Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha gyomorgyűrűd van, vagy el akarod mondani róla a véleményed, gyere! fórum

Ha gyomorgyűrűd van, vagy el akarod mondani róla a véleményed, gyere! (beszélgetős fórum)


2013. okt. 8. 22:43
Én három embert ismerek akinek van-volt ebből kettőnek el kellett távolítani,mert komoly bajt csinált!
2010. jún. 29. 17:41
A férjemnek volt (most vették ki) és majdnem belehalt. Szóval nem veszélytelen a dolog. Én inkább maradok ilyen amilyen minthogy kockáztassam az életem.
2010. jún. 1. 10:19
50es BMIvel csinálják meg a sorozat szerint. Az azért tényleg már orvosi esetű túlsúly. Ennyihez szerintem is már orvosi segítség kell, egyedül nekifogni már nem érdemes, illetve veszélyes is, hiszen ilyen túlsúlynál már nagyon sok a velejáró betegség, amihez felügyelet kell. Bár ez csak az én véleményem.
2010. jún. 1. 09:44
sőt, az egyik adón most megy egy sorozat a gyomorbypassról, az még durvább mint a gyűrű. de tényleg csak állati nagy túlsúlynál
2010. jún. 1. 09:44
régebben többen irogattak ide a hoxára, akiknek volt,és nagyon vegyes véleményeket. de őket hiába kerestem, jó lenne, ha pro- kontra lennének vélemények.
2010. jún. 1. 09:32
Szerintem a gyomorgyűrű nagy túlsúlynál segítség! De agyban is tudni kell változtatni! Bár arra kíváncsi lennék, hogy eltávolítják-e, ha az illető lefogyott eléggé!
2010. jún. 1. 09:25

sziasztok,


egy kis segítséget kérnék, olyanokat keresek, akiknek van gyomorgyűrűje, és el tudnák mondani az ellene és mellette szóló érveket. ha csak tervezed, vagy általában el akarod mondani róla a véleményed, azt is szívesen venném.


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook