Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha én meg tudtam csinálni, akkor te is képes vagy rá fórum

Ha én meg tudtam csinálni, akkor te is képes vagy rá (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha én meg tudtam csinálni, akkor te is képes vagy rá

2013. dec. 11. 07:31

Szívből gratulálok Neked és mindenkinek aki ilyen kitartó és erős.

Én is a mai nappal kezdem...

Tavaly lement 20 kiló kalóriaszámolással,amiből nagyon szomorú de 15 visszajött,de ennek vége!!!

2013. dec. 8. 20:49
Teljes szivembol gratulalok es minden egyes hoxas csajnak kitartast es sikereket kivanok-:)
24. Gkat28
2013. nov. 25. 14:45
Szuper vagy!! Majdnem elmorzsoltam egy könycseppet hogy megemlítettél:) Csak így tovább, kemény vagy:)
2013. nov. 22. 20:46

Most látom, hogy ezt a cikket te írtad. :) Gondoltam már elolvasom, bár előtte soha nem olvastam fogyis cikkeket, csak azóta mióta én is lefogytam. :)


Jó lett a cikk nagyon, tetszik. :) Csak így tovább, hajrá, hajrá! :))))

2013. nov. 22. 18:19
Szívből gratulálok a sikeres életmódváltáshoz! Erőt ad azoknak, akik még előtte vagy az elején állnak.
21. Nissi
2013. nov. 21. 17:36
Gratulálok! Az IR-eseknek amugy is sokkal nehezebb fogyni.
20. Gabi35
2013. nov. 21. 09:47
Én is szívből gratulálok Neked! Ehhez a sikerhez valóban nagy akaraterő kell és elszántság, főleg így, hogy a munka és család is ott van a mindennapokban. Csak így tovább!!!
2013. nov. 20. 05:41
Köszönöm mindenkinek:)
18. Zebra25 (válaszként erre: 16. - Renijuszti)
2013. nov. 20. 05:40
A naplómba nagyon ritkán teszek fel képet, de csak olyat ami mostanság készült. Leírtam, hogy mennyi voltam fogyi előtt, amit nehéz volt bevallani, mert szégyeltem magam. De az, hogy még képet is tegyek ki az akkori kinézetemről, az még kicsit ijesztő számomra. De fogok mindenképp, ha elértem a célomat:)
17. Jucc86
2013. nov. 20. 04:30
Gratulálok, nagyon ügyes vagy és sok sikert kívánok a további kilók ledobásához. Nagyon jó mások sikereiről olvasni, jó bátorságot meríteni az ilyen cikkekből:)
2013. nov. 19. 22:04

Gratulálok!! Esetleg előtte-utána képed nincs? Nagyon kíváncsi lennék rá! :)

Rajtam ugyan nem terhesség miatt, de van plusz 10 kg-om, amit nagyon le szeretnék adni, de nem nagyon akar menni..

Szeretem mások sikersztorijait meg sikereit látni, nagyon nagy motivációt és löketet tud adni..

15. Szilvita (válaszként erre: 14. - Zebra25)
2013. nov. 18. 22:17
Milyen kedves... Engem tavaly egy hasonlóan kedves családtagom indított el a fogyás útján, amikor egy óra leforgása alatt kétszer megbántott. Hogy "gurulok" a gyerek után haha. Jó fej volt, de lehet pont ez kellett.
2013. nov. 18. 21:43

Nagyon sajnálom, hogy ti sem úsztátok meg a szurkálódást:( Engem még a mai napig piszkálnak azért a maradél 10-15 kilóért. Egy bizonyos családtak a hasamat taperolja és mondja, hogy innen is fogyni kellene, meg amonnan is. Ahelyett, hogy bíztatnák az embert, még inkább a földbe döngölik.

Mindenkinek sok sikert kívánok. Akinek meg már sikerült, gratulálok. Hidd el, nagy teljesítmény. Ezt gyerek mellett, munka mellett megcsinálni, kemény meló.

13. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Orsibigyu)
2013. nov. 18. 21:29

Hat, szoptatas alatt en sem... Es tok igaz, amit irtal! A megjegyzesek, na meg az "oromtanc" de most a kisfiam erdekei az elsok, aztan lesz bombaforma :)

Ezek szt.ezzel is vunk igy paran!

Kovacs Agival (uszo) lattam interjut nemregiben, O is azt nyilatkozta, hgy szoptatas alatt keptelen volt lefogyni, rajta volt plusz 10 kg, aztan utana lement :)

2013. nov. 18. 21:16
Gratulálok:) Én is hasonlóképp szedtem össze a súlyt, főleg a szoptatás alatt, és most 3 hónap alatt lement 10 kiló, de 3-4 hete megállt:( Nekem is súlyzóznom kéne?
2013. nov. 18. 20:29

En le tudtam fogyni szoptatas utan, mind2 gyermekem utan, de szoptatas alatt nem. Elso utan azt mondtam, hogy mindent maskepp csinalok a masodikkal, de nem sikerult, rogton elment a tejem. Elviseltem magam 1 evig, es a rosszmaju megjegyzeseket, mert ha egy szep lany meghizik, mindenki oromtancot jar es az irigyek minden adando alkalmat megragadtak, hogy a kest belemdofkodjek. Ez motivalt. Azert se, ne oruljenek! Egye oket a fene, hogy 2 gyerek utan is jobban nezek ki mint ok. S tobbnyire sikerult ezt elernem. Meg dolgozom rajta.

Zebra, gratulalok! Most a vezetesre gyurok, hogy el merjek menni az elso konditeremig autoval. Maskepp nem jonne ossze:-D

10. bibity (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2013. nov. 18. 20:14

Köszi szépen a választ! Igyekszem, de nagyon nehéz eltalálni az egyensúlyt, hogy legyen elég tjci, mert ez a legfontosabb, de ne nagyon hízzak. Most asszem picit szüneteltetem a tornát meg a diétát, és majd fokozatosan kezdem újra. A barna kenyérnél stb. Maradok, csak nem számolok ch-t... Hátha... Meg talán néha 1-1 karamalz:)

Te már okosabb leszel másodszorra, az tuti! Ha a terhesség elején ismertem volna az Ir diétát, talán nem jött volna fel ez a 6 kg ( ami a gyerekek előttihez össz 12).

Nagyon jó a cikked, reményt ad nekem is, hogy legkésőbb a szopi végeztével le fogok tudni fogyni:)

9. Acimity (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2013. nov. 18. 19:53
Gratulálok és további sok sikert!
2013. nov. 18. 19:36

Nagyon szépen köszönöm a sok pozitív visszajelzést. Nagyon aranyosak vagytok.

Remélem fél év vagy 1 év múlva már a teljes végeredményről is beszámolhatok.


bibity

az a helyzet, hogy én csak zumbára jártam szopi alatt, diétát sajnos nem igazán tartottam

sokszor ittam az alkoholmentes ssört, ugye, hogy több tejem legyem, de se több tejem nem volt, se az IR-nek nem kedvezett

Én azt mondom, hogy legalább annyiban csináld az IR diétát, hogy egyél legalább 5x

próbálj meg egészséges kajákat enni

Nálad a fehérje dús értend nem biztos, hogy be jön, mert a fiamnak mindig kiütései voltak ha sok fehérjét fogyasztottam.

De egy próbát érdemes tenned. Rendszeresen egyél, de ne fogd vissza nagyon a ch-t.

Ha újra kezdhetném, vagy ha lesz alkalmam újra ezt végig csinálni, biztos másképp fogom csinálni mint ahogy a fiamnál csináltam:(

Az biztos, hogy ahogy letelik a 6 hét, fogok menni edzeni és a diétát is tartani fogom. Max ha érzem, hogy kevés a kaja, akkor emelek a ch-n.

De akkor mi volt amikor szültem? ugye kaptam a sok instrukciót, hogy egyél azt amit kívánsz, mert attól lesz tejed, igyál sok őszibarack levet, mert attól lesz sok tejed és ehhez hasonló nyalánkságokat:(

2013. nov. 18. 17:21
Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Szoktalak olvasni! Azt szeretném kérdezni, szoptatás alatt tudtál már fogyni? Nekem sajnos azonnal kevesebb a tejem, pedig csak az IR diétát tartanám, de nem megy emiatt :( félek, nehogy még hízzak is szoptatás közben...
2013. nov. 18. 13:16
Szívből gratulálok!!!!! Csodálatos, amit csinálsz, köszönöm, hogy olvashattam és további sok sikert kívánok!
2013. nov. 18. 13:08
Őszinte elismerésem, így kell ezt csinálni! Nagyon ügyes vagy! Nem fogyókúra, nem tabletták, meg látszatmegoldások, hanem torna és diéta. Abszolút büszke lehetsz magadra, és nagyon jó példát mutatsz a gyermekednek is. Legyen szép a napod!:)
2013. nov. 18. 10:42
Tetszett a cikk, ügyes vagy!
2013. nov. 18. 10:32
Nagyon szuper volt, köszönöm hogy olvashattam! Szívből gratulálok a sikereidhez és még sok kitartást és erős kívánok a végső céljaid eléréséhez! Szép napot!
2013. nov. 18. 09:29
En orulok, hgy megirtad a cikket :) Szinten kismama vok, majdnem 1 eves picivel es igaz, csak 6 kg pluszom van, de en is igy gondolom, hgy nem maradhat igy, hisz sosem vtam kover. Tovabbi kitartast neked (is)! :)
2013. nov. 18. 09:08
Ha nekem megy, akkor neked miért ne menne? Te is képes vagy rá, csak meg kell találnod a megfelelő motivációt. Keresd magadban, ott legbelül és nézz körül, hogy mi az, amit nem szeretnél elveszíteni! Ha ez meg van, akkor kezdheted is az új életedet. :) Mert ez nem csak ideig óráig tart, ez elkísér és végig veled lesz, egy életen át.

Ugrás a teljes írásra: Ha én meg tudtam csinálni, akkor te is képes vagy rá

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook