Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomorfekélyre milyen teát kell inni? fórum

Gyomorfekélyre milyen teát kell inni? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 28. 14:10

Sziasztok!

Sok-sok tapasztalat után leírom, hogy nekem mi segített.(Reflux, gyomorhurut, illetve komoly felmaródások a nyálkahártyán)

Reggel éhgyomorra Mecsek gyomortea(ez kifejezetten gyulladáscsökkentő), napközben Salvus vizet kortyolgatni. Reggelire Probinul (pre-és probiutikum)-ot belekeverni natúr activiába, és kizárólag teljes kiörlésű kenyeret eszegetni napközben( ha meg tudod enni natúr sonkával). Ami nagyon jó fekélyre az a káposzta, ugyanis sebgyógyító.

Kerülni kell:

-kávé, másfajta gyümölcs és feketeteák,szénsavas üditők,cigi,rostos üditők.

Nagyon meg kell rágni minden falatot, és naponta 5-ször keveset enni.

-Szoros ruhák kerülendők!


Esténként hason melegvízbe belefeküdni a kádba.(elősegíti a gyomormozgást)


Remélem tudtam segíteni!

2009. okt. 30. 10:35
Citromfű ezt jó az én párom ezt issza neki be jött.
2009. jún. 21. 18:02
kamilla + ciromfű langyosan kortyokba,gyógyulj
2009. jún. 20. 19:02
Lucerna tabletta.
2009. jún. 19. 23:59
Aloe Vera natur levét,vagy stabilizált géljét ajánlom,gyógyteának pedig "Aloe Herbal Blossom" teát
2009. jún. 19. 22:36

Mecsek gyomor teakeverék


25x1 g filter/doboz


A teakeverék gyógynövény-komponensei gyulladáscsökkentő, görcsoldó, nyálkahártyavédő, sejtregenerációt fokozó, szélhajtó hatásúak. A készítmény gyomorbántalmak esetén, gyomor- és nyombélfekély megelőzésére, a gyógyszeres terápia kiegészítésére alkalmazható.

2009. jún. 19. 22:31
mecsek gyomor tea.. vagy kamilla tea..
2009. jún. 19. 22:25
Gyomor fekejre mijen teat kell inni ami segithet?termeszetes gyogymod tudtok segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook