Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha ügyeletes orvos látja el a gyereket, a gyermekorvoshoz muszáj utána kimenni? fórum

Ha ügyeletes orvos látja el a gyereket, a gyermekorvoshoz muszáj utána kimenni? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 24. 19:59
Nekem sose fordult meg a fejemben hogy ha az ügyeletes volt kint, akkor el kellene menni a gyerekorvoshoz még extrába. Minek? Max. kontrolra pár nap, egy hét múlva. Ugye a gyógyszereknek is hatni kell- ne várjunk csodát fél-egy nap alatt.
10. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Hancsalean)
2010. jún. 24. 15:37

Azt nem csodálom.

Két egészségeset, meg egy gyengült immunrendszerűt bevinni a betegek közé... Nem ejtettek a fejedre téged sem! :)

Próbálgasd hívni azért, hátha.

Ha ma már nem is, holnap csak jó lenne azért, ha látná. Szerintem. A szövődmények sajna sunyik.

Vagy esetleg menjetek úgy oda, hogy rendelés vége előtt 10 perccel. akkor talán már nincsenek millióan...

9. hancsalean (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2010. jún. 24. 15:26
Annyit mondott, hogy ha rosszabbul lesz, akkor menjünk vissza másnap ügyeletre.
8. hancsalean (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2010. jún. 24. 15:25
Valóban jobban, de muszáj volt ügyeletre vinni hétvégén. Próbáltam már, de eddig nem tudtam elérni, kimenni meg nem szívesen mennék.
2010. jún. 24. 15:24
Az ügyeletes nem mondta anno, hogy vidd el a gyereket a házihoz is? Nekünk mindig el kellett menni a köv. rendelésre.
6. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Hancsalean)
2010. jún. 24. 15:23

Jah, akkor jó.

Hívd fel a dokitokat, meglátod, ő mit mond. Azért csak jobban ismeri a gyerkőcöt, mint az ügyeletes...

2010. jún. 24. 15:22
Jah, és bármit ír ki az ügyeletes felnőttdoki a gyereknek, OLVASD EL a betegtájékoztatót!!! Értelemszerűen még a beadás előtt...
4. hancsalean (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2010. jún. 24. 15:22
Szintén gyerekorvos.
2010. jún. 24. 15:22
Ügyeleten írtak fel antibiotikumot a lányomnak, bevettük mind, jól van. Itthon van a másik2 is, nem szívesen vinném Őket betegrendelédre.
2010. jún. 24. 15:21
Tudtommal igen. Esetleg kérdezz rá. De mindenképpen vidd el hozzá, ha felnőtt orvos látta el!!!
2010. jún. 24. 15:20
Ha ügyeletes orvos látja el a gyereket, a gyermekorvoshoz muszáj utána kimenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook