Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Hair Clinic és a Biovanne együttes szedéséből lehet bármiféle gond? fórum

A Hair Clinic és a Biovanne együttes szedéséből lehet bármiféle gond? (tudásbázis kérdés)


8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2019. dec. 28. 09:33

Attól, hogy a kettőt egyszerre szeded nem fog gyorsabban nőni a hajad.

Nem tudod a hajhagymáidat több vitamin felvételére kényszeríteni, mint amire szükségük van. Szerintem a növekedés genetikai adottság. Csak a sűrűségre és a minőségre hatnak ezek a készítmények.


Nem tudod majd összevetni, hogy melyik készítmény volt hatásos számodra.

Ezeket általában kúraszerűen kell szedni (ált. 3 hónapig)

Pénzkidobás.


Használd előbb az egyiket 3 hónapig, majd ha azzal elégedetlen vagy akkor a másikat.


Nekem régebben a hajam minőségével volt problémám és akkor a Revalid volt a megoldás.

Mindenkinek más az, ami segít.

De legjobb megoldás, ha az étkezéseden változtatsz és eszel olyan zöldségeket, gyümölcsöt ami jót tesz a hajadnak.

7. tunderke20 (válaszként erre: 6. - Orsi2017)
2019. dec. 28. 08:46
Nem hullik, hajnövesztés a cél.
6. Orsi2017 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2019. dec. 28. 08:39
Szerintem is a hajhullás gyulladás miatt is lehet ezer oka van . Hormonálisan is lehet baj.
5. Bless the child (válaszként erre: 3. - Tunderke20)
2019. dec. 28. 08:35
Reklám is mindig azt mondja, hogy kerdezze meg orvosát, gyógyszerészét. Én biztos nem szedném. Ha ennyire hullik a hajad, akkor egy alapos kivizsgálás kell
2019. dec. 28. 08:33
Miert csinálod?
3. tunderke20 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2019. dec. 28. 08:33
Én a vitamin túladagolásra gondoltam elsősorban, hogy abból lehet-e esetleg valami gond?
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2019. dec. 28. 08:18
Azt nem tudom, hogy neked lenne e bajod, de én a kettő együtt szedésetől tuti úgy néznék majd ki, mint a jeti
2019. dec. 28. 08:15
Hair clinic és Biovanne együttes szedéséből lehet bármiféle gond?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook