Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyöngyösön milyen programot, látnivalót ajánlotok óvódásoknak? fórum

Gyöngyösön milyen programot, látnivalót ajánlotok óvódásoknak? (beszélgetős fórum)


14. Guruljka (válaszként erre: 5. - Salabakter)
2016. dec. 12. 14:15
Ovisnak???
13. micimacko72 (válaszként erre: 11. - Kitta73)
2010. máj. 5. 11:25

jajj de rendes vagy, köszi szépen. Az én gyerkőcöm is ilyen, az előbb épp a múzeum honlapján jártam, mikor ő úgy döntött arra nem kiváncsi és továbblapozott.


Megnézem az állatkertet is :-))

2010. máj. 5. 11:14
bocs a kis-nagy betűkért a kicsi fiam benyomta a caps lock-ot és már későn vettem észre.
2010. máj. 5. 11:13
A kis vonat óránként jár oda-vissza,a múzeum és az állatkert sokáig nyitva van,az jobban ráér.Az állatkert Gyöngyösről kifelé a Gyöngyösoroszi elágazónál van és ott mellette van étterem is finom ott talán tudnátok ebédelni.talán A NETTEN RÁ TUDSZ KERESNI CSATÓ ÉTTEREM,DE HA BEÍROD HOGY gyöngyösi ÁLLATKERT KIADJA A HONLAPOT A BELÉPŐ ÁRÁVAL ÉS A LÁTNI VALÓKKAL EGYÜTT ÉS LEHET HOGY LEHET OTT KAJÁLNI IS,DE EZ NEM BIZTOS.A múzeumnék is van saját honlapja,azt is megtudod nézni,ott csak egy kis büfé van.De a buszmegállónál van nagyon jó hamburgeres azt a gyerekek biztos imádnák.
10. micimacko72 (válaszként erre: 9. - Boszy28)
2010. máj. 5. 10:43
Az állatkert előtte vagy utánna tevezhető a sorrendbe? Helyileg hol található? Esetleg valami jó és olcsó étkezési lehetőséget is tudnátok ajánlani kb.45 főre?
9. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Micimacko72)
2010. máj. 5. 10:30

kisvasúttal fel lehet menni Mátrafüredre :)

A kisvasút állomása nagyon közel van a Mátra Múzeumhoz, Orczy kerthez.

Az az állatkert pedig tényleg szuper aranyos, csak ajánlani tudom én is!

8. micimacko72 (válaszként erre: 7. - Kitta73)
2010. máj. 5. 10:23
Köszönöm kedvességed, összeszedem a látnivalókat és megnézzük mi is fér bele egy napba. Sajnos mivel utaznunk kell Gyöngyösre, sokat elvesz a napunkból :-(
2010. máj. 5. 10:17

sziasztok!

Igen van kis oroszlán most tették be a nagyok közé,nagyon aranyos.De nagyon sok féle állat van még és talán ugrálóvár is ha jól emlékszem.A múzeumot ne hagyjátok ki a mamut és a víziállatok az óvodás gyerkőcöm kedvencei és is sokat mennek az oviból.És a parkjába van halastó is nagyon szép.A kisvasút is nagyon jó ötlet ott van a múzeum mellett.Ha kérdésed van valamelyikről szívesen segítek.

6. micimacko72 (válaszként erre: 5. - Salabakter)
2010. máj. 5. 10:14
Köszönöm kedvességed :-). A neten böngésztem de nem igazán találtam semmi használhatót mit is érdemes megnéznünk és persze ami az óvisokat is érdekelni fogja :-))
5. salabakter (válaszként erre: 3. - Micimacko72)
2010. máj. 5. 10:11
Ja és a Mátra múzeum.A Mátrában élt állatokból,és csontvázakból van kiállítás,ásványokból stb.
4. salabakter (válaszként erre: 3. - Micimacko72)
2010. máj. 5. 10:10
Igen,az is van,a Gyöngyösoroszi felé menő úton.Most az idén még nem voltam,de talán már kisoroszlánok is vannak.
3. micimacko72 (válaszként erre: 2. - Salabakter)
2010. máj. 5. 10:01
Nógrád megyében lakunk, busszal megyünk majd Gyöngyösre. Milyen múzeum? Azt mondják van valami állatkert is talán?
2. salabakter (válaszként erre: 1. - Micimacko72)
2010. máj. 5. 09:59
Honnan?Én a kisvasutat,és a múzeumot okvetlen megmutatnám.
2010. máj. 5. 09:53

Sziasztok!


Az óvis csoport Gyöngyösre tervez kirándulást. Milyen látnivalót vagy programot ajánlotok ami egy óvódáskorút érdekelhetne ?

Köszönöm :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook