Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már elbuktál százszor....de százegyedszer is talpraállsz! fórum

Ha már elbuktál százszor....de százegyedszer is talpraállsz! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha már elbuktál százszor....de százegyedszer is talpraállsz!

2010. máj. 23. 10:09

Gratulálok az elhatározáshoz és a kitartáshoz!

Igazán sok erőt ad az embernek a siker eléréséhez!

2010. máj. 15. 11:41
igy van:)83,9 kg:)
21. e2290c720f (válaszként erre: 20. - 809c62b982)
2010. ápr. 15. 17:14

Tényleg nem szabad feladni, sokszor voltam elkeseredve,hogy nem mozdul az a fránya mérleg...a legnagyobb fiam 30 éves, mindig bölcs tanácsokat ad, idézem: 1. ami jópár év alatt jött fel, nem fog egy hét alatt eltűnni.

2. Amikor nem mozdul a mérleg, akkor gondold azt, amikor lépcsőn mégy lefelé, és a fordulóban vagy, akkor is haladsz! A legegészségesebb az 1200 kcal és max.100 gr ch.Ezzel nem éhes az ember...csak eleinte:))

2010. ápr. 11. 19:05

Szia gratula:) én jlenleg -45 kg nál vagyok , nekem az elmúlt 5 évben sikerült felszednem yoyo diétával +50 kg-t. Akkor mentem fősulira, ez család és meló mellett nagyon nehéz volt, tetézte a bajt hogy a fizikaiból irodai munkára kerültem, ma már diplomám és vezető beosztásom van. 40 vagyok két fiam 19 és 17 évesek, a fősuli előtt úgy 80 kg környékén voltam de, csupa izom és lánynak is 70 kg környékén jártam. Belefért a +10 kg két gyerek után. Addig max tavasszal csináltam egy egy kúrát a téli pár kilótól való szabadulásért.

A horror az első vizgaidőszakban idult be, stressz evés vizsga 4-5 óra alvás évekig kortizol stb. Nyáron fogytam egy gyors diétával , ősz végére vissza is szedtem.... 2008 decemberében jöttem rá félévvel az államvizsga előtt hogy valamit elnéztem.

Átgondolt diéta , főként fehérje 1200 és rengeteg mozgás elején naponta mostmár heti 5 alkalommal 40-60 perc, intervall kardió és súlyzós edzés is. Most 85,2 kg vagyok és 73 kg nál hagyom abba. Felandi azt nem szabad!!!!!!!Okosan összerakva megcsinálható betegség nélkül.

2010. ápr. 10. 22:10

Szia!


Én már a cikk megjelenése előtt írtam neked priviben,de mégegyszer gratulálok, a cikket most olvastam! :)Nem semmi...

2010. ápr. 10. 08:39
Köszönöm a gratulációkat, és mivel most -végre- süt a nap, megyek letekerek kb. 30 km-t. üdv és szép napot nektek!
2010. ápr. 9. 13:23
Gratulálok! És kösz szépen az ösztönzést, én is most próbálok hasonlóképpen lefogyni! Kell időnként a biztatás.
2010. ápr. 8. 22:37

Gratulálok ehhez a kitartáshoz, és az akaratodhoz hogy többször lábra álltál. Le a kalappal!:)Remek csaj vagy!

Sok sikert az egész életben!:)

2010. ápr. 8. 22:18
Gratula! Őszintén! Az új képen nem csak a fogyás látszódik, hanem az ebből merített energia, erő és boldogság is. Ez pedig mindent visz. Ennél szebb, jobb, felemelőbb érzés nincs... amikor megismered régi önmagad, mégis új ember vagy. Ezt az érzést mindenkinek át kell élnie ahhoz, hogy a fogyást követően soha többé ne akarja visszaszerezni duci testét.
2010. ápr. 8. 14:07

Megnéztem a képeket! WOW!!!! Gratulálok!!!

Mást nem is tudom, mit írhatnék. Minden elismerésem.

2010. ápr. 7. 21:04
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Gratulálok az elért eredményedhez! Teljesen igazad van, az életmódváltással egy idő után beáll az optimális testsúlyra a szervezetünk, és az új szokásaink gondoskodnak az elért eredmény tartósságáról. Ezt a cikket Anyukámmal is elolvastatom, mert olyan idős, mint te, és az ő egészségének is jót tenne egy ilyen elhatározás!
2010. ápr. 7. 13:00
gratulálok, én is ezt csinálom, amit leírtál:) és imádom,hogy nincs szenvedés, és úgy vagyok vele, ha 10 évig ráértem kövér lenni, most ugyanúgy ráérek lefogyni :)
2010. ápr. 7. 12:53
Én is gratulálok!! Sok sikert, nagyon jó egészséget kívánok Neked! :)
2010. ápr. 7. 08:56

Minden tiszteletem a tiéd. A módszert sajnos sokan ismerjük, de kevesünknek van ereje meg is tenni. Neked volt. És könnyű nekem ugrabugrálni minden nap, aki szinte egészséges (itt ott fáj, de nem vészes), de akinek minden mozdulat fáj........

Csak így tovább. Minden lehetséges, csak csinálni kell.

2010. ápr. 7. 07:55

Gratulálok :):)

fantasztikus vagy további sok sok egészséget kívánok neked:)

2010. ápr. 6. 21:26
Csak gratulálni tudok!
2010. ápr. 6. 18:55
Gratulálok! Nekem is ez a véleményem, akárhány évesek vagyunk, mindig újra el lehet kezdeni az életmódváltást.
2010. ápr. 6. 18:27
Gratulálok! További jó egészséget! :)
5. magdi22 (válaszként erre: 4. - Magdi22)
2010. ápr. 6. 16:57
Bocsi a magyon az nagyon.
2010. ápr. 6. 16:56
Magyon nagy akaraterőd van.Igazán szivből gratulálok az elért eredményhez.Nagyon jó a cikk is.
2010. ápr. 6. 16:52
Gratulálok!
2010. ápr. 6. 16:16

Ez igen!


Megnéztem a képeidet, gratulálok!

Nekem ugyan nincs súlyproblémám (anyukámtól örököltem), de ha egyszer lesz így próbálnék lefogyni.

2010. ápr. 6. 16:03
Ezt az írást azoknak ajánlom, akik - velem együtt - állandó túlsúllyal küzdenek, és megérett bennük az elhatározás, hogy megszabaduljanak tőle.
Értékeljük át közösen az életünket, gondoljuk át, milyenek szeretnénk lenni, álljunk tükör elé, és mérlegre, mérjük meg a vérnyomásunkat és vércukrunkat és tegyünk végre valamit az egészségünkért!

Ugrás a teljes írásra: Ha már elbuktál százszor....de százegyedszer is talpraállsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook