Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a távfőnököd a titkárával kéret fényképet tőled (pedig neki is van ilyen az otthoni gépén), szakmai célra... fórum

Ha a távfőnököd a titkárával kéret fényképet tőled (pedig neki is van ilyen az otthoni gépén), szakmai célra... (beszélgetős fórum)


2008. nov. 23. 04:12
Bizonnyára célja van ezzel, elsősorban magánemberként. De lehet, hogy egy utazásra csábit, vagy egy partnernek szán.
8. rohiani (válaszként erre: 5. - Juvapcsu)
2008. szept. 15. 15:19
Hát ha nem fejted ki részletesebben, akkor senki nem tud segíteni. Hiába a jószándék.
7. a1baa7edcc (válaszként erre: 5. - Juvapcsu)
2008. szept. 15. 10:48

Eppen a napokban regizett valami szupermagus a portalra, esetleg fordulj hozza bizalommal :D

Mi itt nem vagyunk josok es nem is ismerjuk a helyzetedet.

6. fe6fe7671f (válaszként erre: 5. - Juvapcsu)
2008. szept. 15. 10:21

Ok, csesszél csak le minket, akik vettük a fáradtságot, és legalább írtunk neked.


De tudod mit! Válaszold meg te! Na? Mi a válaszod?

2008. szept. 15. 06:53
Oké, mindegy. Vártam pár ötletet a tisztán látáshoz. A helyzet sokkal bonyolultabb annál, hogy itt részletesen ki tudjam fejteni. Ezért írtam le egy sémát. Ez nem egy olyan munkahely, amit az emberek csak úgy le szoktak cserélni. Attól várnék segítséget, aki úgy érzi, a kérdésre tud választ, tippet adni. Kommentárból, abból hall eleget az ember nap mint nap. Köszi.
2008. szept. 15. 02:13
Mit jelent a "távfőnök" ?
2008. szept. 14. 23:56
Én is épp valami ilyesmit akartam kérdezni. Nem vagy már 15 éves, egyszerűen kérdezz rá, vagy ha te akarsz tőle valamit, akkor lépj te, max. koppansz egyet. De itt senki nem tudja megmondani neked, hogy mit is akarhat a főnököd.
2008. szept. 14. 23:48
Eléggé körbe kérdezgetsz már a főnököddel kapcsolatban. Nem tudnád vele megbeszélni? Ha zavar, akkor meg próbálj új munkahelyet keresni.
2008. szept. 14. 23:30
Ha a távfőnököd a titkárával kéret fényképet tőled (pedig neki is van ilyen az otthoni gépén), szakmai célra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook