az még nem elég.Kellett még egy tartós egyenesítés is.

Tudnod kell,hogy ez egy dauer készítmény. Ezt kell rákenni,fel kell csavarni,és a csavaró nagyságának függvénye,hogy mennyire lesz hullámos.

Biztos láttál már dauer által megroncsolt hajat.Nos,a Tied sem lesz különb.Főleg hogy még szívatva is volt!Nem tudom mikor csináltad,de min.3 hónap,és kegyetelen törik.Mindjárt folytatom.

39. Kata1230 (válaszként erre: 35. - 5c59722432)
2010. máj. 16. 09:43

Nekem annyi szerencsém van, hogy nem égett le a hajam vágás nélkül is ugyanolyan hosszú maradt csak nagyon száraz lett a vége. Kicsit megbántam, hogy így elbántam vele de valamilyen szinten hatásos lett ez a tartós hajegyenesítés mert azóta 2x is eláztam és ugyanolyan egyenes maradt a hajam, ezelőtt meg egy kis köd vagy pára hatására már göndörödni kezdett.


Az a baj, hogy nekem kb 6 hónappal ezelőtt az egész hajam le lett szívva én is feketéből barna lettem hozzá teszem felesleges volt mert a szívem visszahúzott a feketéhez és 2hónap után visszafestettem feketére :S


Szóval ha nem lett volna leszívva a hajam nem viselte volna meg ez a tartós hajegyenesítés...


Nekem sok ismerősöm megcsinálta ezt a tartsó egyenesítést és mindenkinek gyönyörű selymes maradt a haja, persze nekik előtte nem volt leszívva.


Hát igen képesek vagyunk nem átgondolni hogy mit tegyünk csak az hajt minket hogy hú de jó lesz utána abba nem gondolunk bele, hogy mennyire ártunk a hajunknak és csak utána sírunk, hogy úúú de nem kellett volna mint ahogy most én is.


De sajnos visszacsinálni már nem lehet így próbáljuk utólag kezelni amivel csak tudjuk, hogy jobb legyen.


Az biztos, hogy én is minden lehetőséget kipróbálok, amit most ajánlottatok gondolom ártani már nem fogok neki és hátha bejön.


Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a jó tanácsokat.

Meg fogom osztani az eredményt hátha más is bekukkant ide tanácsot kérni és akkor már én is tudni fogok segíteni, hogy mi vált be.


Igaz mindenkinek más hat, mindenkinek máshogy reagál a szervezete, de nem adom fel :)

38. Sookie (válaszként erre: 37. - Sysy66)
2010. máj. 15. 21:55

Nekem is egyenes is, és sok is. Nem értem.. :(

Én az utolsó 10 centire kenem. Bár nekem az egész hajam 77 cm hosszú. :)

37. sysy66 (válaszként erre: 32. - Sookie)
2010. máj. 15. 21:51
mert a plusz suly lehuzza nekem igy volt. vadul egyenes sok hajam van.
2010. máj. 15. 21:48

Kata1230!

Syoss termékcsalád..!Új,olcsó..és jó..én vettem a hajamra..változást tapasztaltam..pedig nekem totál tönkrement a hajam..ezen kívül semmi sem segített..próbáld ki!neked nem roncsolódott annyira.Syoss száraz,igénybevett hajra

2010. máj. 15. 21:45

Lányok!

Bármit rákenhettek a hajatokra,higgyétek el, én még a sz**-t is rákentem volna,ha azt mondják beválik.Közel egy éve rábeszélt a fodrászom,hogy a feketéből legyek barna,nem kellett sokáig győzködnie..sajnos..

Leégett a fekete hátam közepéig érő hajam..vállig érő lett..olló nélkül...!tönkrementem..teljesen..még az utcára se akartam kimenni,a 10.000forintos pakolástól kezdve minden volt a hajamon...növesztettem,nőtt is..de tört,borzalmasan,mindenhol apró törések voltak a felsőmön..kerestem egy másik fodrászt,sírva ugyan,de levágták a hajnak nem nevezhető költeményt bubi frizurára,nem sok hiányzott,hogy depressziós legyek..mára már,egy év szenvedés után,vállig érő ugyan,de gyönyörű egészséges hajam van..soha többé!!!

nekem bevált:a-z-ig vitamin(dm)megindult a hajnövekedésem..

sajnos a törést mielőbb le kell vágni,mert az egészséges is feltörik!

2010. máj. 15. 18:24
most nézegetek az interneten esetleg valaki a varga hajerősítő cseppről tud valaki tapasztalatot mondani?
33. Kata1230 (válaszként erre: 31. - A14deb9047)
2010. máj. 15. 18:09

Csak az a baj, hogy nekem hullámos hajam van és ha nem szárítóval szárítom meg akkor úgy nézek ki mint egy birka.... :) és még vasalnom is muszály utána

mondjuk én nem viszem túlzásba a hajvasalást csak heti 1x szoktam hajmosás után

32. Sookie (válaszként erre: 27. - Sysy66)
2010. máj. 15. 17:39
Hát nem értem hogy nehezíti el, mikor csak a hajvégekre kell kenni.
2010. máj. 15. 17:13
És még valami: egyenlőre felejtsd el a hajszárítót is!! Vannak nagyon jó hajzselék is, ami ápolja a hajat. A frottír törölközővel jól megtörlöm, bekenem az extra zselével, befésülöm formára és kész. Így szárad meg. Utána reggelenként csak a vizes fésűvel törlöm át, esetleg egy pici hajlakk vagy Gliskur...
2010. máj. 15. 17:04

Hogyha már a hajnál tartunk....

amint már írtam levágattam a hajamat és azóta nem akar nőni a fogdrászom szerint 1 sor póthajat elég lenne alulra felvarrni mert az tertmészetesnek látszódna. nem tud ebben valaki segíteni, hogy európai hajat hol tudok venni esetleg debrecen vagy hajdú-bihar megyében???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook