Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? fórum

Ha már nem alszol együtt a pároddal, akkor az jelentheti a kapcsolat végét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. 89b99f816e (válaszként erre: 8. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 11:12
AZt, hogy szereted-e, neked kell tudni. De szerintem benne van a normális kategóriában, hogy vita után az ember inkább különvonul. Meg kéne beszélni , hogy mi a probléma, és lehet-e még segíteni rajta.
25. MelisUK (válaszként erre: 24. - Klenca)
2009. márc. 24. 11:12

Onnan vettem, hogy rengeteg indiai barátom van, ők mesélték, hogy náluk hogy mennek a dolgok. (Érdekes egymás kultúrájáról eszmecserét folytatni.) Én meg felvilágosítottam őket a különféle védekezési módokról. :P

Nekem az a tapasztalatom velük kapcsolatban, hogy nagyon félénkek, nem is mernének kezdeményezni. De biztos nem igaz ez mindegyikükre.

24. klenca (válaszként erre: 18. - MelisUK)
2009. márc. 24. 11:03

Ezt az indiai dolgot honnan vetted?


Akiket én személyesen ismerek, azok a legyet is röptében 2x (vagy többször).:(((


- Persze lehet, hogy otthon jófiúk, de itt aztán kavarnak mindenkivel, aki hagyja magát!

23. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Kovacserika2)
2009. márc. 24. 11:02
Nálunk dettó!Igy van jól!Nem hanyagoljuk egymást,de sajnos annyira horkol a párom,hogy már füldugóval sem tudok mellette aludni:(Ha meg nem pihenem ki magam,elviselhetetlen vagyok!:))
22. ce91523917 (válaszként erre: 18. - MelisUK)
2009. márc. 24. 11:02
mi külön szobában vagunk, de van, hogy felmegy inkább az emeletre. Ha én akarom a szexet, nincs, de ha ő, akkor nekem partnernek kell lennem
21. MelisUK (válaszként erre: 15. - Cbc7d5fe99)
2009. márc. 24. 11:01

Én se engedném, hogy kifújrák mellőlem a gyerekek a páromat. (bár még nincsenek gyerkőcök)

Ápolni kell a kettőnk kapcsolatát is, aludni meg mindenki aludjon a saját ágyában. Biztos lesznek sírások a gyerekek részéről, de hamar belátják majd, hogy fölösleges.

20. 53e9630651 (válaszként erre: 10. - Csutkababa)
2009. márc. 24. 11:00
igazad van. nálunk is előfordul, hogy külön alszunk egy-egy éjszakát, de nem azt jelenti, hogy vége. csak egy picit lehet elegünk egymásból:))) ez normális szerintem. másnap úgyis együtt alszunk már nyugodtan!!!
19. Andrea anya (válaszként erre: 13. - K.tünde78)
2009. márc. 24. 10:59
meddig fogod még ezt bírni?nálunk azért nem ilyen rossz a helyzet.akarod még ezt a kapcsolatot?vagy megvárod még teljesen tönkremész?
2009. márc. 24. 10:58

Az indiaiaknál azután, ha már megvan az elegendő gyerek mennyiség, egyáltalán nem alszik együtt a pár, nem is közösülnek, ezzel védik ki, hogy ne legyen több gyerek. A vallásukból kifolyólag nem védekezhetnek, így inkább nem közösülnek.


Amúgy attól függ, hogy hogy érted a "nem alszol a pároddal együtt" dolgot. Másik szoba? Vagy egy ágy, csak már nem bújtok össze? Mi az oka a külön alvásnak?

Mi se bújunk már össze az ágyban, csak addig, ameddig szeretkezünk - ez lehet este amikor még bebújunk az ágyba, vagy éjjel valamelyikünk felkelti a másikat, vagy reggel szintén valamelyikünk felébreszti a másikat. (A napközbeni nem az alvással kapcsolatos.)

Attól még szeretjük egymást, hogy nem bújunk össze egész éjjel, azaz nem alszunk együtt, csak így pihentebbek vagyunk reggel, nem ébresztjük föl a másikat minden kis mozdulattal.

2009. márc. 24. 10:57
Sajnos igen. Az is figyelmeztető jel ha elmúltak az önfeledt hancúrok.
16. ce91523917 (válaszként erre: 13. - K.tünde78)
2009. márc. 24. 10:56
nagyon-nagyon hasonló az én helyzetem is:(
2009. márc. 24. 10:56
én három gyerek mellet soha nem engedtem hogy apát elfúrják mellőlem mivel ő is fontos!!!
2009. márc. 24. 10:54

Lehet, hogy ez csak egy hullámvölgy, nem?!


Mi fél évig nem aludtunk együtt, mert annyira horkolt, kikészültünk. Ha ő horkolt, én beszélgettem vele, hogy fejezze be,így ez tűnt a legjobb megoldásnak. És bizony bennem is felmerült, hogy innen indul az, hogy lassan majd nem leszünk egy pár. Nehéz dolog ez szeirntem...

13. k.tünde78 (válaszként erre: 8. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 10:53

Ilyenkor Én is elvonultam a másik szobába,mert elnem tudtam viselni a marhaságát,de másnap már nem volt semmi gond,belátta Ő is.

Viszont lassan már 2 és fél éve nem alszunk együtt,mert állítólag az akkor fél éves lányunktól Ő nem tudott aludni és kipihenni magát,pedig neki ez fontos(Mondta Ő),mert busz vezető és felelősséggel jár ez a munkakőr,hisz emberek ülnek a háta mögött.Na én megértettem ezt,azóta külön szobában vagyunk,a sex is megromlott(voltunk vagy 3-4 együtt azóta),ha kezdeményeznék kiröhög,a dereka fáj stb..,Őneki esze ágában sincs közeledni,mára már Én is bele fáradtam.Mostanra már eléggé italozik is ,Az ital az Ő nagy szerelme és tetsti kielégülése.Én tiszta ideg vagyok állandóan stb.

Hát ennyi asszem.

12. Andrea anya (válaszként erre: 11. - Az álarcos)
2009. márc. 24. 10:52
hát nagyon ritkán vagyunk együtt mostanában,és ha együtt is vagyunk akkor eléggé gyors az egész ,és nincs semmi romantika,meg szenvedély.(nem miattam)
11. az álarcos (válaszként erre: 8. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 10:50
Csak nem alszotok együtt, vagy más nem is élek házaséletet?
10. csutkababa (válaszként erre: 8. - Andrea anya)
2009. márc. 24. 10:48

hat igen, ha mar felidegesit, akkor valami tortenik..

en is eppenhasonlo helyzetben vagyok,es tudom,milyen rossz...

de ha ez meg foglalkoztat, akkor meg szereted, mert ha nem erdekelne, ha kozombos lenne, hogy hol alszik,es hogy mit csinal,akkro mar valoszinuleg nem szeretned, de szerintem szereted,eppen ezert is zavar,a jelenlegi helyzet..

2009. márc. 24. 10:48
Egyáltalán nem jelenti a VÉGÉT ! Egyszerüen a horkolás miatt jobb így!Amióta van egy plusz szoba,azóta jobban alszunk így.Pihentebbek vagyunk másnap és még kedvesebbek egymáshoz.Randevúzunk:hozzád vagy hozzám ma este?Aztán alvás a saját szobánkban.Nagyon jól müködik!
8. Andrea anya (válaszként erre: 3. - 89b99f816e)
2009. márc. 24. 10:46
elvileg csak akkor szoktam különlenni ha felidegesít.ez normális?vagy már nem szeretem?
2009. márc. 24. 10:46
Ha együtt vagytok, akkor miért is alszotok külön?
2009. márc. 24. 10:45

..hat oszinten...

elegge gaz..

meg ken beszelni ha lehet, mi az oka...

de en eppen nem tudok tanacsot adni, mart nalunk se nagyon rozsas a helyzet jelenleg....

de beszelni kel rola, mert ez csak rosszabb lesz, hidd el,es ahogy mulik az ido, mindig nehezebb lesz elohoznia temat...

tapasztalat.. :))

2009. márc. 24. 10:45
nekünk két gyerekünk van, 2,5 éves és 10 hónapos. 1,5 éve nem alszunk együtt. Nem is beszélünk annyit, és nem ülünk le az asztalhoz.
2009. márc. 24. 10:44

vagy azt, hogy ez egyikük nagyon horkol:)

Van ahol nem is szokás, hogy a házaspárok egy szobában aludjanak. Annak is meg van az előnye.

2009. márc. 24. 10:44
Kérdés, hogy miért és mióta?
2009. márc. 24. 10:44
mi 15 év alatt soha nem aludtunk külön,,,ha itthon van!
2009. márc. 24. 10:43
Ha már nem alszol együtt a pároddal akkor az jelentheti a kapcsolat végét?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook