Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már végképp semmi nem segít, végeztetnél gyomorgyűrű műtétet? fórum

Ha már végképp semmi nem segít, végeztetnél gyomorgyűrű műtétet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. Reenee
2007. máj. 25. 09:59
Én igen, feltéve, ha lenne rá pénzem. Nagyon drága.
2007. máj. 25. 09:55
nem tudom mert nincs akkora feleslegem de megfontolnám a dolgot ha más nem maradna.
2007. máj. 14. 20:34
Ha orvosilag indokolt ,és valóban ,más megoldást nem lehet találni ,akkor mindenképpen.
2007. máj. 13. 08:08
igen
2007. máj. 13. 06:37
Igen, de nagyon jónak tartom, hogy csak bizonyos súlyhatár felett csinálják meg.
2007. máj. 12. 20:04

naná hogy igen!

csak sajna nincs rá pénzem, ugyhogy......

2007. máj. 12. 20:01
Csak akkor, ha az egészségem lenne veszélyben a súlyom miatt.
2007. máj. 12. 19:59

Csak az végeztesse el, akinél orvosilag indokolt.

Szerintem.

2007. máj. 12. 19:45

Sziasztok!

Nekem decemberben volt a műtétem, volt egy kis bonyodalmam a port-tal, de ettől függetlenül életem legjobb döntésének tartom ezt a műtétet!

Csak javasolni tudom annak aki bizonytalan ebben a kérdésben!

Az én életem sokkal jobb lett!

Üdv mindenkinek!

Titi

2007. máj. 7. 04:35
Ilyen nincs hogy mar vegkepp semmi sem segit!
2007. máj. 3. 20:02
nem
43. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 42. - Szika)
2007. máj. 3. 19:57

Igen, elég utálatos... :/ Nekem is van statisztika, társ.stat., állam és jogtöri, jogi alaptan, szociológia, közgáz, számtech, stb... Mondjuk ezekből már a szociológia, állam és jogtöri, jogi alaptan, közgáz, számtech vizsga már megvolt az első félév végén... Egyébként azon gondolkodom, hogy ezt felfüggesztem kicsit, és jövőre jelentkezek a Miskolci rendészeti szakközépbe, aztán folytatom... Majd meglátom.

Köszi a jókívánságokat! :)

42. szika
2007. máj. 3. 08:00

A közigért nem irigyellek - az egy különösen utálatos dolgog. De ha ez megnyugtat, lesz még sokkal rosszabb is. Bár az számomra nem teljesen tiszta, hogy miért tanultok elsőben köziget, de legyen ez az én bajom. :)))) Mi még nem kredites évfolyam voltunk, normál rend szeritn haladtunk, másodéven volt jogi informatika (ezt is a közigesek csinálják), és csak utána volt a közig...az első még ilyen átszoktató tárgyakkal volt tele, mint staisztika, közgáz, latin, magyar államtörténet, egyetemes államtört, római jog, bevezetés a jogi tanok történetébe...szóval, ami kicsit középsulis módon tanulható még. A közig már nem ilyen. :)))


De angy kalappal a vizsgákhoz, és kitartást az új étrendedhez. Csak ügyesen! :)

41. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 40. - Erikpipi)
2007. máj. 3. 07:56
Köszi, megvolt! :)
40. erikpipi (válaszként erre: 35. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 12:16
Ez akkor neked nem lenne jó, mert mellékhatás a szívdobogás. Jó varratszedést:))
39. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 38. - Mókica)
2007. máj. 2. 12:01
Pontosan így van. Vannak emberek (én is ismerek egyet), akiknek el kell távolítani a gyomruk nagy részét betegség, vagy bármi más miatt. Először iszonyat mértékben elkezdenek fogyni, mert kicsi a gyomruk. De aztán a gyomor képes akkorára tágulni, mint amekkora volt. Tehát oda kell figyelni. Nagyon ügyes az ismerősöd, hogy visszamegy az orvoshoz. Mindenképp nézesse meg magát, mert ott valami nem stimmelhet...
38. Mókica (válaszként erre: 37. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:58

Persze , vissza fog menni a dokihoz...

Amúgy pont erről láttam egy műsort a tv-ben eggyik nap, és a doki is erről beszélt!Szal van igazság alapja...

Azt is mondta a doki, hogy bármikor visszatud tágulni a nyomor, ha utána nem figyel oda a páciens és elkezd ugyanannyit ennyi...Ahogy mondod tennie kell a fogyásért, ez csak egy segitség ,a többi a beteg dolga...

37. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 36. - Mókica)
2007. máj. 2. 11:45
Vitaminokat szed az ismerősöd? Nem árt az sem. És ha nem bírja a kaját, akkor térjen vissza a folyékonyra! Ha ez sem segít, akkor szerintem mindenképp hívja fel az orvosát, aki műtötte, hogy mit tegyen, nehogy nagyobb baja legyen!!! Egyébként ilyenről még nem hallottam... Pedig van egy fórum csak gyűrűsök vannak, és rengetegen. Ott követjük nyomon egymás életét. De ilyet én még ott nem láttam... Ettől függetlenül előfordulhat. Azt viszont senki nem állította, hogy a gyűrű mindent megold maga. Az csak egy mankó. Az embernek tennie kell a fogyásért így is!!!
2007. máj. 2. 11:38

Nekem van egy ismerősöm akinek pár hónapja van gyomorgyűrűje, nagyon szenved! Sokan azt hiszek, ez milyen egyszerű, csak levarratom a gyomrom, nem vagyok éhes és csak úgy peredgnek a kilók!

Nagyon megviseli a szervezetet,mert annyira kevés táplálékot tudsz magadhoz venni, hogy az nem támogatja a szervezetet, Gyenge vagy szellemileg se vagy a toppon...stb.szal aki ezt választja igencsak megszenved maga is!


Ez a hölgy egész nap otthon felszik, eggyenlőre nincs ereje semmihez, idegbeteg,feszült mert a szervezete igényli a kaját, de ő nem tud többet enni...Az egész arca el van torzulva..

Persze ez is egy idő után beáll, de nem eggyik napról a másikra!

35. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 34. - Erikpipi)
2007. máj. 2. 11:38
Olvastam már valahol erről a gyógyszerről, sokan szedik, és eredményesen. Én nem riadtam volna vissza a gyógyszertől sem, de már tuti megoldást akartam. Elhiszem, hogy nincs időd három gyerkőc mellett. De ne add fel! :) Nekem is alacsony a vérnyomásom egyébként. Csak az a baj, hogy mellé van 110 körüli pulzusom. Állandóan. Szóval rendesen megdolgoztatom a szívem. De most teszek érte. :)
34. erikpipi (válaszként erre: 33. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:34

Mosr regenon retardot. Régebben is szedtem eredményesen, nem szedtem vissza semmit. CSak jött 2 császár, és a mértéktelen evés...... Persze be kell tartani az utasításokat. Nincs tőle semmi bajom, csak szomjas vagyok egész nap. Most azért döntöttem ez mellett, mert időm nincs a tornára, 3 gyerek mellett. De remélem hamarosan leporolhatom a szobakerékpárt is.Nekem "sajnos" alacsony a vérnyomásom, kevés a cukrom, hogy ugy mondjam, makk egészséges vagyok, csak a dokim szerint dupla munka a leadás.Azt olvastam valahol, hogy 70% diéta, és 30%-ék torna a fogyás.

Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy gyógyszert soha, de ha más nem segít mit tegyek.:)

33. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 30. - Erikpipi)
2007. máj. 2. 11:27
Igen, pontosan így van. Először zavart, ahogy kinézek, de aztán észrevettem, hogy már alig tudok feljönni a negyedikre anélkül, hogy ne fuldokolnék, a határértéken volt a cukrom (6.1), stb. Na, akkor azt mondtam, hogy eddig, és nem tovább a csodafogyikkal. Irány a műtő. Egyébként milyen gyógyszert szedsz? Régebben én is szedtem olyat, ami nem engedte lerakódni a zsírt. De hogy mi volt a neve, már nem emlékszem...
32. erikpipi (válaszként erre: 31. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:27
Ebből is látszik, hogy a bevitt mennyiség a lényeg.
2007. máj. 2. 11:25
Én is ebben bízom. :) Köszi szépen, bár bátorság ide, vagy oda, már tényleg csak ebben láttam a megoldást... Viszont bevált, mert már hét kilót leadtam. :) Várom a folytatást. :))
30. erikpipi (válaszként erre: 21. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:24
Az idejét sem tudom, mikor voltam úgy igazán éhes, vagy korgott a gyomrom az éhségtől. Gondoltam, hogy Győzike sem a piruláitól fogyott. Én most gyógszert szedek, tudom nem a legjobb megoldás, de segít a fogyásban.Az elmúlt durván 2 hónapban leatam 10 kg-ot, most kezdtem egy hete a gyógyszert attól 3-at. Bátor vagy, hogy megtetted ezt a lépést, van amikor az embernek nincs más megoldás, főleg ha nem érzi jól magát a bőrébe, és netán az egészsége is veszélyben van.
29. d77e128ed9 (válaszként erre: 28. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:23

Legalább ha majd szép karcsú leszel nem csúfit el semmiféle hegecske:):),nyoma sem lesz a pluszkilóknak.

Egyébként le a kalappal.Nagyon bátor csaj vagy.

28. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 27. - D77e128ed9)
2007. máj. 2. 11:21
Á, nincs! :) Laparoscoppal csinálják. Négy kicsi vágás. Épp ma megyek varratszedésre. :)
27. d77e128ed9 (válaszként erre: 26. - 4acc2c34b2)
2007. máj. 2. 11:18
Sajnálom...tényleg.Remélem nincs nagy nyoma a műtétnek.
26. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 24. - D77e128ed9)
2007. máj. 2. 11:17
Én sajnos már nem kétszer, meg nem 20 kilóval... :((
25. 4acc2c34b2 (válaszként erre: 22. - D77e128ed9)
2007. máj. 2. 11:16
Nem, nem. :) Mivel a gyomrod nagy részét leválasztják, ezért egy fél dl-nyi(!!!) kicsi gyomor marad a táplálkozásra, aminek az alján kezdetben egy 1 cm átmérőjű luk van. Ezt szűkítik folyamatosan, míg a gyűrű el nem éri a megfelelő méretet. Tehát a gyomor ugyanakkora marad, a luk szűkül. Így több ideig marad a gyomorban a kaja, tehát később éhezik meg az ember, és akkor is csak keveset tud enni, mert hamar megtelik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook