Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. fórum

Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. szept. 17. 09:17

sokszor faraszto, de meg jo hogy kozel vagyunk egymashoz.

persze nem ez az idealais csaladi idill, de hol van olyan???

mindenhol vannak ilyen vagy olyan problemak, es ki bevallja, ki nem .

hat en bevallom.

nem leszek en ettol se jobb se rosszabb,se kevesebb, ha lekerekitek itt egy csodalatos idilli kepet magunkrol.

az van, es ez igyjo nekunk.

majd lesz mashogy is, csak ido..ido...

2008. szept. 17. 09:15
Nehéz dolgok ezek, de ha kész leszel akkor majd gyönyörködhetsz a házadban és büszke lehetsz magadra, hogy egyedül véghezvitted:)))
2008. szept. 17. 09:14

egyutt elunk, csak iylen furcsa modon.


a kamasz fiammal nekem is sok problemam van, a suli miatt, csavargas miatt, hazudozas, bulizas, ne is soroljam....

ezt csak az tudja megerteni, akinek gyereke van, sot meg kamasz is, es meg nehezen kezelheto is.no, az enyem az ,de majd csak at megy rajta, nem marad orokre kamasz tan...


kamasz koromban az en szuleim is ugye az ellensegeim voltak(marmint szerintem,abban a koromban)

persze csak feltettek, es ovni probaltak, de ezt egy kamasz gyerek nem igy eli meg.

tudom magamrol,

es ezert inkabb en vigyazok a jo viszonyra, es vallalom a ket haztartast, a bekesseg kedveert.

valaki megerti, valaki nem.

2008. szept. 17. 09:10

a gyerekei miatt van ez igy, mert ha egy hazban laknank sok veszekedes lenne a gyerekek miatt, nem 1 se 2 ismerosom van, akik a mostoha gyerekek miatt allandoan vitaznak, sot el is valtak.

3 haz van koztunk, tehat ott avgyunk mi egyrakason, de a paromnak is van sajat, meg nekem is,ahol a en a gyerekekkel vagyok, es hol itt alszunk hol ott,mind az indianok :DDDD

de hidd el, igy sok vita meg van sporolva.

mert tudod,mind a ket oldal nekem panaszkodna egymasra, no,attol meg aztan plane meg zakkanak :DDD

5119. Kiss Mária (válaszként erre: 5118. - Csutkababa)
2008. szept. 17. 09:09
Persze értelek, azt hittem együtt éltek. Így persze érthető, hogy nehézségeid vannak:(((
5118. csutkababa (válaszként erre: 5117. - Kiss Mária)
2008. szept. 17. 09:07

igen van , de tudod, mi kulon hazban elunk ,illetve en elek ket hazban,es en tole nem szoktam elfogadni penzt ilyen lakas felujitas, meg ilyesmire, mert az anyosom egy sarkany, es majd meg egyszer eszebe jutna es eljonne, leszedni amit a fiatol kaptam :DDDD


segit o, de nem anyagiakban,ill. ha penz kell akkor ad o,pl. bevasarolni, vagy megveszi ami nekem hianyzik, de a fennt emlitett okok miatt, nem is fogadnek el ilyesmire

5117. Kiss Mária (válaszként erre: 5116. - Csutkababa)
2008. szept. 17. 08:53
Sziasztok! Nagyon sajnálom, hogy ennyi gond szakad rád! Nincs melletted senki, aki segítene? Nem azt írtad, hogy van párod?
5116. csutkababa (válaszként erre: 5115. - Robbildi)
2008. szept. 17. 08:18

sziasztok, hat igen kicist depis vagyok, vagy inkabb nagyon??:)))

mar nem is tudom eldonteni.

vannak napok, mikor ugyerzem semmihez se erom se energiam.

sokminden befolyasolya ezt.

a melom elegge stresszes,nem nehez fizikailag, de nagyon nagy a felelosegem, nagy a nyomas rajtam.

aztan ott a hazam,most jon a villanyszerelo a heten egy konektort akarok athuzatni vele mashova, mert meg nincsen befelyezve a konyham, es a hetvegere tervezem, ma meg kene venni hozza a hianyzo anyagot is, de esik az esso, gyalog jottem dolgozni, es igy messze van az uzlet ahova mennem kellene megvenni az anyagot, es hogy is hozzak ki, elfog azni, mert fa anyagra is szuksegem van, szoval bonyolult meg leirni is.

vettem a konyham falara , olyan falra valo laminaltot, nem tudom ismeritek e, hogy az milyen.

szep feher,es ugy kell kicsi szogekkel folerositeni,ami nem fog latszani, mert egymasba csusznak ezek a laminalt deszkak, vagy minek is nevezzem, es egyik takarja a masikat.

a gyerek szobak mar igy vannak megcsinalva, de az tavaj kesz lett.

alatta pedig hungarocell van, ami szigetelest biztosit.

hat naggyabol ennyi a gondom, de csempezni is szeretnem a konyhaban azt a reszt ahol a fozes es a mosogatas tortenik, de meg a csempe sehol :))

az apukam fol rakja, ha meglesz, mert ez a szakmaja, de elobb megkene venni a csempet...

a jarolapok majd jovore ,most jo a szonyeg is egyenlore, de en ugy szeretnem, hogy adj uram teremtom mindent de rogton :DDD


szoval ezek a dolgok nyugtalanitanak,de nagyon.....

es mind ezt egyedul, on erobol, ket iskolas gyerek mellett...szoval kiadas szempontjabol se kutya,es mar kezdek bele rokkanni, ahogy erezheto is rajtam..

no, most kiontottem a lelkem.

ja, es meg jon a tel is, tuzrevalot is vennem kell, szoval ne is soroljam mennyi problemam van igy hirtelen..

jo, tudom, majd lassan minden megoldodik, de addig is engem mar ez total folemeszt..

5115. robbildi
2008. szept. 16. 17:24
sajnalom hogy depis vagy ...
5114. robbildi
2008. szept. 16. 16:57

most hogy mar elmultak a pottyok a gyermeknel jott a magfazas :( folyik az orra...szoval mindig van valami

tunde sajnalom hogy depis nem is tudom mit tudnek meg mondani...:(

5113. robbildi
2008. szept. 16. 16:52
sziasztok csajok! ugy latom en mindig keson jovok:(
2008. szept. 16. 14:52
remelem en is
2008. szept. 16. 12:32
na azért ez nem így van, remélem holnap kisüt a nap és visszatér a jókedved
2008. szept. 16. 12:31
hat az,egyszeruen semminek erzem magam, egy nagy nullanak...
5109. Kiss Mária (válaszként erre: 5108. - Csutkababa)
2008. szept. 16. 12:30
ezt nem tudtam, az nagyon vacak lehet :(((
5108. csutkababa (válaszként erre: 5107. - Kiss Mária)
2008. szept. 16. 12:28
koszi a kedves szavakat, de sajnos, en mar sose tornazhatom,nem szabad meg lehajolnom se, 2 kilonal nehezebbet nem emelhetek.......
2008. szept. 16. 12:04
az a lényeg, hogy meggyógyulj, csinos vagy már a torna is megy majd idővel
2008. szept. 16. 12:02
megyek megiszom a zoldteamat,hatha jobb kedvem lesz tole :(((
2008. szept. 16. 11:59

hat igen, en is neha mar teljesen el vagyok keseredve.

jol van, nem nagykepuskodom, mert sokat lefogytam, de 1000 evebe tellett, mire lement.

nekem az nagyonhianyzik, hogy nem birok tornazni, lehet azert is allok 1 helyben..

nem tudom..

2008. szept. 16. 11:58
pont erről írtam én is egy másik fórumon. 17kg-ot fogytam ápr. óta van aki ezt 2-3 hónap alatt bőven teljesítette. Pedig nem eszem lisztet cukrot, rizst, krumplit is minimálisan és tornázom, mégis mint a csiga úgy megy le...
2008. szept. 16. 11:56

nekem eppen keszul a zoldteam, mar regen nem ittam,itt az ideje ujra kezdeni.

hatha legyurnem meg azt az undok 5 kilomat.

mar 1000 eve 69-71 kilo kozott mozgok.

igaz, nem is dietazom ,eszem, csak eppen odafigyelek hogy mit, es mikor,de az nalam nem er semmit.

ha csak igy teszek, az nalam, annyi, hogy nem hizom tovabb, de fogyni nem birok.

asszem a depim oka is a fogyokura vegelathatatlansaga...

errol szol az eletem ,mar nagyon unom.

de ha nem figyelnek oda, pfff...rossz ragondolni is.

de mar neha ugy vagyom egy jo nagy habos sutire, valami bunos csokis edessegre, de nem lehet, mert az tuti + fel kilo rogton :)))

2008. szept. 16. 11:36
most ittam egy 3az1-bent pedig nem jellemző, de elalszom, ha nem iszom az tuti
2008. szept. 16. 11:32
enni se birok, pedig kene valamit, de ma meg 1 falat se mennt le, de nem is kivanom a kajat ..
2008. szept. 16. 11:31
ja, lehet, de kollektiv, ahogy elnezem....
2008. szept. 16. 11:28
én is elég depis vagyok ma, nem tudom mi ez...őszi depresszió?
2008. szept. 16. 11:26
szia, en is fazom, sot pocsek a hangulatom is, valahogy nagyon pafffff vagyok, nem is tudom, hogy kene kimaszni ebbol az allapotbol.
2008. szept. 16. 09:32
szia mennék de megfagytam
2008. szept. 16. 08:00
jooooo reggelt,megyek kavezni,gyertek velem
2008. szept. 15. 15:50

en is nemsokara indulok haza, meg szerencse,hogy 10 perc gyalog, ami boven eleg is ebben a pocsek idoben..

szep delutant nektek

2008. szept. 15. 15:26
Én mára lelépek psuz és jobb időt holnapra :)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook