Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1139. Nikyci (válaszként erre: 1138. - Csajszika890721)
2011. nov. 5. 18:08
Köszönöm.Az elsö nehezen jött inszemmel.a másodikra nem is számítottunk hogy sikerülhet nem gondoltam rá és össze jött.De tudom mien az vágyni rá akarni és nehéz nem rá gondolni.Szurkolok neked!
1138. csajszika890721 (válaszként erre: 1131. - Nikyci)
2011. nov. 5. 16:28
Néztem a képeid. Látom két kisfiad van. Aranyosak.
1137. csajszika890721 (válaszként erre: 1131. - Nikyci)
2011. nov. 5. 16:26
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz, és köszi, remélem minden rendben lesz.
1136. liran (válaszként erre: 1135. - Delila29)
2011. nov. 5. 14:36
Szia! Nekem azt mondta a doki, hogy annyiban gátolhatja a teherbeesést, hogy a ciszta miatt a cisztás petefészked nem tud rendesen működni, ezért amikor az a "soros" a petesejt termelésben, az nem következik be, ergo minden ilyen hónap időveszteség...ezek alapján nekem most csak a jobb oldali petefészkem működik, a bal nem. Bár a te cisztád kisebb, nem tölti ki az egész petefészked.
1135. delila29
2011. nov. 5. 14:00
szisztok. En is szeretnem kikerni a velemenyeteket.Nekem is van egy 2,5 cm cisztam ami mar 1 eve ott van es gyogyszeres kezelessel nem tunik el. Fel eve probalkozunk a parommal, vajon ez is gatol a teherbeesenel?
1134. Nikyci
2011. nov. 5. 13:30
Talán annyi,hogy igy lehet hamarabb megjönn mint ha rendesen kivárnád!
1133. liran
2011. nov. 5. 13:26
Igen, én is így gondoltam...akkor viszont szinte felesleges végigcsinálni a duphason kúrát, hiszen ha mensivel ki tudott volna ürülni a ciszta, eddig is kiürülhetett volna....
1132. Nikyci (válaszként erre: 1130. - Liran)
2011. nov. 5. 13:21
Az arra nincs hatásal szerintem:(
1131. Nikyci (válaszként erre: 1127. - Csajszika890721)
2011. nov. 5. 13:20

Szia.Nekem a 2. Terhességek volt igy. A mensi szerint 8 hetesnek kellett volna lennem,de csak 4 voltam a doki semmit nem látott azt hitte méhen kívüli terhesség.Rá egy hétre már látszott.Most már 2.5 éves egészséges kisfiú.

Remélem nálatok is minden rendben lesz!

1130. liran
2011. nov. 5. 13:18
Köszönöm a válaszokat, majd megfogadom őket. Az a furcsa, hogy amikor 17 napja észrevették a cisztát, aznap volt éppen a mensi 1. napja is, vagyis azzal a mensivel nem ürült ki...és mivel ez egy 4 centis ciszta, ami valószínűleg már hónapok óta ott van, az összes eddigi mensivel sem ürült ki, miért pont most tenné? Vagy a Duphason segít a kiürülésben?
1129. Nikyci (válaszként erre: 1125. - Liran)
2011. nov. 5. 13:14
Szia.Nem szabad tampont használni!Ha jó darabos a mensi akkor tuti kiürült és nem lesz ott.Ha tampont használsz akkor nem tud kitisztulni rendesen meg nem is látod.Ezt nekem a doki mondta amikor nekem is volt.
1128. csajszika890721 (válaszként erre: 1110. - Kilitie)
2011. nov. 5. 12:28
Szia! Köszönöm a biztatást, az együttérzést. Olyan jó itt lenni, mert itt mindenki kedves, megértő. Mint egy nagy család.:-D Mert amúgy annyi rossz szándékú, irigy ember vesz körül. Jó, hogy itt kapok tanácsokat, biztatást...stb. Mindenkinek nagyon sok szerencsét és boldogságot kívánok! :-)
1127. csajszika890721 (válaszként erre: 1108. - Annamary85)
2011. nov. 5. 12:23

Szia!


Nekem a mensi szerint 8 hetesnek kellene lenni, de a vizsgálat szerint 5-6 hetes. Én is ideges vagyok, próbálok mindent úgy csinálni, ahogy eddig, de érzem magamon, hogy feszültebb, türelmetlenebb vagyok. Remélem jó híreket fogsz kapni, és majd én is. És egyébként van tüneted?

1126. kilitie (válaszként erre: 1125. - Liran)
2011. nov. 5. 10:42
Gondolom vérzéssel jár. Fájni nem hiszem, hogy fájni fog.
1125. liran
2011. nov. 5. 10:27
Sziasztok! Én is használtam ovulációs mikroszkópot, de nekem nem igazán vált be...hamarabb rájöttem más jelekből, mikor van peteérés, a mikroszkóp engem csak összezavart...Sajnos a dokimat nem tudom utolérni, szóval elkezdem ma a gyógyit is, meg azért össze is bújunk a párommal, aztán lesz, ami lesz...amúgy honnan lehet észrevenni, ha kidurran a ciszta? Fáj? Vérzik?
1124. manócskaah (válaszként erre: 1123. - Petra025)
2011. nov. 5. 10:17
jóhát mindegy csajok nem azért rendeltem meg ovu tesztet h ne használjam el:D ha elfogy és nem sikerül igy se akkor én sem fogok ennyit foglalkozni vele mert félig fel is adom,de mostmár elhasználom kövi hónapban ezeket az ovu teszteket,de jo lenne ha már nem kéne kövi hónapban evvel foglalkoznom:) meg mindenki babás lenne:)
1123. Petra025 (válaszként erre: 1122. - Manócskaah)
2011. nov. 5. 10:12
Igen, azért Kilitienek igaza van, én is akkor nyugodtam meg, amikor abbahagytam a hőmérőzést, ovutesztezést, a mindenféle teák iszogatását. Nem mondom, hogy azóta összejött, mert valóban nem. Csak sokkal nyugodtabb vagyok....
1122. manócskaah (válaszként erre: 1121. - Kilitie)
2011. nov. 5. 10:07
szia.Aranyos vagy de hidd el nem rossz az idegállapotom,keseregtem kicsit de nem azért mert nincs baba hanem mert azthittem nem volt ebben a hónapban peteérésem,de az ovu teszt alapján mégis volt és most boldog vagyok:) a hőmet meg nem is igazán a baba miatt mérem csak azért hogy megtudjam állapítani hogy mikor jön meg a mensim mert nekem aznap mindig leesik a hőm.Szóval tulajdonképpen csak azt figyelem mikor van pé-m,és nem a baba miatt vagyis nem csak miatta vagyunk együtt a párommal hanem mert jól esik és olyankor sosem gondolok a babára mikor együtt vagyunk.Egyébként ha terhes leszek biztos én is ezt fogom mondani mindenkinek hogy ne görcsöljön,de amig nincs baba és minden hónapban megjön addig azért ez nem olyan könnyű
1121. kilitie
2011. nov. 5. 08:09
Manócska! Nem megbántani akarlak, de ez a sok görcsölés szerintem nem vezet jóra! Tudom!!!! Én is ezt csináltam. És amíg számoltam, hőmérőztem, időre szexeltünk nem lett baba. Ovutesztet én nem használtam, csak termékenységi mikroszkópot. Két hónapig működött, a harmadikban folyamatosan azt mutatta hogy nincs tüszőrepedés. Berágtam és kidobtam. Következő hónapban terhes lettem, hőmérőzés, számolgatás nélkül. Ez volt februárban. Most augusztusban már úgy álltunk neki, hogy nem görcsölünk. Augusztusban még mérni kellett a hőmet, orvosi utasításra, hogy helyreálltak e a hormonok vetélés után, de keszekusza, használhatatlan ábrát kaptam. Megnéztem, hogy mikor van a középidő és a jónásnaptár szerint mikor van tüszúőrepedésem, de ettől függetlenül megpróbáltunk naponta, kétnaponta összebújni. párom nagyon élvezte és ki is használta, hogy én meg nem tiltakozom, akármilyen fáradt vagyok. De tisztában voltam vele, hogy nem rajtunk múlik, hogy lesz e baba, de mi mindent megtettünk. Azzal ha görcsölsz csak rontasz a helyzeten. Hidd el! Légyszi,légyszi! Az elmúlt 3 hétben folyamatosan rossz az idegállapotod a baba terén. Biztos vagyok benne, hogy ez nem segít! Sőt!
1120. kilitie (válaszként erre: 1115. - Liran)
2011. nov. 5. 08:00
Nem, nekem nem ciszta okozta. Bocsi ehet keszekuszán írtam. De a vetélős fórumon sajnos vagyunk páran és onnan tudom ,hogy a ciszta vetélést is okozhat.
1119. manócskaah (válaszként erre: 1118. - Petra025)
2011. nov. 5. 07:23
igen
1118. Petra025 (válaszként erre: 1116. - Manócskaah)
2011. nov. 5. 06:55
Nekem ilyen nem volt, ugyanakkor csináltad mint tegnap előtt?
1117. Petra025
2011. nov. 5. 06:54
Csajszi, Annamary!!! Remélem, hogy csak nagyon korán mentetek az orvoshoz. Egy 38 napos ciklus, ha azt nézed több mint 5 hét, azaz majdnem 1,5 héttel több mint egy rendesnek mondható ciklus. De elvileg ugye a beágyazódás csak a mensi előtt kb egy héttel van. szóval, szerintem még bármi lehet!!! Gondolj a babára erősen, és az segíteni fog:)
2011. nov. 4. 20:22
Sziasztok,valaki segítsen plííz.tegnapi ovu tesztem ugye halvány 2.csíkos volt,ittam előtte mégis,jól látni a csíkot igy is hogy halványabb mint a kontroll.na ehhez képest a main semmi.csak a kontroll csik van rajta,ez mi tudja valaki?
1115. liran
2011. nov. 4. 18:45
Remélem :) Kilitie, ezek szerint a vetélésedet ciszta okozta? Vagy félreértettem?
1114. kilitie (válaszként erre: 1111. - Liran)
2011. nov. 4. 18:09
Egyébként azt mondják, hogy a laparoszkópiás műtét után nagyon sokan teherbe esnek..... hasznos mellékhatás :-D A lombik előtt áloknak ezt látják utolsó esélynek és sokszor bejön nekik. Unokanővérem is megy januárban és ha utána sem esik teherbe akkor marad a lombik. De nagyon bíznak a laparoszkópiás műtét mellékhatásában. Lehet nektek is bejön!
2011. nov. 4. 17:47
én meg lassan ovu tesztelek,8kor,remélem erősödött a csík tegnap óta...
1112. manócskaah (válaszként erre: 1105. - Csajszika890721)
2011. nov. 4. 17:46
szerintem ha tüneteid vannak akkor nem hal el a baba:) legalábbis ezt mondják:) szorítok értetek csajok
1111. liran (válaszként erre: 1109. - Kilitie)
2011. nov. 4. 17:33
Igen, nekem is ezt mondta a doki, hogy 10 nap után meghozza a mensit a duphaston, és a ciszta vagy azzal együtt kiürül, vagy pedig laparoszkópos műtéttel kiveszik. és egyúttal hastükrözést is csinálnak, miért nem esek teherbe...és szerinte csak a ciszta után kellene "babát gyártani". Azt is mondta, hogy majd mikor megjön a vérzés, utána menjek vissza. Sajnos a dokinőt nem tudom felhívni (illetve nem veszi fel), akinél voltam magánban, szóval nem tudom, mit tegyek...mindenesetre holnap kiváltjuk a gyógyit, és addig remélem a dokival is tudok beszélni.
1110. kilitie
2011. nov. 4. 16:52
Csajszika és Annamary! Szegénykéim! Ez a bizonytalanság mindennél rosszabb. Engem csak 3 napig kínoztak a várakozással, de azalatt majdnem meghülyültem. Nem csináltam mást csak sírtam, üvöltöttem, imádkoztam és újra bőgtem. A 11 hét alatt nagyon megszerettem a mi kis angyalkánkat. És a legnagyobb baj, az az, hogy itt a pocimban a kis borsóm, de napi szinten félek, hogy baj lesz. Persze, próbál az ember pozitívan hozzáállni, de ilyenkor nagyon nehéz. Szóval tudom mit éltek át most. Nagyon szorítok értetek, és imádkozom, hogy minden rendben legyen. Legyetek erősek! Ölellek titeket!
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook