Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha felmondtam és nem írják alá a közös megegyezést, de viszont több mint 2 éves munkaviszonyom van, kapok valamit a munkaügyitől? fórum

Ha felmondtam és nem írják alá a közös megegyezést, de viszont több mint 2 éves munkaviszonyom van, kapok valamit a munkaügyitől? (tudásbázis kérdés)

11. ranna
2013. júl. 3. 09:19
Azt írtad, hogy kéred munkaviszonyod közös megegyezéssel való megszüntetését?
2013. júl. 3. 08:25
Ha te mondtál fel, akkor nem köteles a munkáltató aláírni a közös megegyezést!
2013. júl. 2. 18:50
Hát az hogy kötelesek lennének, az sajnos még nem azt jelenti, hogy alá is írják. Éppen ezért mehetnél bíróságra, vagy a munkavédelemhez, hátha adnak valami tippet.
2013. júl. 2. 18:42
Igen de ha jól tudom emiatt kötelesek lennének közös megeggyezést írni mivel családo okoat írtam a papíromra.
7. Krilion (válaszként erre: 6. - Mareszyx)
2013. júl. 2. 18:36
Nos, ha ezért nem írják alá, akkor feljelentheted őket a bíróságon, mert téged önhibádon kívül megkárosítanak. Mondd ezt el nekik, hátha segít.
2013. júl. 2. 18:30
és 3hónap után mit kapok? és addig a TB? az lesz? Igaz az h figyelembe kell vegyék h miért mondtam fel és emiatt kiharcolhatom a közös megegyezést? Azért mondtam fel mert kislányomat nem tudom se nyárra megoldani én reggel 4kor indulok munkába 3 hétig nincs ovi nagyszülők dolgoznak...
2013. júl. 2. 18:29
Nemtudom miért nem írták alá, szerintem pont ezért h csak 3 hónap mulva kapjak pénzt mert náunk ha vki felmond senkinek nem írják alá
2013. júl. 2. 18:19
3 hónap múlva
2013. júl. 2. 18:18
Miért nem írják alá a közös megegyezést?
2013. júl. 2. 18:18
Ha te mondtál fel, akkor nem kapsz a munkaügyitől pénzt, illetve kapsz, de ha jól emlékszem, akkor csak 3 hónap múlva.
2013. júl. 2. 18:07
Ha felmondtam és nem írják alá a közös megegyezéstz de viszont több mint 2éves munkaviszonyom van kapok valamit a munkaügyitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook