Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyorsan segítsetek! Húgyúti fertőzésem van, csillagokat látok ha pisilek. Kaptam Manurál gyógyszert de még nem hat. Mit javasoltok? fórum

Gyorsan segítsetek! Húgyúti fertőzésem van, csillagokat látok ha pisilek. Kaptam Manurál gyógyszert de még nem hat. Mit javasoltok? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 11. 12:54
Áfonya,ribizli,és,ha megtudod inni a sört,mondjuk egy egész üveggel egyszerre,lehet alkoholmentes is.Sok,sok folyadék,amivel átmosod a húgyutat.Kegyetlen lesz a pisilés,de hamar jön az eredmény.Jobbulást neked!
29. vero77
2011. aug. 11. 10:39
Vörösáfonya, ez nem azonnal, de segít. Jobbulást!
2011. aug. 11. 09:47
Nekem egy D-mannóz nevű por vált be.Télen én is többször felfáztam egymás után és már nem akartam állandóan antibiotikumot szedni,akkor olvastam utána.Nem olcsó,de nekem két nap után már nem kellett tovább innom.Azt írták azért jó mert az E-coli baci hozzákapcsolódik,és vele együtt kiürül a szervezetből.Nálam bevállt.Akinek krónikus persze annak tovább kell használnia,és megelőzés képpen is ajánlják
2011. aug. 10. 22:28
Én már öt éve szenvedek visszatérő véres vizelettel. Próbáltam már ezer meg egy fajta gyógyszert és még mindig visszatér. Sok orvosnál jártam és sajna egyik sem tudott kigyógyítani belőle.Sőt mi több még nevet sem tudnak neki adni csak találgatnak. Pontosat senki nem mond, már az is jó lenne ha valaki azt mondaná vesehomok. Most már évente 3-4 alkalommal jelentkezik. Valaki nem tud rá valami csodaszert????????
2010. márc. 17. 21:41
Vigyázz! A kamilla tea szárít!! Esetleg egy kis nívea krém v. babaolaj. Még mindig jobb, mint a semmi.
2010. márc. 17. 21:39
kamillatea!!!írtam már!!meg persze hozzá a gyógyszerek.
24. a14deb9047 (válaszként erre: 19. - Mircike68)
2010. márc. 17. 19:24
Hogy ne csípjen, használj Neogranormon kenőcsöt, ez hámosít. És mosakodásnál csak langyos víz, pamut fehérnemű, amit elég, ha kicsi krémszappannal mosol ki. Ciki, de ez van!
2010. márc. 16. 15:44
22. reménytelen? (válaszként erre: 19. - Mircike68)
2010. márc. 16. 15:43

Szia!

Nekem január közepétől van hasonló problémám. Pont tegnap indítottam erről egy fórumot. Ha gondolod nézz szét ott, hátha találsz valami hasznos tanácsot! És szólj légyszíves, ha megtaláltad a megoldást! :)

2010. márc. 16. 15:43
Volt nekem is ,igyál meg egy üveg sört, alkoholmentes is jó,de egyszerre aztán tea tea,nagyon sok folyadék!
2010. márc. 16. 15:27
már a derekam is fáj....remélem nem ettől.....
2010. márc. 16. 10:25
Megint itt vagyok. Szeretném tudni, hogy volt-e már valakinek ilyen makacs fertőzése mint nekem. 5-én Kaptam Monural gyógyszert. szépen hatott, de rá egy hétre megint visszatért az égő érzés pisi közben. Külföldről hazatérve, 14-én vasárnap be kellett menni korán reggel a sürgősségi osztályra, hogy adjanak valamit mert csillagokat látok. Márnap meg 15-e ünnep megint. Háziorvos meg csak kedden. Alig hittem, hogy megírják a gyogyit Cifrant 500 mg-t és már be is vettem aznap és másnap jó volt, Ma van a 3. nap és már megint éreztem reggel a csípést. Mi a fenét csináljak várjak még, vagy menjek el du a dokihoz? Miért nem múlik el rendesen?
2010. márc. 6. 22:06
Én is voltam már így.Általában ciprobayt vagy cifloxint ír fel a dokim.Kamillateát szoktam inni.A vér a gennytől van,ami a vizeletben van ilyenkor.Nekem volt,hogy 4 +-es volt vizsgálatkor.Szerintem menj el az ügyeletre,ott is megírják rá a megfelelő gyógyszert,ez recept nélkülivel nem fog elmúlni,csak rosszabb lesz.Javaslom,vigyél friss vizeletmintát,hogy ne ott kelljen kínlódni vele,mert azt mindenképp kérnek.
2010. márc. 6. 09:38
Nekem a Nevigramon nevű kapszula vált be (nagy sárga). Kb 2 nap alatt helyre hozott. Sajnállak, én sokszor sírva mentem pisilni, nagyon rossz érzés.
2010. márc. 6. 07:53

én rendszeresen éreztem ezt, leginkább szexuális együttlét utáni napokban..tudom milyen, én volt hogy órákig a wc-n voltam mert mikor felálltam onnan újra kellett..:( piszok érzés. nekem már akkor volt picit véres mikor már a végén jártam...

nekem sokat segített a görcsök enyhítésében hogy görcsoldót szedtem (nospa-t pl), de a monuralnak használni kellett volna..

veséd nem fáj esetleg? nem lehet hogy köved van? A monural elég erős, és ha este veszed be, másnapra nem szabadna ilyen tüneteknek lenni...

2010. márc. 5. 20:36

Antibiotikum azonnal. Cifran.

Vagy Urogin, de ez ide kevés lesz.

Szörnyű érzés, tudom.

2010. márc. 5. 20:31
véres
2010. márc. 5. 20:31
ha picit éres a vizelet az normális ilyenkor?
12. komplikáció (válaszként erre: 2. - Mircike68)
2010. márc. 5. 19:56

A Monural antibiotikum, ha baktériumtól van a húgyúti fertőzésed, akkor ez az egyik legjobb, gyorsan és hatékonyan ható gyógyszer (1-et veszel be és 3 napig "hat"). Sajnos, nincs igazán módszer, hogy a fájdalmas pisilést valami is azonnal elmulasztaná.

Az összes többi, amit írtak, főleg hosszabb távon hat, enyhe esetekben segítenek és hogy később ne jöjjön vissza a fertőzés.

Ha sok folyadékot iszol, akkor hígitod a vizeleted, töbet jársz pisilni, így kimosod a bacikat a húgyutakból, nem tudnak úgy szaporodni.

De a Monural lényege, hogy este vedd be lefekvés előtt (az "utsolsó" pisilésed után), hogy lehetőség szerint éjjel a bacikat hatékonyan "irtsa".

2010. márc. 5. 19:56
5 percenként megyek wc-re mert úgy érzem rögtön bepisilek
10. mircike68 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2010. márc. 5. 19:54
csak kamillateába üljek, vagy a vízbe öntsem a kamillateát. lehet hígítva is? jaj annyira ég
2010. márc. 5. 19:31
Igyal sok folyadekot.
8. agnes1219 (válaszként erre: 3. - Myrthil)
2010. márc. 5. 19:26
Tanács.a.hozzászolásra.GYogynövenyboltba./teát-ajánlanak.és.sok.fojadék.
7. Myrthil (válaszként erre: 6. - Hukka)
2010. márc. 5. 19:25

Azt én is ittam.

Plusz mezei zsurló teát. Az még finom is.

2010. márc. 5. 19:24
Orvosi medveszőlő levél /Uvea ursi folium/ tea - nekem bevált, gyorsan gyógyultam, gyógyszer nélkül. Nem szabad főzni, csak áztatni, én 1 éjszakáig tettem ezt. 3-4 napig ittam, kb 2.5 l naponta.
2010. márc. 5. 19:24
Hogy ne csípjen, nagyon jó a neogranormon kenőcs, hámosít, és nagyon jó a csalántea mézzel ízesítve, de citromot nem szabad bele tenni.
2010. márc. 5. 19:24
Canesten krém - Gyno-canesten kifejezetten nőknek altájra ...... + intimszappanok
2010. márc. 5. 19:19
Kamillás ülőfürdő.
2010. márc. 5. 19:19
mit vegyek be, hogy hamar javuljon a helyzet?
2010. márc. 5. 19:19
Gyorsan segítsete! Húgyúti fertőzésem van, csillagokat látok ha pisilek. Kaptam Manurál gyógyszert de még nem hat. mit javasoltok, amitől ha
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook