Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha valaki elvesztette/eljátszotta a bizalmadat, valaha is vissza fogja kapni? fórum

Ha valaki elvesztette/eljátszotta a bizalmadat, valaha is vissza fogja kapni? (beszélgetős fórum)


1 2
19. mothertiger (válaszként erre: 10. - Hannababa13)
2016. jún. 29. 08:09

Hadd legyen már mindenkinek az egyèni döntése, hogy megbocsát-e vagy sem.


Én is megbocsátós fajta voltam, míg ebből kifolyólag nagyon sokan kihasználtak és átvertek. Voltak köztük jóbarátok, rokonok, testvér(!!!).


Szóval köszönöm, egyéni döntésem alapján nem bízom senkiben, egy jó ideje nálam csak egyszer lehet kihúzni a gyufát.

2016. jún. 29. 07:31
Nagyon kemény szívűek vagytok, biztos mert ti sosem hibáztok. Persze az más, ha valaki szánt szándékkal, kitervelten ver át. De általában nem erről van szó.
2016. jún. 29. 07:23

A lónak négy lába van mégis megbotlik.

Ha számomra fontos az illető adnék még egy esélyt.

2016. jún. 29. 07:19

Ha elég sokáig bizonyít, akkor igen.

Amúgy meg senkiben sem bízok:D Na jó, ez nem igaz, bízok én, de számítok rá, hogy nem feltétlenül teljesül az elvárás. Általában azt hozzák az emberek amit várok (nem el, hanem amire számítok tőlük)

2016. jún. 29. 07:03

Ha már egyszer átvágott, és megbocsátol neki, másodszor is megteszi, mert tudja, hogy másodszor is megbocsátol, és ez így megy, menne a végtelenségig.

Ha valaki egyszer átvágott, akkor kész, vegye tudomásul, hogy ezt csak egyszer lehet megtenni, másodjára már nem lesz lehetősége.

2016. jún. 29. 06:33
Nem tartom a kapcsolatot ilyen emberekkel
2016. jún. 29. 05:34

Én azt tapasztalom, hogy a féltékenység nem múlik el. Aki féltékeny típus, az mindig az marad, ha van rá oka, ha nincs. Szerintem ez egy nagyon nem jó jellembeli "hiba". Felőrli azt is aki féltékeny, és azt is, akit félt az illető. A féltékenység mindenképp rontja a kapcsolatot, legyen az bármilyen kapcsolat. Hiszen a féltékeny ember állandóan gyanusítgat, megfigyel, kötekszik, stb. Ez a másiknak nagyon rossz, főleg, ha a másikban semmi féltékenység nincs vagy csak minimális.

Ha volt alapja, akkor tovább kell lépni.

Én sosem tudnék hinni egy olyan embernek, aki már egyszer esetleg megcsalt.

Úgy gondolom, hogy egy megcsalással bizonyítja a másik, hogy nem vagyok neki fontos, így nekem ő miért legyen az? Nem adnék esélyt neki arra, hogy újra megtegye velem. Csinálja mással, de velem ne.

12. 4975ebdc2f (válaszként erre: 10. - Hannababa13)
2016. jún. 29. 05:30
Nem játék a szavakkal. Ok így gondolják. Részemről óvatos vagyok ... tapasztalat aki egyszer beleszart a trombitaba megteszi mégegyszer. Másodszor már nem lepodom még,onnan függöny le.
11. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 946f66f45d)
2016. jún. 29. 00:40

Nem.Eljátszotta,így járt.Mindig eszembe jutna.

Egyszer megpróbáltam újra bízni nem ment,tanultam belőle.Jobb így.

2016. jún. 29. 00:34

attól is függ milyen bizalomról van szó.


játszotok a nagy szavakkal,pedig a legtöbb embernek igen is, meg kell adni a második esélyt.


nem gyilkosokra gondolok.


itt baráti ,vagy szerelmi bizalmatlanságról van szó. ez nem derült ki !

2016. jún. 29. 00:16
Ha valaki egyszer bebizonyította, hogy méltatlan a bizalmamra, akkor azt soha többé nem fogja többé megkapni. Ennyi.
2016. jún. 28. 23:58
Vissza kapja, ez tuti valamilyen formában!!
2016. jún. 28. 23:55
húha... inkább vagyok türelmes a végtelenség majdnem feléig, de aztán a korsó sem örökéletüü...
6. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2016. jún. 28. 23:47
Tok igaz, en tokre parkapcsibam gondolkodtam -meg nem akorak a kicsik, hgy ez felmerulhetett vna :)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 946f66f45d)
2016. jún. 28. 23:39

Nem mindegy mi a bizalom tárgya.


Mondjuk a gyerek elmegy egy buliba, de nem a megígért időre ér haza, mert piszok jól érezte magát, simán kaphat bizalmat a későbbiek folyamán.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 946f66f45d)
2016. jún. 28. 23:29

Nalam ez a bogre esete :)

Eltorik.... Megragasztod.

Olyan lesz,mint volt?

Nem!


Mi az eset?mert persze "konnyen" ramondom a sajat tapik (plsuz barinok tapasztalatai) alapjan.

3. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - 946f66f45d)
2016. jún. 28. 23:03

Kutyából nem lesz szalonna.


Bármennyire is szeretnéd elhinni, hogy nem így van. Sajnos, ez pontosan így igaz.


Tehát ha valaki olyasmit tett, amivel eljátszotta a bizalmadat, az úgysem igazából igyekszik, és újra meg fogja tenni azt, amit korábban.


Naivitás azt hinni, hogy majd igyekszik, meg ilyesmi. Kamu.


Szóval az ilyen illető felejtős.

2016. jún. 28. 22:37
Nincs visszaút! A tüske helye megmarad!
2016. jún. 28. 22:26
Természetesen ha probal bizonyítani. Enekm nagyon nehezujra bizni, meg sokan mondjak, hogy valaki nem valtozik meg nagyon, vagy egyltalan nem. De vajon ha tobbe semmi okot nem ad a bizalmatlansagra, es fojton bizonyitot, akkor is ott marad a zoldszemu szorny? es sosem lesz nyugodt az ember?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook