Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyes mellett köteles visszavenni a cégem? fórum

Gyes mellett köteles visszavenni a cégem? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 16. 19:21

Kedves Morgena!

Olvastam a korábbi bejegyzéseket,és felmerült bennem is a kérdés! 36éves anyuka vagyok,most gyesen. 2012 november 13tól vagyok gyesen. A történetem: 2012 szeptember környékén felhívtam a mnkahelyem,hogy a gyed lejájártával vissza mennék dolgozni. /Sajnos csak szóban történt meg,írásban nem!/ Tudomásul vették,teltek multak a hetek,majd megkezdődőtt a Gyes. Közben többször érdeklődtem! Majd közölték hogy vissza vennének a korábbi munkámba,de két műszakban! Én nem tudtam vállalni a kétműszakot,ekkor azt mondták hogy utánna néznek tudnak-e más munkakörben alkalmazni. Közben kiderült hogy újra terhes vagyok. Bementem a céghez megmtattam az orvosi leletet,mert köteles vagyoki minden változásról tájékoztatni őket! Na ekkor már munkát nem tudtak adni,a szabikat sem adták ki mert nem tudnak munkát adni és azt mondták hogy maradjak gyesen. Még azt nem közöltem velük hogy veszélyeztetett vagyok,mert nem tudom hogy mehetek-e táppénzre! Kérem,mondjon nekem vmi okosat! Jár-e nekem is a fizetés állás időre? Vagy mehetek táppénzre és akkor kifizetik a bent lévő szabikat?

21. beuc (válaszként erre: 20. - 083b779d2b)
2012. júl. 19. 15:25
Sziasztok!Igaz hogy másfél ezelőtti levelezés,de gondolom sokatokat érintenek a munkatörvénykönyvvel kapcsolatos változások.Nagyon nem vagyok képben,légyszi ha valaki tud segítsen pontos válasszal.Onnantól megint beindul a fórum és az aktualitások mindenki számára elérhetők.Okt végén jár le a gyedem,nem értem a jelenlegi törvénykezést.Most akkor van felmondás alóli védelem vagy sem?Okt végén jár le a gyedem,aztán gyes járna.Viszont:a munkáltatómnál hónapok óta jelentgetik be a csoportos leépítést,foglalkoztatni nem tud.Ma rákérdeztem,nem volt képben a csaj hogy mik a lehetőségeim.Annyit mondott,hogy okt elején menjek be,akkor tud már konkrétumot mondani történt-e valami csoda.Az biztos,hogy nem tudok 6 órában dolgozni plusz gyest kapni,csak 8 órás foglalkoztatás van.Jelen állás szerint úgy néz ki a dolog,hogy mivel eddig 96 netto gyedet kaptam,kevés a netto 26 gyes.Ergo nem igénylem a gyest,megvárom míg kirúgnak,3 hónap munkanélküli,ha nem sikerül elhelyezkednem akkor kérem a gyest.Van más lehetőségem?Ha igénylem a gyest továbbra is él a felmondás alóli védelem a gyerkőc 3 éves koráig?Mert akkor ha nincs munka,állásidőt akkor is kell fizessenek,ami még mindig jobb mint a gyes.Köteles így visszavenni a cég?Kötelezhet arra,hogy lemondjam a gyest,hogy kirúghasson?Mik a lehetőségeim?Ha valaki már ebben a cipőben jár,és pontosan ismeri az ez év júl 1-től aktuális helyzetet kérem írja meg!Nagyon köszi!Vagy azt,hogy hol tudom én ezt megkérdezni?TB?Köszi csajok,puszi mindenkinek!
2011. jan. 27. 10:15
Ja annyit elfelejtettem, hogy már jan.1-től nem lehet GYEs mellett dolgozni napi 8 órában, csak 4 v 6 órában, így kevesebb pénzt is fogsz kapni. Vagy lemondod a gyes-t, és dolgozol 8 órás bérért. DE ha nem is akar visszavenni, akkor per egyértelműen.
2011. jan. 27. 10:02
De köteles visszavenni! Amint beadod írásban!!! a munkába állási kérvényedet, hogy GYES igénybevételével ismét munkába kívánsz állni ilyen olyan indok, anyagi helyzetre való tekintet bármi miatt, köteles a munkáltatód alkalmazni, ugyanabba a munkakörben, amiből eljöttél. A mindenkori bérszámfejtést is el kell intéznie, sőt a munkába állási kérvényedbe írd bele, hogy mikortól kívánod kivenni a felgyülemlett szabit, amiért már természetesen fizetést is kapsz. Persze, ha te kevesebb munkaidőt akarsz ott tölteni, megállapodhattok szerződésben. Amúgy jobban járna a munkáltatód, ha napi 4 v 6 órában vesz vissza, mert bejön a részmunkaidős foglalkoztatás, mely miatt a munkáltatót 27% helyett 20 % járulékfizetési kötelezettség illeti meg a gyedről, gyesről visszatérő kismama után max 3 évig. Amennyiben nem tud alkalmazni a munkáltatód, állásidőre járó bért köteles!!! adni. amennyiben nem akar visszamenni és foglalkoztatni téged minimum a régi munkakörödben, kivéve ha jobbat tud ajánlani, fordulj munkaügyi bírósághoz, mert megnyered, max a kártérítésnél kaphatsz kevesebbet, mert a munkáltató mindent megmozgat, h kevesebbet kapj. Ha nem kaptál kéz alatt semmit, és tisztán bejelentett, akkor azzal a fizuval számolj, amennyit kéne kapnod a mindenkori béremelés után. Ha ügyes vagy, kicsit később add be a keresetet, mondjuk egy két hónappal a munkába állási kérvényed után, így több hónapot fog kifizetni. Azzal számolj, hogy ha peres útra lépnél, akkor a munkád, ami most van, tuti elveszted, mert nem igen szoktak oda visszamenni egy munkaügyi per után. Vagy vagy olyan lelkierős, hogy bemész a munkaügyi per után, és dolgozol, és elviseled a téged ért támadásokat. Én azt javaslom, hogy keress munkát már most, de add be a kérvényed, amire 5 munkanapon belül köteles válaszolni írásban is!!! Amennyiben nem teszi, hívd fel, írj neki ajánlottan levelet, ami másolatát őrizd meg. Utána perelj! Én ezt az utat megjártam, én a gyedet mondtam le, amiből még fél év hátravolt. Nem vett vissza, pár hónap eltelt, bepereltem, és elsőfokon megnyertem. Most olyan szakon tanulok, ahol vannak ilyen esetek, példák, mit tehet a munkáltató, mik a jogai a gyesről/gyedről visszamenőknek, úgyhogy hidd el, ne add fel, köteles foglalkoztatni, ha te kéred. A magyar Tb és a jog a kismamákat védi, ha te munkába akarsz állni GYES igénybevételével, vagy az mellett, akkor foglalkoztasson. Ha nem tud, fizet állásbért, vagy nem fizet, de annak van következménye. Ezt nagyon kevesen tudják, mert mindig van olyan, aki nem mer szólni, mert kirúgták, és nem volt olyan tanácsadója, aki valóban tud segíteni, csak azt mondják, hogy nem tudsz mit tenni. Ez nem igaz. Annyit még erről, hogy a munkáltató gyes lejártát követően nem köteles valóban visszavenni. Illetve a felmondási időre, meg a gyes utáni szabi idejére, és a védettségi időre igen, össz kb 3 hónap azt hiszem, de utána útilaput adhat. De míg tart a gyes,addig TE vagy védett!!!! ÉS ezt mindenkinek mondom, nem csak neked. Anyukák, gyesen/gyeden lévők, akik dolgozni szeretnétek, van más út, ha nem akar visszavenni ilyen olyan indokkal, akkor irány a helyi munkaügyi bíróság. Én a megyeire mentem, és nyertem. A bíró is mondta,hg tv-ben ez alap, ilyen pereknél nem a munkáltató nyer, kivéve ha anyagi kárt okozott, vagy olyat tett a munkavállaló szülés előtt, amivel súlyos helyzetbe hozta a céget. Gondolom neked nincs semmi ilyenről szó. Ne hagyd magad. Ha gondolod, segítek mindenben, kérvényt írni, vagy keresetlevelet...
2009. aug. 28. 07:00
Nem köteles visszavenni a cég.
17. Judita79 (válaszként erre: 2. - Hstunde)
2009. aug. 27. 22:43
a fizetés nélkülit meg kell szüntetned mindenképpen ha dolgozni szeretnél! ha visszavesznek 8 órában is, akkor érdemesebb úgy. a gyest az ettől függetlenül fogod kapni, csak gyes melletti munkavégző leszel, ami miatt folyamatos lesz ugyan a jogviszonyod, viszont olyan mintha új munakhelyed lenne, tehát a táppénzed számitásánál ér csak hátrány. gyerek utáni táppénzre is jogosult leszel ugyanúgy mint más! Ennyi! a céged nem köteles visszavenni! azt is mondhatja hogy maradj szépen gyesen. de ha visszavesz akkor én azt javaslom használd ki!! ha kérdésed van irj nyugodtan privit, segitek szivesen! ok?
16. vikasz
2009. aug. 27. 21:51

Gyes mellett lehet dolgozni, de max. 8 órában. De ezt neked kell meg beszélned a munkahelyeddel, hogy mire van lehetőség. Viszotn kirakniuk nem lehet téged amíg gyesen vagy.

Én 8 órában dolgozom gyes mellet.

2009. aug. 27. 21:46

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos nem lettem okosabb, mert mondtak ilyet is, olyat is.

14. mgagi (válaszként erre: 11. - Hstunde)
2009. aug. 27. 21:36
Ha csak 4 órába szeretnél visszamenni szerintem akkor is, de én nem értek hozzá. Nekem most azt mondták "lehet 8 órában is".
13. hstunde (válaszként erre: 12. - Miccer)
2009. aug. 27. 21:36
Én előbb szeretnék visszamenni, de nem 8 órában. Ezt nem tudom, hogy így kötelesek-e visszavenni.
12. miccer
2009. aug. 27. 21:34
Én is úgy tudom, hogy csak gyes után kötelező visszavenniük, de persze ha visszavesznek előbb is vissza lehet menni.
11. hstunde (válaszként erre: 9. - Mgagi)
2009. aug. 27. 21:34

Visszatérő kismama lennék, ha megszüntetnémm a fiz.nélkülit és 8 órában mennék dolgozni.

De ha részmunkaidőben (4-6 órában) szeretnék, az egy másik munkaviszonynak számítani u.annál a cégnél, és azt mondják, hogy így nem köteles foglalkoztatni.

10. hstunde (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2009. aug. 27. 21:32
Én is úgy tudtam, hogy gyes mellett nem kötelező, csak ha lejárt a gyesem.
2009. aug. 27. 21:32

Szerintem igen. Mert szerződésed meg van. Állítólag kötelezik a munkáltatót arra hogy visszavegyék a visszatérő kismamákat.

Remélem jól tudom?

8. hstunde (válaszként erre: 5. - Fd8e423e9e)
2009. aug. 27. 21:30
Azt tudom, hogy gyes folyósítása mellett lehet dolgozni akár 8 órában is, de az eredeti foglalkoztatóm (akinél jelenleg fiz.nélküli szabadságon vagyok) köteles visszavenni?
2009. aug. 27. 21:29
Nekem ma mondta az egyik nő hogy gyes mellett is dolgozhatok 8 órában is.
2009. aug. 27. 21:29
Köszi a gyors válaszokat, de ez a kettő is ellent mond egymásnak. Most akkor melyik?
2009. aug. 27. 21:28
Jelenleg, de a kormány változtatni akarja, vissza lehet menni gyes folyósítása mellett is dolgozni, akár teljes munkaidőben is.
2009. aug. 27. 21:27
Igen, a gyermek három éves koráig, az Mt szabályozza.
2009. aug. 27. 21:27
Gyes mellett úgy tudom, hogy nem, de gyes után igen.
2009. aug. 27. 21:27

Szeretném a véleményeket kérni az alábbi ügyben:

Gyermekem 2010. júniusban tölti be a 3. évét. Jelenleg Gyes-en vagyok és szeretnék az eredeti munkahelyemre visszamenni részmunkaidőben (a gyes idejére) dolgozni. Kérdésem, hogy köteles a cégem visszavenni részmunkaidőben, vagy meg kell szüntetnem a fiz.nélküli szabadságot, hogy visszavegyen? Ha megszüntetem a fiz.nélkülit szabit, attól még a gyest fogom kapni? Teljes káosz van most a fejemben, mert mindenki mást mond. Előre is köszönöm a válaszokat.

2009. aug. 27. 21:24
Gyes mellett köteles visszavenni a cégem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook