Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyümölcsöt/gyümölcslevet mikor ajánlott/szabad adni hat hetes babának? fórum

Gyümölcsöt/gyümölcslevet mikor ajánlott/szabad adni hat hetes babának? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. aug. 24. 09:08
Mi baracklével kezdtünk,és a mi dr nénink mindenkinek ezt ajánlja.De én nem az üveges bébi italt vettem,hanem facsartam a friss barackból.Pár kanállal kezd csak.A barátnőm az összes tápszert végig próbálta a lányának,egy sem jött be,egyiktől sem tudott kakilni.A baracklé pedig rögtön bevált.De kérdezd meg a gyerekorvosod,vagy védőnőd véleményét is,ha gondolod.
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Pen80)
2012. aug. 24. 09:03
Azt már váltottunk. Olyan szinten vált be, hogy nem fáj a poci, csak a kaki kemény, ezért nem tud mindig kijönni. Dokim szeptember közepéig szabin, így egyelőre beszélni vele sem tudok. ://
3. Pen80 (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2012. aug. 24. 09:00
Én nem adnék neki. Tápszert váltanék.
2012. aug. 24. 08:55
Kislányom hat hetes, hétfőn tölti a 7. hetet. Sajnos szinte rögtön tápszeres lett, ezért gondok vannak a kakival.. :// védőnőm a cukros kamilla teát ajánlotta, ami ugyan használ - de nem rögtön fejti ki hatását, ált. 2 nap is eltelik, mire van eredmény. Viszont nem szívesen tömöm cukros teával. Ismerősöm ajánlotta, hogy adjak neki egy kis almalevet, vagy őszibaracklét, mert az biztosan meghajtja,valamint a reszelt almát, én viszont még gondolkodom. Védőnőmet nem kérdeztem meg.. egyelőre. Van itt olyan anyuka, akinél a "gyümölcskúra" bevált ilyen pici babánál?
2012. aug. 24. 08:55
Gyümölcsöt/gyümölcslevet mikor ajánlott/szabad adni hat hetes babának?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook