Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyuri bácsi babaváró csomagja. Ki próbálta és mik a tapasztalatok? fórum

Gyuri bácsi babaváró csomagja. Ki próbálta és mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
27. Boldogság1 (válaszként erre: 25. - Szila5)
2011. aug. 20. 09:50

Ez így van!!!Minden betegségnek lelki oka van:))

Tiszta szívből kívánom,hogy sikerüljön nektek:))

26. Boldogság1 (válaszként erre: 22. - B.trix13)
2011. aug. 20. 09:47
Én a sógornőmtől hallottam erről először,aztán meg rákerestem a neten..Ők ki is próbálták,és egy mióma műtét után kb 3-4 hónappal már terhes is maradt:)) Most született meg nemrég a kis legény:)
25. szila5
2011. aug. 20. 06:47

Nem szabad mindent elhinni a dokiknak sem. Egészségesek vagyunk, és kész!!! A gyógyteák meg jobbak a gyógyszereknél, a málnától nagyobb tüszőim voltak, mint a Clostitól! Hiszem, hogy lelki oka van minden betegségnek, pl. most jött ki rajtam az ekcéma is, szept. végére kaptam i.p-ot, hurrá! Itt olvastam a hoxán egy hsz-t, h. mire utal, ha a kézen jön ki, és bingo, olyan helyzetben vagyok.

ELNÉZÉST KÉREK MINDENKITŐL, HOGY ENNYI TÉMÁT FELHOZTAM!!! Ezek mind összefüggnek, és egy a cél, egy v. több egészséges kisbaba szépen sorban. Remélem, ezzel tudtam segíteni Nektek is. Sikeres projektet, gyönyürű babákat!!! ++++++++++++ :-)

24. szila5
2011. aug. 20. 06:27
Ja, endo dr-hoz most jutottam csak el aug-ban, mert máj-ban nagyon magas lett a PRL-om. Nődoki mindent mondott rám: pcos, IR, PRL. Tisztára bedepiztem, h. nem lehet gyerekem. Közben, egy éves vergődés után felmondtam a mh-emen júl-ban. És lám, aug-ban tökéletes volt a PRL szintem. Endo dr. megnyugtatott nincs sem pcos, sem IR a leletek alapján, ergo egészséges vagyok. Ennyit jelent a stressz! Igaz, most új állást keresek, anyagiak miatt mielőbb kell, és így még később jöhet a baba, de már nagyon muszáj volt, ki kellett lépnem a stressz helyzetből, és ott sosem estem volna teherbe, éreztem legbelül, h. nem onnan megyek majd szülni. DE LESZ KIVÁLÓ ÚJ MUNKÁM, ÉS GYÖNYÖRŰ GYERMEKEINK LESZNEK! :-)
23. szila5
2011. aug. 20. 06:07
Hello! Én ez év márciusában rendeltem meg, szerintem hasznos. Bár még nem estem teherbe, de más okok miatt, és félbe is hagytuk a kúrát. A csalán-dió rész határozottan hatásos, kitakarít, párom is dicsérte. A málnalevelet ne igyátok a 12-dik hétig, mert vetélést okoz. Amikor úgy gondolod, érzed, most fogant meg a kicsi (pé, akció), akkor onnantól palástfüvet kell inni, ami a beágy-t segíti. Ez nincs a csomagban. A málna viszont nagy tüszőket csinált nekem. PÉ szerintem bármikor lehet, nem csak félidőben, van, aki mensi alatt esett teherbe. No rágörcsölés, szex, amikor kívánod. Aviva torna, mensi vagy PRL bajokra barátcserje kapszula 3 hónapig. Én most itt tartok, közben endo doki megnyugtatott monden ok. Ha nem jön össze, akkor szervi vizsgálatok jönnek majd, pl. lapar vagy hsg. Apa megy szintén vizsgálatra, de van sp.szám növelésre is aviva torna. Ami kell még hozzá szerintem, pozitív h.á., no stressz, sport, sok, sokféle finom étel, vitaminok, folsav. Én pl. munkátváltok, ezért is tolódik a dolog nálunk, de még úgyis barátcserjézek, avivázom. Már nem vagyok olyan türelmetlen, görcsös, és a lapart sem fogom még engedni. 6 hó sikertelenség után és 2 hó védekezés (bcs miatt is, gyökérkezelés-röntgen miatt, endo doki miatt, oly sokára adnak időpontot mindehol) után tartunk itt. Pedig NAGYON SZERETNÉNK MÁR KISBABÁT! Bcs. után újra jönnek a teák októberben. :-) Szívből ajánlom, nekem ezek fognak segíteni. Sok sikert és + jeleket mindenkinek!:-)
2011. aug. 19. 23:25
én borsodi vagyok.így már régen hallottam.és azóta csak folyamatosan erről hallok.ezt ajánlja mindenki.
21. Boldogság1 (válaszként erre: 20. - B.trix13)
2011. aug. 19. 21:45
Na,az jó..Akkor majd mindent tudni fogunk...Hol hallottatok róla először??
2011. aug. 19. 19:50
a dobozba benne van minden.
19. Boldogság1 (válaszként erre: 18. - B.trix13)
2011. aug. 19. 09:31
Te találtál valahol róla leírást??
18. b.trix13 (válaszként erre: 17. - Boldogság1)
2011. aug. 19. 09:28
persze.én is úgy hallottam.meg a nagy-wczésbe is segít.az jól jönne.mert a bromotol olyan nehezen megyek.
17. Boldogság1 (válaszként erre: 16. - B.trix13)
2011. aug. 19. 07:44

Mi is nemsokára szeretnénk elkezdeni...Azt olvastam,hogy tisztítókúrának is nagyon jó..

Majd számolj ám be:))

2011. aug. 18. 21:13
még csak ma ittunk az elsőt:)))hát mit mondjak nem valami jóóóó.a férjem is elég nehezen gyűrte le.és ez még 6 hétig így lesz:))
15. Boldogság1 (válaszként erre: 14. - B.trix13)
2011. aug. 18. 11:18
Hogy haladtok vele??:))
2011. aug. 13. 22:32
mi is most kezdjük majd inni a teát.:))csak még be szerzek egy nem fém tea szüröt:)
2011. febr. 10. 14:26
Sziasztok.györgytea.hu.****Én is várnám a tapasztalatokat,aki próbálta ezt a babaváró csomagot.Bár most késik két napja,2 év próbálkozás után,nagyon izgulok...
2011. febr. 10. 14:13

próbáld meg a keresőbe beütni

egyébként Bp-n a Hercegprímás utcában is van boltjuk

11. bibü
2011. febr. 10. 13:48
Én nem ismerem. Hol lehet utánaolvasni?
2011. febr. 10. 13:45
Én a bükki füvesember teáit ismerem, ittam is, bár ezt pont (még) nem. Szüleim is isszák, jók a tapasztalataik.
2011. febr. 10. 13:43
Sziasztok! Szeretnék rendelni a bükki füves embertől babaváró-teacsomagot! Ismeri valaki, vagy ivott már ilyen teakeveréket?
8. 4fabd36e36 (válaszként erre: 6. - Bcb6de9272)
2011. febr. 6. 22:15
Köszi!:)
7. 4fabd36e36 (válaszként erre: 5. - 759dae95ea)
2011. febr. 6. 22:15
Szia,végigcsináltátok a mindhárom részét?
2011. febr. 6. 21:26

Szia!

Én olvastam sok olyan fórumot, ahol ezeket a teákat dicsérték...és sok baba született ezekkel a teákkal...szerintem érdemes kipróbálnod!

Sok sikert!

2011. febr. 6. 20:05
Szia! Mi is 2,5 éve próbálkozunk teherbe esni. 2010. áprilisában kaptam a teacsomagot, de nálam nem jött be.
4. 4fabd36e36 (válaszként erre: 3. - 7529edede9)
2011. febr. 6. 19:22
Láttam,de ott közel egy éve senki nincs.
2011. febr. 6. 19:10

Szia,

van már fórum Gyuri bácsiról,nézd meg azt is vannak-e ezzel kapcsolatos beírások.

2011. febr. 6. 19:08
Közel két éve próbálkozunk a babával. Ezt a babaváró csomagot szeretném megrendelni,de előbb szeretnék tapasztalatokat hallani tőletek akár + akár- formában. Köszönöm:)
2011. febr. 6. 19:04
GYURI BÁCSI BABAVÁRÓ CSOMAGJA. KI PRÓBÁLTA ÉS MIK A TAPASZTALATOK?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook