Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomorkímélő diéta fórum

Gyomorkímélő diéta (beszélgetős fórum)


2009. júl. 27. 12:04
Hát nem enyhült, így elmentem. Kiderült, h már régóta refluxxal szenvedek. A gyomorsav annyira felszökik, h a nyelőcsövet marja már (rosszul müködik a nyelőcső és a gyomor közti záróizom). Felírtak gyógyszert. Mondjuk eddig is tudtam h savas vagyok, de eddig szedtem rá savlekötőt, egy ideje már nem. Most meg kibújt a szög a zsákból.
2009. júl. 27. 11:04
Köszi a tanácsokat! Ha nem fog enyhülni biztosan elmegyek dokihoz.
6. globus (válaszként erre: 1. - 73000ceac6)
2009. júl. 27. 09:11
Úgy tudom, a kefir diétás, és az üres főtt rizs is. A sógorom hasnyálmirigy gyulladásakor mindig túrót evett, orvos javaslatára.
5. globus (válaszként erre: 1. - 73000ceac6)
2009. júl. 27. 09:10
például a nagy kihágástól lehet kapni enyhe hasnyálmirigy gyulladást, javaslom, hogy csináltass egy labort.
2009. júl. 27. 09:07
A tea és a háztartási keksz nem jó, mert édes és még jobban irritálja a gyomrot. Most a cél az, hogy a gyomor megnyugodjon.
2009. júl. 27. 08:26
főtt krumpli, tea+háztartási keksz,sok folyadék
2009. júl. 27. 08:23
Főtt krumpli, sós ropi, folyadék kortyonként, jég szopogatása, jó hideg coca cola kortyonként.
2009. júl. 27. 05:57

sziasztok!

tanácsot szeretnék kérni. a problémám az, h pár napja eléggé sok alkoholt fogyasztottam, így persze h másnap a gyomrom nem volt vmi jó (hányás, hányinger, savtúltengés, torokfájdalom).

általában a másnaposság elmúlik 1 nap alatt, de nekem még mindig hányingerem van,fáj a hasam. gyakran vannak gyomorpanaszaim, de eddig nem jelentkeztek ennyire intenzíven, mint most. vmi kis gyomorkímélő diétás receptre lenne szükségem, ami helyrehozna. Ismertek ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook