Hála (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hála

1 2
2011. okt. 15. 14:59

Az anyaság csodálatos dolog, de nagy felelősség is. Nemcsak abból áll, hogy kilenc hónapig szived alatt hordod és világra hozod gyermekedet. Az anyaság felelősségteljes, egész életen át tarószeretet, gondoskodás, szolgálat. A gyermek ajándék, Isten ajándéka. Megajándékozvele, rád bízza, hogy szeressed, óvjad, védjed, neveljed. A gyeremek csoda, Isten csodája. Csoda, ahogy egy parányi sejt új életté, emberi lénnyé fejlődik. Csoda , hogy mindez Benned történhet. Érezheted, láthatod ahogyan növekszik, fejlődik, változik. A mai világban már a technika lehetővé teszi, hogy lásd a magzat mozgását. Amikor Te születtél még nem volt ilyen lehetőség. Csak körbemértek bennünket egy centiméterrel és enyyi volt a baba vizsgálata. Kimondhatatlan öröm, amikor a gyereksírás jelzi, megszületett, -él-egészséges-Hála Istennek. Egy anya életében öröm, aggodalom, fájdalom és hálaadás váltogatják egymást. Sokrétű, nehéz faladat az anyaság, de Isten emberfeletti erővel, kitartással, szeretettel áldja meg az Édesanyákat.

Kedves kis unokám én is ezt kívánom Neked. Minden szépet és jót. Nagymami.

38. 706217a8a2 (válaszként erre: 35. - Castellina)
2011. okt. 14. 18:49
Egyetértek.
2011. ápr. 10. 18:40
Hálás vagyok az Úrnak végtelen türeleméért botladozásaimban és tévelygéseimben. Hálás vagyok kitartó szeretetéért, egyetlen szerető gyermekemért, és hálás vagyok a Szűzanya oltalmáért...
2010. nov. 26. 21:25

hálásak lehetünk mindenért és mindenkinek..

olyan szépen leirtáttok., tényleg sokat nem lehet hozzátenni.. mindannyian egyediek vagyunk! ezért a hálánk is ily Egyedi..:)

2010. nov. 26. 14:44

A hála érzése elősegíti a megelégedettség érzését.

Az már fél boldogság:)


Az, hogy kinek vagyunk hálásak, már huszadrangú.

Ha Istennek, akkor alázatos szívűek vagyunk, ha pedig önmagunknak tulajdonítjuk a sikert, könnyen felfuvalkodottá tehet minket..

2010. nov. 24. 10:57
Kinek is kellene hálát adni igen egyeseknek furcsa lesz, amit mondok egyedül Istennek ő egy olyan szellem személy, amely ereje által mindenre képes, gyógyítani, segíteni az embereken, és átvészelni a nehézségeket, mert hiszen nélküle semmit sem érnénk ő rá bármikor lehet számítani ezeket mind tőle kapjuk és rajtunk múlik hogyan is alkalmazzuk a gyakorlatban. Mivel is mutathatjuk ki jócs lekedeteinkkel. Szeretetet is ő tőle származik mert az mélyen lakozik a szívünkben. Arra is indít minket hogyan bánjunk másokkal. Szívélyes üdv.Ágnes
2010. nov. 24. 10:42
Hálás vagyok a gyógyulásomért, az állásomért, a körülményeimért, és azért a férfiért, akit jelenleg páromnak mondhatok:)
32. bakesz
2009. nov. 13. 06:11
Hálás vagyok mindenért, amit csak megkaptam az élettől!!!
31. MsMonk
2009. aug. 9. 17:29
hálás vagyok hogy meggyógyultam, hálás vagyok az egészségéért, hálás vagyok a páromért...hálás vagyok mindenért ami történik velem...
30. bakesz
2009. aug. 9. 16:27
Köszönöm neked uram,hogy meghallgatthattam Villás Béla előadását,nagyon sok pozitív energiát kaptam tőle
2009. júl. 31. 22:28
Hálámat ajánlom az Úrnak,hogy élek.
28. bakesz
2009. júl. 31. 21:17
hála neked istenem minden egyes napért
2009. júl. 9. 21:11

Hálát mondok annak a kedves rokonomnak akit szivből szerettem, szeretek mindig és szeretni is fogom mert mindig nagyon kedves volt hozzám, törödött velem, talán ő volt az egyetlen... és mindig is a gyermekének tartott. És sajnos hat évnyi szenvedés után májrákban meghalt mult héten :(((

Tegnapi temetésen csak Edit nénire gondoltam és sirtam, miért kell a jó embereknek eltávozniuk, na tessék megint sirok, sosem leszek tul ezen... sír Remélem Ön lesz a védő angyalom..

2009. jún. 17. 22:03
hála az Úrnak a kitartó és feltétel nélküli szeretetéért és azért, hogy ily sok áldásban részesített, pedig úgy érzem nem érdemeltem ki
25. bakesz
2009. jún. 13. 10:21
hála a mai napért
24. Binky
2009. márc. 29. 15:39
Az egész életemért:) röviden és tömören
23. Kata75
2009. márc. 12. 16:27
Hálás vagyok a szüleimért, akik felkészítettek az életre, és kaptam tőlük két hihetetlenül össztartó testvért is. Hálás vagyok, hogy megtaláltam az igazi társam, ki nap mint nap tetteivel bizonyítja, hogy őszintén szeret, és én is őt. Hálás vagyok, hogy orvosi segítséggel, de születhettek gyermekeim, és nem utolsó sorban hálás vagyok, hogy nincsenek mindennapos anyagi gondjaink, hiteleink.
2009. márc. 12. 16:01
Hálás vagyok a tanulás lehetőségéért, hogy fejlődhetek. Hálás vagyok az ....nek, hogy segít eligazodni az élet útvesztőiben, hálás vagyok azért a lehetőségért, hogy ilyen lehetőségben lehet részem. És az ingyenes előadásokért, a sok beszélgetésért.
2008. okt. 9. 11:25
hálás vagyok azárt, hogy nem vagyok beteg, van hol laknom, van mit ennem.
20. dorry
2008. okt. 2. 09:28
Hálás vagyok az életemért, a szüleimért, a férjemért, az egész családomért, a gyerekkoromért, a barátainkért, a munkahelyemért, ahol megbecsülnek, hogy az egész családom egészséges, és az is marad.Hálás vagyok az anyagi gondtalanságért, a váratlan bevételért.
19. Walaki24 (válaszként erre: 7. - 60dc903c1a)
2008. szept. 30. 10:01
Azthiszem ennyi...Szépen megfogalmaztad,őszintén én is ugyanezt gondolom és köszönöm.
2008. szept. 30. 09:28
Hálás vagyok a sorsnak,hogy van három gyermekem,párom élünk egészségesek vagyunk.
2008. szept. 3. 15:10

Sziasztok!


Végre egy fórum, ahol senki sem panaszkodik!

Azt hiszem én nem tudok külön kiemelni dolgokat, amiért hálás vagyok. Én összességében minden egy napért hálás vagyok. A jóér, a szépért, a rosszért, a gonoszkodásért, a tüskékért... végtelen ideig sorolhatnám. Minden egyes nap ad valami újat...

A párommal babát szeretnénk, így ha megfogan a kis élet, akkor mindennél, amit eddig felsoroltam, sokkal, de sokkal hálásabb leszek a sorsnak, hogy ezt megadta nekem.

16. Sirga
2008. aug. 7. 11:51
Hálás vagyok azért, hogy ilyen kacifántosan nehéz gyerekkorom volt - sokat tanultam belőle! Azért is, hogy sok nehézséget akkor még nem vettem észre. Hálás vagyok a páromért, és azért, hogy ilyen nehéz utat bejárt miattam ... Emberfeletti, amit teljesít, amit bizonyít nap, mint nap! Hálás vagyok a csodálatos, gyönyörű gyermekeimért, a reményért, hogy talán egyszer elmondhatom: mindhárom egészséges! Hálás vagyok azért a kevés Barátért, aki mellettem áll - mert kevesen vannak ugyan, de méltatlan lenne, ha kis betűvel írnám róluk: barátok! Hálás vagyok azért, hogy néha eltölt a megelégedettség érzése, és, hogy egyszer-egyszer úgy érzem: gazdag vagyok, megvan mindenem - nem anyagiakban, hanem, mert szeretet vesz körül! :)
15. bakesz
2008. máj. 8. 20:31
Hálás vagyok mert van egy szuper férjem,mert van két gyönyörü gyerekem,mert mindannyian egészségesek vagyunk,mert itt a gyönyörű május,mert énekelnek a madarak,mert már nem dohányzom,mert ebben az évben annyi pénzem lesz,hogy tetőt cserélünk és befejezzük a házat,hogy autót veszünk,és támogatunk egy alapítványt. Köszönöm,hogy ezt mind megtehetem!!!!!!
14. sate
2007. dec. 14. 00:41
Szerintem igen. Lehet hogy sokan nem igy látják, de a boldogság ilyen apró dolgokból áll, hiszen az életünkben nagy csodák nem sürün vannak a hétköznapokban (legalábbis az enyéimben). Ha egy mosolyt adok és még vissza is kapom, ugy érzem már megérte, jobb a kedvem, és sokkal jobban mennek a dolgok is.
2007. dec. 13. 14:46

"Két ember között a legrövidebb távolság egy mosoly."

Az a nap,amelynek reggelén néhány ember mosolyog amikor rámköszön vagy fogadja köszönésemet, az már nem veszett el, boldog nap.

Beillik ez a sorba?

12. Audrey40 (válaszként erre: 10. - E8707eeb00)
2007. nov. 25. 06:20
Akkor ezt is kár volt.
11. Castellina (válaszként erre: 10. - E8707eeb00)
2007. nov. 21. 14:28
Kiváncsivá teszel.
2007. nov. 20. 21:21
Ide inkább nem írok semmit,mert orvoshoz küldtök rögtön.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook