Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a felettesed sokszor emlékeztet, hogy kiváltságos vagy a munkában és közben "környékez" az zsarolás? fórum

Ha a felettesed sokszor emlékeztet, hogy kiváltságos vagy a munkában és közben "környékez" az zsarolás? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - New(l))
2022. ápr. 10. 09:16
Ott, hogy azt gondolom, ha kiváltságosságra emlékeztet folyton, akkor elvár valami viszonzást cserébe.
10. New(l)
2022. ápr. 10. 09:14
Továbbra sem értem, hol a zsarolás?
2022. ápr. 10. 09:04

Hát sztem gáz helyzet, én lelépnèk, de mindenképpen változtatnék vmin, radikálisan, mert sztem ez nem jó irány...


Ahhoz, hogy azt megítéljük, hogy ez a ti esetetekben zsarolás-e vagy teljesen megszokott viselkedés tudni kellene a részleteket, és az előzményeket.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. ápr. 10. 08:50
El kezdtünk össze járogatni, nem a szexről szól, de az is volt. Soha nem lehetett tudni, ilyen szándék vezérli mert egyszer így egyszer úgy bánt velem.
7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 08:47
Akkor mi az, hogy magába hülyített és lett is köztetek valami???? És főleg, mivel tud zsarolni?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. ápr. 10. 08:45
Igen , ez igaz, nagyon jól tudom utólag én is , és rengeteget emésztettem ezen magam, mikorra belementem,tudtam, hogy nem szabad, de akkor sem tudtam mibe megyek bele,mert nem össze-vissza beszélt, mit akar.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - New(l))
2022. ápr. 10. 08:43
Nem lettem a macája,és nem kaptam előnyöket, de rendes volt hozzám.Én is segítettem neki, ahogy tudtam, és szerelmet is vallott.Évekig folyt ez köztünk.De én sosem tudtam, mi ez, mert nem szokványos kapcsolat volt. És amúgy nem főnök, de nem tudtam másképpen kifejezni.
2022. ápr. 10. 08:42

Valamit-valamiért. Adok-veszek.

Ha nem tetszik, hagyd el a piacot. Ezek után már nem sok választásod marad. Akkor kellett volna alaposabban átgondolnod.

2022. ápr. 10. 08:38
Hol itt a zsarolás? A főnök macája lettél ideig - óráig, biztos kaptál bizonyos előnyöket, gondolom most vége, aztán nem érted.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 08:22

Nem mindegy az már, ha hagytad magad magába hülyíteni?

A munkahelyen nem bölcs dolog akármilyen kapcsolat.

Ha nem tetszik lépj tovább!

2022. ápr. 10. 08:15
Végül is magába hülyített, és lett köztünk valami, nade akkor is, nem értem, miért kell ezt mondogatnia?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook