Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha Amazonon láttam valamit, amit szeretnék megvásárolni, mit tegyek? Honnan tudom meg, mennyi lesz a postaköltség? fórum

Ha Amazonon láttam valamit, amit szeretnék megvásárolni, mit tegyek? Honnan tudom meg, mennyi lesz a postaköltség? (tudásbázis kérdés)

2011. máj. 30. 01:58

SOS! Sziasztok!

Rég nem írt senki ebbe a topikba.

szeretnék amazon.co.uk-ról ruhákat rendelni, de valamiért a címet nem fogadja el, pedig ha megnézem, hogy melyik országba miket lehet rendelni akkor Magyarország is ott van a listán. Kinéztem pár ruhát, de elakadtam. Tud valaki segíteni??? Köszi!

2008. júl. 22. 17:55
Köszi! Konkrétan az Amazon.com-ra gondoltam, az USA-ból kellett volna valami, de már a címemet se akarta elfogadni... :-(
2008. júl. 22. 17:33

Én ezt az oldalt találtam:

www.amazon.de/gp/help/customer/display.html?nodeId=504950#versandkosten


Legalábbis ha erre az Amazonra gondoltál. Eszerint 6 euró körüli összeg, és ez az adott ország ÁFA kulcsa miatt egy kicsit lehet több vagy kevesebb, de Magyarországra csak csak könyvet, dvd-t, videókazettát, cd-t, társasjátékot vagy kirakót szállítanak

2008. júl. 22. 17:06
Ha Amazonon láttam valamit, amit szeretnék megvásárolni, mit tegyek? Honnan tudom meg, mennyi lesz a postaköltség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook