Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha már százszor elbuktál 2. fórum

Ha már százszor elbuktál 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha már százszor elbuktál 2.

24. annus0625 (válaszként erre: 23. - E2290c720f)
2009. okt. 12. 21:38

szia...eloszor is gratulálni szeretnék a fogyásodhoz. Csak most regisztráltam, pár napja fogtam bele az életmód váltásba. Nagyon orulok, hogy megírtad a gyógyszer nevét, remélem ezt nálunk is fel lehet iratni ( Szlovákiából írok )

Ha már nehéz lesz elkezdem szedni...:-)

Mindenkinek kitartást és sok erot kivánok

2009. ápr. 19. 11:58
Sziasztok! minden kedves érdeklődőnek próbálok válaszolni,csak előttem egy vizsga és kicsit el vagyok havazva!még enni sincs időm!:)) szóval a lindaxa keménykapszula, a csodaszerem, a 10 mg-ossal kell kezdeni, egy hónapig, utána a 15 mg-os és egy évig szedhető, persze akinél nincs mellékhatás. Az ismerőseim, akik szedik, csak jót mondanak, egy barátnőmnél jelentkezett fura érzés,de szerintem inkább szeret enni...üdv.mindenkinek, kitartás!
2009. ápr. 17. 19:53

Szia!


Gratulálok neked! Nagyon ügyes vagy, a kitartásért, az eredményért!

És igazad van, ha nem akarjuk a jojó effektust, életmódot kell váltani!!!!

Sajnos én úgy vagyok, hogyha a szar meg van egy kicsit cukrozva, már jöhet.....

2009. ápr. 17. 18:22

Szia!


Elősször is gratulálok!

Lenne egykérdésem,hogy a 10 vagy a 15mg kapszulát fogyasztottad?És mennyit sikerült leadnod?

20. Dite
2009. ápr. 17. 14:36
Gratulálok neked, csak így tovább!
19. pintyőke72 (válaszként erre: 16. - E2290c720f)
2009. ápr. 16. 22:45

Ircsike, milyen volt bicajos túra?

Jó kis sport!

Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!

2009. ápr. 16. 13:04
szia Ircsi! gratulálok az eredményeidhez! ezt a kapszulát háziorvos is felírhatja? nekem is tetszene, ha nem kéne kigúvadt szemekkel bámulnom a meg nem ehető kajákat :) úgy azért jobban bírnám...
17. Kiss Ildikó (válaszként erre: 16. - E2290c720f)
2009. ápr. 16. 12:41
:-)
2009. ápr. 16. 09:41
Sziasztok kedves Sorstársaim! Nem győzöm a válaszadást, a gyógyszer neve lindaxa keménykapszula,sajna csak receptre megy, 5000-be kerül egy havi adag. Az étrendeket küldöm folyamatosan, de most mennem kell egy 3 órás biciglitúrára!!!:))) mindenkinek sok sikert és nagyon nagy kitartást kívánok!Ne csábuljatok el!!Gondoljatok arra,hogy idáig miért küzdöttünk???Ami nehezen lement, érdemes egy sütivel visszaszedni? Annyi finom zöldség és gyümölcs van! Éljünk végre tényleg egészségesen!
15. ane66
2009. ápr. 16. 09:08

Szia!

Nagyon ügyes vagy, gratula a sikeredhez, le a kalappal előtted a kitartásodhoz, meg a sok erődhöz.

Ha nem gond, én is szeretném megtudni a nevét ennek a segítőnek, meg ha van étrend javaslatod azt is szívesen fogadnám, ha elküldenéd nekem priviben. Most erőt adtál, szeretném én is kipróbálni a módszeredet, még hátha összejönne nekem is nyárig.

2009. ápr. 16. 08:59

Szia,

Igazan nagyra becsulom a kitartasodat, nalam legfokepp ezzel van a baj... meg persze a csabulassal :) Engem is erdekelne a neve a gyogyszernek, megtenned, hogy elkuldod?

nagyon koszi, es tovabbi erot es kitartast, mig el nem ered a kituzott celodat! :)

2009. ápr. 16. 08:31

Szia,


Én is gratulálni szeretnék a sikeredhez. Jó látni, hogy van olyan ember aki hasonlóan diátázik, aki nem csak a kalóriát hanem a bevitt szénhidrát mennyiségét is figyeli. Nálam ez eddig mínusz 30 kilót eredményezett.

Esetleg privátban megírnád a étvégycsökkentő nevét.


Előre is köszönöm

2009. ápr. 16. 07:21

Kétszer is elolvastam a cikkedet. Hangosan a családnak is!

Ügyes vagy! Sok sikert a diétádhoz :-)))

Én a 90 naposat csinálom. Ma van a 46. napom.

2009. ápr. 15. 21:56

Szia! Gratulálok a minuszokhoz, engem is nagyon érdekelne a neve a gyógyszernek. Megkaphatnám?

Sok sikert a továbbiakhoz!

10. princes47 (válaszként erre: 3. - Berenik)
2009. ápr. 15. 20:11
én is szeretném ezt a kapszulát.
2009. ápr. 15. 20:05

Szia! Csatlakozom az előttem szólókhoz, szintén gratulálok!

Én is küzdök, 1200 kcalt kellene nekem is betartani, szerintem többet eszek, de így is egész nap éhes vagyok. Másból nem áll a napom, csak abból, hogy ennem kellene valamit, ez egyszerűen őrjítő.

Engem is érdekelne ez a gyógyszer, ha jól értettem, ezt orvos írhatja fel? Biztos nagyon drága ezért nem javasolta a háziorvosom, vagy nem tudom miért nem.

2009. ápr. 15. 19:56

Én is gratulálok!

Megírnád , hogy milyen gyógyszert szedtél?

Én ha neki állok "fogyózni" állandóan éhes vagyok):

Így hamar feladom...

2009. ápr. 15. 19:11
Gratulálok énis,jó erőt és egészséges fogyást kivánok, érd el a kitűzött súlyt.
2009. ápr. 15. 17:34
Gratula! Ezt a kipakolós módszert én is csináltam már, tényleg hatásos.
2009. ápr. 15. 17:28
Te Drága mindig tudsz valami meglepivel szolgálni. Ügyike vagy nagyon. Grat neked
4. szanád (válaszként erre: 3. - Berenik)
2009. ápr. 15. 17:26
ezt én is kérném....ha lehet
2009. ápr. 15. 17:21
Gratulálok a kitartásodhoz, és a fogyáshoz! Megírnád priviben a gyógyszer nevét?
2009. ápr. 15. 17:20

Nagyon gratulálok neked...

én csak mindig irigykedve olvasom az ilyen történeteket....

2009. ápr. 15. 17:03
A sok küzdelem és kudarc után, januárban eldöntöttem! Életmódváltás! Igaz gyógyszeres segítséggel, de ma március közepén, mínusz húsz kilónál tartok! Ismerem azt az érzést, amikor az ember lelkesen nekikezd egy diétának, aztán egy-két hónap elteltével mégis többet mutat a mérleg! A csalódás, a kudarc, lelkiismeret furdalás! Olvasd el a történetemet, gondold át az életedet, és adj magadnak egy lehetőséget a változásra!

Ugrás a teljes írásra: Ha már százszor elbuktál 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook