Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha Pinterestre töltök fel fotót, azt be tudom-e ágyazni a naplómba? fórum

Ha Pinterestre töltök fel fotót, azt be tudom-e ágyazni a naplómba? (tudásbázis kérdés)


9. bowie (válaszként erre: 7. - Ficánka5)
2014. ápr. 19. 20:28
Köszi, tökéletes!!:)
2014. ápr. 19. 20:23
Igen, az imagefruity is ilyen képmegosztó, és abból kell az egyik linket használni, csak mostanában nem valami jól működik az az oldal. Ezért keresnék másikat. Ez lett volna a lényeg, és azt hittem, hogy ez működőképes pinterestről is:D
2014. ápr. 19. 20:22
Amit kiad kódot, ott alulról a 3.-at használhatjuk
6. bowie (válaszként erre: 5. - Ficánka5)
2014. ápr. 19. 20:22
Köszönöm, kipróbálom!:))
5. Ficánka5 (válaszként erre: 4. - Bowie)
2014. ápr. 19. 20:19

Kódot kell hozzá csinálni valamelyik képmegosztón és azt kell a szöveg közé beilleszteni.

Én főleg a [link] oldalt használom


Ha jobbra akarom a képet rakni, akkor még a kódba berakok egy align=right jelőlést, ha balra, akkor align=left a kiegészítés, ha középre, akkor<center>

2014. ápr. 19. 20:07

Szia!

A szöveg közé szeretném beágyazni (tehát nem a fájl kiválasztása ikonnál, hanem mint a youtube videókat is be lehet rakni, úgy a fotókat is). Az imagefruity oldalról szoktam egyébként, de mostanában elég sokat kínlódok vele, nem szeretnek egyből megjelenni a képek a naplóban.

Látom, hogy sokan a flickr-ról ágyaznak be, de oda még nem regisztráltam.

így érted, ahogy leírtam?

esetleg tudsz másik ilyen oldalt ajánlani?

3. Ficánka5 (válaszként erre: 2. - Bowie)
2014. ápr. 19. 15:42

Miért a Pinterestről akarod ágyazni, ha te töltötted fel, tehát a gépeden van?

Biztos tudok segíteni, de egyelőre lehet nem értem mi a gondod, mert végtelenül egyszerű

2014. ápr. 19. 15:38
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha pinterestre töltök fel fotót, azt be tudom e ágyazni a naplómba? Azt láttam, hogy fb megosztás ikon van, de beágyazást nem találtam.
2014. ápr. 19. 15:37
Pinterest-el kapcsolatban kérdeznék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook