Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyjam vagy lépjek fórum

Hagyjam vagy lépjek (beszélgetős fórum)


30. csikil4ny (válaszként erre: 27. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 17:00
Hát ő is szólhatott volna, hogy valami nem kerek a házasságotokban, kellene egy kis változtatás... Ne vállald magadra az ő hibáit!
2017. aug. 5. 16:59
Teljesen mindegy mi történt köztük... hazudott és hülyének nézett. Ha csak egy semleges beszélgetés lenne, azt elmondhatta volna. Én is elmondom a páromnak ha egy haverom hiv vagy ír.És a párom ismeri is a barátaimat.De ha búgóm hangon beszélne valakivel, én is kiakadnék... megkockáztatom, hogy ki is dobnám.
28. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 24. - Manó2000)
2017. aug. 5. 16:45
Hát hogy per pillanat vele van e az már nekem nem számít, mert végül is a dolgok már kiderültek.
27. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 23. - Csikil4ny)
2017. aug. 5. 16:42
Szia köszönöm. Igen mintaházasságnak tűnt nekem is de nem volt az sajnos ezek szerint. Az a furcsa hogy nem vagyok dühös csak saját magamra mert voltak jelek nem kevés csak lustaságból vagy azért mert azt hittem tökéletes minden nem jártam utána. Pedig kellett volna. Nem düh hanem hihetetlen üresség van bennem.
26. csikil4ny (válaszként erre: 22. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:33
Ez még jó is, így tudod, hogy eddig nem csalt meg. Most keserédes vigasz, de még hasznos lehet.
25. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 22. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:32
Nagyon sajnállak Mazsu. Ilyenkor egy világ omlik össze az emberben.
2017. aug. 5. 16:30

Nem biztos hogy vele van. Hátha letisztulnak a dolgok mindkettőtökben. Az elkövetkezendő pár hét alatt kiderül.



Mondjuk az sem szép hogy a párod olyannal beszélget a hátad mögött, akivel te pont miatta nem beszélsz.

23. csikil4ny (válaszként erre: 19. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:27

Itt ki tudod adni a dühöd, most mást úgy sem tehetsz. :(


Szomorú 20 évet így feladni, kívülről mintaházasságnak tűnt a tietek. Amire figyelj: ne kezd el hibáztatni magad, nem tehetsz róla!


Okos, talpraesett nő vagy, túl fogsz jutni ezen a megpróbáltatáson is!

22. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 20. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 5. 16:25
Igen tagadta. De még annyi esze sem volt hogy ne azt mondja hogy nem beszéltek egymással hónapok óta amikor tudta hogy benne van a mobiljában a híváslista naponta hívásokkal. Vagy amikor Siófokról jöttünk hazafelé kimegyek a WC-re és kitörlöm a híváslistát meg a nevét. De hát ehhez ész kellett volna és hát mint tudjuk pasiból van.
21. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 18. - Lonna4)
2017. aug. 5. 16:23
Próbálok lehiggadni de iszonyatos idegállapotban vagyok főleg úgy hogy senkinek nem is szólhatok erről még "kibeszélni sem tudom magamból" mert mint írtam az elején iszonyatos cirkusz lenne a családban ebből. Nem érdekel a nő egyáltalán persze tudom ki az még csak nem is csinos és ráadásul idősebb nálam bár ez mit számít.
20. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 18. - Lonna4)
2017. aug. 5. 16:21
Van, hogy nem derül ki, mert mindkét fél tagad. A bizalom innentől viszont megszünt a csalódott fél részéről
19. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2017. aug. 5. 16:20
Tudod ha bizonytalan lettem volna az más lett volna. De így hogy biztos vagyok benne ez könnyebb. Ja nem én adtam ki az útját hanem ő pakolt össze és ment el a vita után. Nyilván a nővel kimennek a nyaralónkba főleg hogy a kocsim szervizben így tutira tudja hogy nem megyek utána. Egyébként sem mennék, minek. Hozzám nem fog visszakeveredni soha nem engedném.
18. Lonna4 (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:19
Higgadj le . Teszed amit akarsz mert úgy lesz jó!Én lehiggadnek és kideritenem történt e valami konkrét vagy csak az előkészületek folytak.Unatkozott az embered és a holgyike legyezte a hiusagat....
17. túrógombócka (válaszként erre: 16. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:19
most még sokkos állapotban vagy, adj időt. nem lehet 20 évet pár perc alatt lezárni.
16. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 8. - Túrógombócka)
2017. aug. 5. 16:17
Tudod mi az érdekes? Egy pillanat alatt összetört bennem 20 év és kiirtódott belőlem a szeretetnek még a szikrája is. Egyszerűen megszűnt létezni számomra.
15. rinike (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:16
Engem a legkevésbé érdekelne, hogy konkrétan megcsalt-e, azaz félre dugott-e. (Bocsánat, hogy vulgáris voltam.) Hogy mi érdekelne? Jó volt-e ez a kapcsolat annyira, hogy érdemes megpróbálni megjavítani, vagy amúgyis rossz volt? Szeretném-e megpróbálni megjavítani a kapcsolatot? A másik fél meg akarja-e javítani? Akarjuk-e még együtt? Hajlandó-e a másik őszinte lenni velem? Túl tudom-e tenni magam az egészen (legyen az őszintétlenség, vagy megcsalás)? Ha mindenre "igen" a válasz, akkor mindegy, hogy megcsalt-e, nem válnék. Ha mindenre "nem" a válasz, akkor elgondolkoznék azon, van-e értelme folytatni, és lehet, hogy "lépnék". Ha vegyesek a válaszok, akkor a helyzet bonyolultabb, így nagyobb mérlegelést, agyalást igényel, innen mi nem tudjuk megmondani.
14. csikil4ny (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:16

Jaaaaj! Ez igaz???Sajnálom!


Ilyen helyzetben én is kiadtam volna elsőre az útját.


Aztán az lenne a legjobb, ha tudnál várni, hogy vissza keveredik-e hozzád. Ne hamarkodd el a döntést! Tudom, könnyű ezt mondani. :(

13. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - Manó2000)
2017. aug. 5. 16:15
Igen a legjobban az fáj hogy hülyének nézett és ahogy elkezdett hazudozni láttam hogy simán meg akart etetni de hát ez patthelyzet volt nem tudta kimagyarázni. Igen sok nő van így sajnálom is őket mindig is sajnáltam.
12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 10. - Fincsi5)
2017. aug. 5. 16:13
Fincsi őszinte leszek (mert hülye vagyok az idegtől most teljesen és lehet hogy nem kéne de őszinte vagyok) ezek után hogy ez kiderült már nem tudom. Lehet hogy megcsalt máskor is lehet hogy nem. Lebukni így konkrétan nem bukott le soha.
2017. aug. 5. 16:13
Egy feleség simán észreveszi a férjén, ha valami gáz van. Azért, mert odafigyel a férjre, szereti, törôdik vele. Valószínűleg Mazsu jól értelmezi ezeket a változásokat. Mindenki másképp éli meg ezeket a helyzeteket, magamról tudom, hogy ha engem megcsalna és ez nyilvánvalóan kiderülne, abban a pillanatban elhagynám a férjem
10. fincsi5 (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 16:05

JAj, nem tudom hirtelen, mi legyen, de ne bőgj!


Sosem csalt még meg?

9. Zoé5 (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 15:55
Szia! Szerintem is meg kellene beszéljétek.A leveledből azt veszem ki, hogy még szereted a férjed.Ha így van akkor meggondoltan kell a döntést meghoznod nem méregből.Te ismered a férjed és a kapcsolatotokat.Biztos vagy benne, hogy megcsalt ezzel a nővel?Alapjaiban milyen a kapcsolatotok? Én megpróbálnám magam kideríteni, hogy biztosan megcsalt-e.Apró jelekből észre lehet venni még ha nem is ismeri el vagy esetleg letagadja.
8. túrógombócka (válaszként erre: 5. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 15:50
az is egy kérdés, hogy (ezt a flörtöt most leszámítva) mit érzel a férjed iránt, mennyire ragaszkodsz hozzá.
7. manó2000 (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 15:49
Jól látod, én is kiakadnék. Még hülyének is nézett. Ezt én se tolerálnám. Gondolj arra, hogy sok nő kerül hasonló helyzetbe,(sajnos)nem te leszel az első. :(
6. túrógombócka (válaszként erre: 4. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 5. 15:49

az a baj, hogy nehezen adok tanácsot, mert én még nem éltem 20 éves házasságban, nem tudom, ez milyen. lehet, hogy a nő be fogja ismerni, pláne, ha akar valami komolyabbat a férjedtől.

mindenkinél máshol van a tűréshatár, van, aki egy kis flörtöt még simán elnéz.

5. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2. - 4740439ec6)
2017. aug. 5. 15:49
Hát kár lenne és nem is fogok idegösszeomlást kapni azt hiszem. Elosztjuk ami van és mehet főzni a nőhöz. Van állásom el tudom magam tartani. Tényleg nem érnek egy forintot sem illetve hangsúlyozom tisztelet a kivételeknek.
4. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 3. - Túrógombócka)
2017. aug. 5. 15:47
Szia leültünk és megbeszéltük aminek az volt az eredménye hogy még a csillagos eget és lehazudta az égről utána amikor megkérdeztem hogy akkor vegyük elő a mobilját és nézzük meg hányszor hívogatta ezt a nőt akkor már bevallotta hogy hívta és azért mert csak általános dolgokról beszélgettek olyanokról hogy mit főzött (ja azzal akivel egyébként nem is beszélt hónapok óta). Megkérdezzem a nőt? Szerinted mit fog mondani azon kívül hogy letagadja az egészet és csak azért hívogatták egymást hogy ki mit főzött? Van értelme?
2017. aug. 5. 15:42

azt hiszem, egy 20 éves házasság ér annyit, hogy először üljetek le megbeszélni.

esetleg a nőt is megkérdezheted.

2017. aug. 5. 15:38

Talán üljetek le és beszéljétek meg.


Más is túlélte.Te is túl fogod,akármi is lesz.


Egy pasi miatt meg kár idegösszeomlást kapni.Egy forintot nem érnek!

2017. aug. 5. 15:34
Két tanácsot kérek egyszerre. 1. Szerintetek jól látom a helyzetet? 2. Ugye azonnal váljak? Próbálok rövid lenni. Először is most nem viccelek másodszor nem kitalálom hogy regényt írjak. Hónapok óta észlelem hogy a férjem amikor telefonál beszél egyfajta hangsúllyal és amikor észreveszi hogy a közelébe élek totál hangnemet vált és elkezd hangosan beszélni hogy direkt halljam és tol egy haveri csevejt és ezek után rögtön közli velem hogy Zolóval Danival ezzel azzal beszéltem holott nem kérdeztem. Ez tűnt fel. A másik, van tök mindegy kinek egy családtagnak egy élettársa akire egyszer egy ilyen összejövetel után megjegyeztem, hogy hú úgy búg ez a nő ha veled beszél mint a tengeri kagyló és kiesik egymásra a szemetek. No ezzel a nővel azóta (hónapok óta) "én nem beszélek azt sem tudom mi van vele mit tudom én" holott szintén nem kérdeztem ezt. Ez is feltűnt. Na tegnap lementünk Siófokra ma reggel átugrottam a közértbe kakaóscsigáért, nem vette észre amikor visszamentem mert az erkélyen telefonált "és mit főztél és így úgy és mit csinálsz utána stb." édibédicsevely búgó hangon na erre mentem oda és kérdeztem hogy ki mit főz a Zolika vagy a Dani? erre elkezdett hebegni habogni hogy egy ismerősöm, kikaptam a telefont a kezéből és hallom hogy a csaj löki a szöveget hogy és meddig vagytok lent a tónál stb. Erre beleszóltam hogy ne strapáld magad már velem beszélsz nem a férjemmel. Ennyi hazajöttünk, itthon volt egy baromi nagy üvöltözés mert egy ha nem járok tilosban miért tagadom le hónapok óta hogy beszélgetek valakivel kettő felhívom a rokonom feleségét hogy mit főzöl és erről édelycsevelyt folytatok? Na szóval üvöltöztünk rendesen ő összepakolt hogy elmegy én meg közöltem hogy én meg válok. Ja az én kocsim a szerelőnél van itthon vagyok tök egyedül a gyerekem (hála istennek) haverokkal hétvégézik ja és eltűnt a mobilom valószínűleg azt elvitte magával. Figyeljetek ne írjatok nekem olyat hogy hülye vagy nem vagy normális és légyszi azt se hogy mi köze a hoxának a magánügyeidhez mert ez egy női fórum nem ezt várom hanem azt, hogy jól látom a helyzetet és hogy ti is azonnal elválnátok -e. Nem érdekel hogy több mint 20 éves házasság és semmi ilyesmi megcsalt kész én nem csinálok hülyét magamból. Légyszi írjatok mert itt bőgök egyedül az idegösszeomlás határán rokonoknak egyenlőre nem szólok mert abból őrült cirkusz lenne, kolléganőknek nem mesélem el mert telepampogják az irodaházat (még jó hogy szabin vagyok). Nem tudom hogy ezt hogy fogom túlélni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook