Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha van valaki aki Egerből ír, vagy csak nagyon ismeri a várost, írjátok meg nekem, mi az, amit nem lehet kihagyni Egerben? fórum

Ha van valaki aki Egerből ír, vagy csak nagyon ismeri a várost, írjátok meg nekem, mi az, amit nem lehet kihagyni Egerben? (beszélgetős fórum)


13. huszka
2009. júl. 8. 10:06
Ha már Lillafüred, akkor Miskolctapoca sincs annyira messze :))
2009. júl. 8. 06:33
Közelben van Lilafüred, ki ne hagyd, és Szilvásváradot sem.
11. huszka (válaszként erre: 10. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 7. 19:55
Oksi...Jó időtöltést és szép nyaralást! ;o)
2009. júl. 7. 19:54
Mindenkinek köszönöm.Szállást nem foglaltunk még de a hétvégén megyünk,és olyan helyet kerestem ahol rossz idő esetén is fürödhetünk.
2009. júl. 7. 19:44
A népker nappal is romantikus :) Nem kell ahhoz estének lenni, hogy két ember romantikázzon... :)
2009. júl. 7. 19:41

énis egri vagyok ...:D

phúú romantikus helyet?

hát a népkert este (DE AZ VESZÉLYES!)

vagy a strand melletti "kis park" este kivan világítva. az szép és romantikus :)

2009. júl. 7. 19:39
Szisza...romantiku helyet? Nos..gondolkodom :) Ott van a Népkert, ami most már Érsek kert. Ott lehet romantikázni a hídon a kis tó felett :) A Dobó téren is lehet, a várban is :) A belváros nagyon szép...megfelel a romantikának ;o) Környéken pedig érdemes a felsőtárkányi tóhoz elmenni romantikázni vagy Bélapátfalvára a tóhoz elutazni vagy nincs annyira messze Szilvásvárad sem. Sőt..itt van a közelben Noszvaj és Bogács is..
2009. júl. 7. 19:37
Szijja Boszym :))) Jól, köszi... és Te? Ja, most lesz a hétvégén a bikavér napok a Dobó téren. Így lehet, hogy nem megyünk Tiszafüredre :(
5. Boszy28 (válaszként erre: 2. - Huszka)
2009. júl. 7. 19:28

Szijjja Huszkám!


Hogy vagy? :o)

4. 7d6a4534c5 (válaszként erre: 2. - Huszka)
2009. júl. 7. 19:27
Szia köszönöm,régen voltam a várban az tényleg szép és a strandon is jártam már.Szeretnék valami nagyon romantikus helyet találni .
2009. júl. 7. 19:27

Szia!


Igaz, én már nem lakok Egerben, de jól ismerem.

A várat semmiképp ne hagyd ki, a ott a Dobó tér, a sétáló utca, Gárdonyi-ház, Kopcsik Lajos marcipán múzeuma, minaret, fősulin a könyvtár, a bazilika, Város a város alatt, stb.

Nézd meg az eger.lap.hu weboldalt!

2. huszka (válaszként erre: 1. - 7d6a4534c5)
2009. júl. 7. 19:26

Szia...én egri vagyok. Nos, ott van a vár, a minaret, a kazamata, a líceumban a csillagvizsgáló, a bazilika, a zsidó templom, az egész belváros nagyon szép.

A környékre is érdemes elmenni. ;o)

2009. júl. 7. 19:23
Sziasztok ! Ha van valaki aki Egerből ír,vagy csak nagyon ismeri Eger városát írjátok meg nekem hogy mi az amit nem lehet kihagyni Egerben.A szépasszonyvölgy-ön kívül.Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook