Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Halásztelki kismamák fórum

Halásztelki kismamák (beszélgetős fórum)


2011. máj. 4. 21:30
Ma csúnya napunk volt...Be kellett mennünk a szemészetre a kórházba mert el volt záródva a könnycsatornája. Hát se szó se beszéd átbökték Neki. Szegénykém úgy sírt...Én is megkönnyeztem...Még jó, hogy nem Nekem kellett lefogni. Szegénykém..Tegnap két oltás, ma meg ez...
2011. máj. 3. 22:13

A szomszédunkban is két hónapos baba van, kislány.

A mi legkisebbünk 1 éves ( két napos) :))

5. Lindy22 (válaszként erre: 3. - Wiki76)
2011. máj. 3. 21:39
Szia! Pici lánykám Nekem most 2 hónapos, ma voltunk az első oltáson...:D egész jól viselte...Van is hova visszamenni? Én most diplomáztam, 7 hónapos terhesen államvizsgáztam, :D, kicsit izgulok, hogy majd 3 év múlva , hogy sikerül, de az lehet, hogy addig kitalálok valami jó kis vállalkozást, de ez még messze van. :D Addig meg babázok, hiszen olyan aranyos. :D
4. Lindy22 (válaszként erre: 2. - Nyanyus69)
2011. máj. 3. 21:36
Persze,hogy belefér! Itt van a szomszédban:D :D
2011. máj. 3. 16:27

Szia földim:)

Én itt lakom mióta megszülettem.A lányom 2 a fiam 11 éves.Még a nyáron gyesen leszek aztán indul a meló.

2011. máj. 3. 10:30

Szia!

Szigethalmi is belefér? :))

2011. máj. 3. 10:04

Sziasztok!


Egy éve költöztem Halásztelekre, a férjemhez. Az elmúlt 4 évet Miskolcon töltöttem egyetemi tanulmányaim miatt! Februárban megszületett első Pici Manóm, és mivel Anyukám nem tud sokszor jönni meglátogatni Minket, ezért sokszor vagyunk egyedül. Eddigi mozgalmas mindennapjaim kicsit megváltoztak, de ami a legjobban hiányzik az a sok barát , akiket a költözés miatt magam mögött hagytam. Szeretnék barátokat szerezni akikkel akár itt az interneten, akár máshol lehet beszélgetni , gondunkat-bajunkat, tanácsainkat megosztani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook