Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha a szekrény keret fel van állítva , ajtók és hátlap nélkül, mi a következő lépés, hogy stabil legyen ? fórum

Ha a szekrény keret fel van állítva , ajtók és hátlap nélkül, mi a következő lépés, hogy stabil legyen ? (tudásbázis kérdés)


9. Evawitch (válaszként erre: 8. - 12d083b51b)
2018. szept. 27. 08:24
Azt hiszem , hogy készen van, csak az ajtókat kell már feltenni. Hátulja kicsit laza, de majd rögzítem valamivel.
8. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2018. szept. 27. 08:08

Bocsi! Én a panel előszobai beépített szekrényben gondolkodtam, és nem szoba bútorban!

Szekrény, szekrény, csak egy kicsit más. :))

7. Evawitch (válaszként erre: 5. - 12d083b51b)
2018. szept. 27. 07:17

Polcot madár alakú valami tartja , ami elpörög. Kellene valaki aki a szekrény oldalát nyomja kicsit egyenesre és segít a polcot fogni.

Ennyi választ dl attól , hogy nagyhabok rend legyen és megtaláljam a szemüvegem. Eltűnt a pakolásban. 😃

2018. szept. 27. 07:16

Mi, ahogy "szoktuk":

Az oldallapot letesszük, beleállítjuk a csavarozható polcokat, az alját tetejét, majd rátesszük a másik oldalt, amit becsavarozunk, majd mehet rá a hátlap is. Aztán óvatosan megforgatjuk, hogy hozzáférjünk a másik oldalhoz, hogy ott is belerakjuk a csavarokat.

Ezután lábra kell állítani.

Egyedül nehéz.

2018. szept. 27. 07:11

A két-két oldalfal szélességében, a lábakhoz, a belső oldal felőli oldalon szegeld fel a polcok megtartásához szükséges u.n. párnafákat. Majd a polcokat ezekhez fogod rögzíteni, de így már nem nyeklik.

Ezek után szegeld fel a hátfalat és a két oldalfalat. Legutoljára mehetnek bele a polcok, rászabod a párnafákra, rászegeled, és úgy fog állni a szekrénykéd, mint...

2018. szept. 27. 07:10
Hátulja megvan , csak egyesül nehéz a polcokat beletenni. Legalább egyet szerettem volna hogy az tényleg tartja.
2018. szept. 27. 06:00

Igen hátlap, de előtte a merev polcokat is bele kell rakni, azaz, azokat, amelyek az oldallaphoz vannak csavarozva.

Ha meg van a keret, benne vannak a polcok is, amik nem kivehetők, akkor jön a hátfal, de ehhez már fel kell állítani vagy meg kell fordítani és nagyon kell vigyázni, hogy a csavarozott részek ne sérüljenek.

2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2018. szept. 27. 05:14
Nem tudom, milyen jellegű szekrény, de általában még fektetve rá szokták szegelni a hátlapot, mert az merevíti.
2018. szept. 26. 22:18

Nyeklik össze vissza. Állítólag nem lesz ez soha jó , mert dől.

Keret és középső része kész , de a hátulját, azt a puha lapot hogyan lehetne beletenni? Amire az egyiket beletették, utána a másikkal próbálkoztak és kijött közben az első...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook