Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha válni szeretnék, milyen lehetőségem van arra, hogy "megszabaduljak" a lízingelt autótól? fórum

Ha válni szeretnék, milyen lehetőségem van arra, hogy "megszabaduljak" a lízingelt autótól? (tudásbázis kérdés)

9. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 7. - Sünciné)
2008. nov. 17. 19:59

Természetesen az én nevemen van és a szüleim a kezesek! Más részletünk nincs, csak ez és természetese ez az enyém. :P

Köszönöm a sok hozzászólást!

8. édesmandula (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2008. nov. 17. 19:33

akkor bővíjjük a mondatot:

Okosan lopasd el.

:D

2008. nov. 17. 18:52
Kinek a nevén van az autó?
6. tixtina (válaszként erre: 5. - A445f073a9)
2008. nov. 17. 18:49
Csak,ha rájön a biztosító,akkor van gáz.Egyik haveromék is így jártak.Azóta Sz*pnak.
2008. nov. 17. 18:06
Lopasd el.:D
2008. nov. 17. 17:24

eurotax árat kell nézni, van a neten is, az alatt ne add, a kereskedők csak át akarnak ba..ni, ne bízz bennük.

biztos van olyan haverod, akinek van olyan ismerőse, aki megbízhatóan kezeli az ilyen autókat, azaz nem megy ár alá túlzottan. Másik dolog lehet egy megbízható emberrel egy kölcsönadásit írni, 2 tanúval, de a lízingcéget nem beavatni (ez nem szabályos de nem is szabálytalan) és akkor ő fizeti a havidíjat, a rá eső súlyadót és a kötelezőt. Plusz ha baj van a kocsival ő viszi a balhét. (autópályamatrica kihagyások, gyorshajtás, balesetek, autó sérülése..stb.) persze ilyet csak megbízható emberrel érdemes :) akinek kell az autó és vigyáz is rá, olyannal...

2008. nov. 17. 15:49
Én úgy tudom h a bank is segíthet eladni, vagy beadni kereskedésbe?! A válság miatt tényleg nehezebb eladni. Vagy hirdesd meg hitel átvállalással, esetleg áron alul.
2008. nov. 17. 15:36
Hát próbáld meg eladni, bár a mostani helyzetben nem lesz könnyű.
2008. nov. 17. 15:35
Ha válni szeretnék, milyen lehetőségem van arra, hogy "megszabaduljak" a lízingelt autótól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook