Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertári asszisztens képzést tud valaki javasolni (Budapesten)? fórum

Gyógyszertári asszisztens képzést tud valaki javasolni (Budapesten)? (tudásbázis kérdés)


2022. okt. 11. 15:04
Sok sikert! 💚
7. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 11. 09:45
Köszönjük, hogy segíthettünk!
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. okt. 11. 06:13

Lefordítom:jó=a reménybeli munkáltató,ha meglátja,hol végeztél,nem legyint egyet,hanem feltételezi,hogyha adott képzést végezted akkor tudsz is valamit,meg a hozzáállásod is rendben van.

Pl,ha a gazdasági képzéseket nézzük,akkor a Kodolányi meg a Károly Róbert a futottak még katagória,míg egy Corvinuson szerzett diploma megnyitja a kapukat.

Ebben lehet szubjektivitás,hogy hát lehet,hogy nekem jobban bejön a Kodolányi (ha létezik még ez az iskola,vagy ma is ez a neve),de a munkaadó leértékeli az ott szerzett diplomát,akkor fújhatom.

2022. okt. 11. 06:07

Hű,én voltam a naiv,hogy a Hoxa népétől konstruktív hozzászólásokat vártam.

Tudom használni a Google-t,köszönöm.Személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.

2022. okt. 10. 21:42

Tessék:

[link]


[link]

2022. okt. 10. 19:11

OKJ tanfolyamokat keress.

Azért némi egészségügyi előzmény nem árt.

2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 10. 18:58

A Googl jóbarát, keress rá !

Mellesleg ami valakinek jó, az nem biztos, hogy másnak is az. Keresd az utad....

2022. okt. 10. 17:10

Pályamódosításban gondolkodom.Van diplomám,de bem egészségügyi területen,és nem is volt még soha hasonló jellegű munkám.Elmúltam negyven éves.

Tudtok-e olyan,budapesti gyógyszertári asszisztens képzést javasolni,ami elismert,és tényleg jó valamire?Nem baj,ha nem pár hónapos,sőt…Fel vagyok készülve,hogy évekre “visszaüljek az iskolapadba”.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook