Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha megüt a párotok arra létezik bocsánat? fórum

Ha megüt a párotok arra létezik bocsánat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
168. timycat
2021. szept. 14. 20:32
Volt már pasas, aki megütött, arra nincs bocsánat.
2021. szept. 14. 20:21
Nem tudom. Nem ütött meg soha, máshogy sem szokott bántani, így fogalmam sincs, mi okozna egy ilyen tettet és mit reagálnék rá.
166. bianna
2021. szept. 14. 20:18
Nincs bocsánat
165. gizus58
2013. dec. 21. 17:55
Soha! Sem férfinak, sem nőnek, nem bocsájtható meg, ha megüti a másikat!!
2013. dec. 21. 17:26
Nincsen rá bocsánat. Van olyan nő, aki kiprovokálja (mert lelkisérült), de normális párkapcsolatban elfogadhatatlan.
2013. dec. 21. 16:38
nem
2013. dec. 21. 16:37
Nem soha nem adott nem olyan tipusú.De aki egy nőt megüt az nem férfi.
2013. dec. 21. 05:23
nem
2013. nov. 29. 22:14
NEM!
159. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 158. - Forgatos)
2013. nov. 29. 21:56

így van!

akinek az az érv, hogy üt, azt ott rögtön ki kell rúgni a fenébe

SOHA nem fog megváltozni!!

az első pofon után jön a többi

soha nem értettem, hogy lehet ilyesmit nemhogy megbocsátani, de egyáltalán arra gondolni, hogy megbocsátható

az olyan emberrel, aki üt, nagyon nagy gáz van

2013. nov. 28. 21:30
SOHA nem tudnék pofont megbocsájtani. Unintelligens, célra nem vezető megoldás, a tehetetlenség eredménye.
157. licsi (válaszként erre: 156. - Borbália)
2013. nov. 28. 21:28
Hát sok erőt és szerencsét kívánok hozzá. :) Ha boldogtalan vagy, mindenképpen meg kell találnod a módját a változtatásnak. Ha ennyire rosszul bánnak veled, akkor muszáj változtatni. :(
156. Borbália (válaszként erre: 155. - Licsi)
2013. nov. 28. 21:25
Szerintem egyedül is boldogulnék,viszont átszervezés várható a munkahelyemen ennek a végét mindenképp megszeretném várni,hogy magabiztosan,határozottan tudjak lépni.
155. licsi (válaszként erre: 151. - Borbália)
2013. nov. 27. 20:45
Sajnos nem úgy néz ki, hogy változhatna bármi nálatok. :( Lenne hová menned, egyedül is boldogulnál?
2013. nov. 27. 19:45
Igen,van az a helyzet.Nem ha megver,egy pofon,egyszer megbocsátható.
153. Borbália (válaszként erre: 152. - 1a05563e94)
2013. nov. 27. 19:42
3 hét után hazajött,nem beszélünk róla.Annyit mondott, hogy én mentem neki részegen ő csak védekezett. Erről ennyit...Az alkohol fogyasztásom max.2dl bor/hét. Nevetséges...Tudom ,hogy semmit nem jelentene,de legalább megpróbálná beismerni,ehelyett inkább engem hibáztat.Naponta kb félóra amit "együtt" töltünk,nappal alszik,éjszaka dolgozik,én épp fordítva. Egy udvarban lakunk,de külön házban alszik.Veled történt hasonló dolog?
152. 1a05563e94 (válaszként erre: 151. - Borbália)
2013. nov. 24. 13:05

Nem számít mit mondd,nem szabad folytatnod ,valóban.Sajnálom.....

Azóta történt valami?Biztonságban vagy?

2013. nov. 17. 10:44

Sziasztok! Engedjétek meg, hogy kiírjam magamból fájdalmamat,sajnos nincs kivel megbeszélnem.A párommal 8 éve ismerkedtünk meg,nagyon gondoskodó tökéletes párnak bizonyult. az előző házasságomból a 2 gyermekemmel most 23,20 évesek nagyon jó kapcsolatot alakított ki,autót vett nekik,vállakozást indított stb.Közös gyermekünk most 6 éves vele szemben is gondoskodó apa.A külvilag szemében a lehető legjobb férj látszólag hatalmas boldogságban élünk.DE...

A kettőnk kapcsolata nem működik,az elején egy vállalkozás miatt padlóra kerültünk,Ő börtönbe került,én maradtam 3 évig egyedül a 3 gyerekekkel.

Házat árverezték,autókat elvitte a bank,fizetésem 50%-át végrehajtások miatt vonták.Vidékre költöztünk a gyerekekkel,sokszor enni sem volt mit 60e Ft-ból éltünk.Jártam hozzá a börtönbe,neveltem a gyerekeket,dolgoztam.Ez idő alatt kiderült ,hogy Ő valójában nem is az akinek mondta magát nem kis dolgokban.(Nem építészként végzett, hanem katonaként,mér előzőként is volt börtönben stb).De én ezen túlléptem,továbbra is tisztességgel vártam a szabadulását.Ami után azonnal elhelyezkedett, rendesen dolgozott,anyagi biztonságot teremtett.Viszont soha nem tudtunk beszélgetni,többször próbálkoztunk de én feladtam.Állandóan ingerült,kiabált velem,féltékenykedett,olyan dolgokat vágott a fejemhez amit nem értettem honnan vesz.Ami rólam szólt soha nem volt számára fontos,8 év alatt soha nem tudta a születés- vagy névapom megjegyezni,de se nőnap se semmi. A tavalyi karácsonyt borzalmasan vártam a szabadulás utáni első közösen töltött boldog napokra vágytam. Erre 2 napig színét sem láttam,a haverokkal István és jános napot ünnepeltek.Hazatérvén megint a vádaskodást kaptam, teljesen összeomlottam.Ismét én voltam a b*k*, ő tartja el a köcsög gyermekeimet és csak mondta mondta....Ekkor nem bírtam tovább neki mentem,természetesen kaptam jó néhány pofont. Átbeszéltük,hogy ez mégegyszer nem fordulhat elő.Azóta eltelt 10 hónap látszólag minden rendben,a minkájából kifolyólag ismét ungerült, állandóan feszült nem lehet hozzászólni,folyamatosan ócsárol,(kövér vagyok 165cs-63kg,biztos van valakim,az a szerencséje a gyermekünknek hogy az Ő szét örökölte stb).Az utóbbi időben nem mertem neki ellentmondani,féltem a dühkitörésétől, mindenre bólogattam.2 hete lefedüdtem aludni amikor minden ok nélkül bejött a szobába és a hajamnál fogva lerángatott az ágyról,ordított,nagyon csúnyán összevert,többször leköpött,amikor menekülni akartam ismét nekem támadott.Amikor lenyugodott hívott egy taxit,adott pézt a szállodára.Másnap látleletet vetettem.Azóta nem találkoztunk,naponta felhív a gyerek felől érdeklődik. Tegnap közöltem vele, hogy nem kívánom, ezt a kapcsolatot folytatni,mire megkaptam hogy lehúztam,tönkretettem, kihasználtam ez fáj a legjobban,mert engem soha nem érdelt a pénz.Pontosan Ő volt az aki minden pénzben mért. Jelenleg itt tartunk várom a véleményeteket. Köszönöm.

150. Mama001
2013. nov. 12. 04:52
NEM!!!
2013. nov. 12. 04:38
nincsen,en egy percig nem elnek ilyen pasival.EZ MEGALAZASA A NOI NEMNEK,DE LEGKEPPEN NEKED!
2013. aug. 30. 18:55
nem!!!!!!!!!!!
2013. aug. 29. 14:23
Nincs bocsánat.
146. ina87
2013. aug. 29. 12:06
Szerintem nincs az az ok amiért nőt/férfit meglehetne ütni,annak nincs értelme sőt én elis itélem az olyan embert akit pl ver a párja,vagy fel pofozza!megbocsájtani,hmm lehet h meglehetne de elfeledni soha,higadt beszélgetésel olykor többet el lehet érni,na úgye ez nem minden hejzetbe kivítelezhetö de az sem h neki kell ugrani a másiknak,az sem mentség h azért űt meg valakit a párja mert az ép részeg,józanon meg pl nyugodt ember,ez sem ad rá semi mentséget,elítélem és elisfogom,azt pedig nagyon cáfolom h az asszony verve jó,mert vannak férfiak akik ilyen felfogásal vannak,sajnos mert ott már nem csak egy család sérül,hanem jobban mondva a nő...
2013. aug. 27. 10:42
Bocsánat létezik!Annak mindig kell léteznie, és nem miatta, hanem elsősorban miattad, mert egyszerűen jobb úgy élni, hogy nincs harag a szívedben. Viszont ami a kapcsolatot illeti, az soha nem lesz már a régi...Mondjuk nem minden fekete vagy fehér az életben, ahogy ez a téma sem...
2013. aug. 27. 10:38
Nincs, de nem is az az asszonyverős típus.
2013. aug. 27. 10:24
nem,nem letezik.
142. grizus
2013. júl. 17. 06:28
Szerintem nem. Akkor elvész a bizalom.
141. bianna
2013. júl. 14. 10:58
Nem
2013. júl. 14. 10:06

Engem még nem ütött meg senki. El sem tudom képzelni, hogy megüssön a párom. De ha odáig fajulna akkor meg nem tudnék rá tovább úgy tekinteni, mint az én kedvesem. Szóval nincs bocsánat. Hanem lapádíj. Nincs olyan ok, amiért egy nő megérdemli hogy megüssék.

Itt szinte 100%ban mindenki ezt válaszolja. A statisztikák szerint viszont elég sok nő eltűri mégiscsak. Talán ők nem hoxázok.

2013. júl. 14. 09:06
Nálam nincsen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook