Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
989. manócskaah (válaszként erre: 987. - Florina87)
2011. nov. 1. 19:41
semmi változás a párod részéről?
988. manócskaah (válaszként erre: 986. - Liran)
2011. nov. 1. 19:32
nem teszteltem de holnap megrendelem az ovu teszteket,hátha csak késik az ovum a 16cn napnál járok és még semmi peteérés... :S viszont a mellek peteérés után fájnak csak nem?akkor lehet volt csak előbb?nem értem
2011. nov. 1. 19:29
itt vagyok csak nem igazán tok mit írni. eltelt a hosszú hétvége holnap ujra mokuskerék .
986. liran
2011. nov. 1. 19:27

Sziasztok!

Ha a dokinő is ráér, holnap kiderül, mi lett a cisztámmal...nagyon kiváncsi vagyok, főleg, mert a szuggerálás ellenére még mindig érzem, hogy ott van, szóval nem mehetett össze túlságosan :( De ne legyen igazam :) Florina, eltűntél?

Manócska, teszt??? Komolyan mondom, én kíváncsibb vagyok, mint te :D

985. manócskaah (válaszként erre: 984. - Petra025)
2011. nov. 1. 17:00
Holnaptól vagy holnaputántól kezdem el használni szoval nagyon jo lenne ha segítenél:) köszönöm:)
984. Petra025 (válaszként erre: 982. - Manócskaah)
2011. nov. 1. 16:55
Manócska, én ovu teszteztem sokáig. Segíthetek, ha kell. Holnap leírom bővebben hogy kell használni.
2011. nov. 1. 15:16
Florina merre vagy? :/
2011. nov. 1. 15:15

Sziasztok!

Holnap megrendelem az ovu teszteket valaki aki ért hozzá segíthetne hogyan kel használni.Köszi szépen előre is :)

981. kilitie
2011. nov. 1. 12:47
húúú, akkor a jövő hétvégén nagyon szurkolok nektek!
980. manócskaah (válaszként erre: 979. - 026876815c)
2011. nov. 1. 10:10

Szia.Akkor én is egy napon vagyok veletek nekem is ez a 16.nap.Peteérésnek semmi jele a hőm már két hete mensi után ota ugyanannyi és tojcsi sincs sehol,nem értem:S

Megy a drukk mindenkinek:)

979. 026876815c (válaszként erre: 993. - Nikyci)
2011. nov. 1. 07:38
Szia Niki:)akkor egy napon járunk ma vagyok a 16.napnal:)együtt izgulunk akkor is!peteérés ugyileg én se tudom mi újság lehet h ma nem tudom kicsit fura a hasam itt ott szúrkál nem tudom én soha nem tudtam megfejteni mikor is van!Ovu tesztet próbáltam de nekem annyira nem volt egyértelmű h inkább felhagytam vele!de sokaknak bejött itt tobb csajszitol is hallottam mar h használta és azáltal sikerult!nem tudom!nekem a pontatlan cikluson mellett mindennap el kellenne lonnom egyet de akkor meg azon gorcsolnek úgyhogy inkább nem használom !múlt hónapba is jól becsapott:S
978. kilitie (válaszként erre: 977. - Manócskaah)
2011. okt. 30. 11:40
szia! Hát nem tudom ,hogy bizonyított e, de én is észrevettem, hogy sötétebb, pedig nagyon sokat iszok. Szóval gondolom a hormonok miatt. De ez tényleg csak egy tipp. Nem akarsz tesztelni a napokban? Ha tényleg terhes voltál mikor a dokinál voltál (márpedig nem zárta ki), akkor mostanra mutatnia kellene.
977. manócskaah (válaszként erre: 976. - Petra025)
2011. okt. 30. 09:20
remélhetőleg igen:) én 13.ára nem várom.amugy a pisi szinének van köze terhességhez?mert nekem megváltozott aszine vagy hülye vagyok? :S:D
976. Petra025 (válaszként erre: 975. - Manócskaah)
2011. okt. 30. 08:19

Naaa! Ezt jó hallani:-)) hátha tényleg most sikerrel jártok;)

Tényleg, most ki mikorra nem várja?

Lányok idén meglátjátok mindenkinek ott lesz a baba a pocakjában:-)) szépen beállunk a sorba kilitie után:-)))

2011. okt. 29. 19:20

Csajok nekem reggelóta peteérés fájásaim voltak.megszoktam érezni a pé-t és most mult el kb fél órája.Nem tudom hogy attol volt e a hasszúrka de tojcsi nem igen volt...mindenesetre 2x is volt akció ma,de nem csak a baba miatt ma valahogy nagyon egymásra vagyunk hangolodva a párommal:P

Ja és pózoltam is mind2x,remélem ha eddig nem is volt,van baba hát ebből majd lesz és célba ér valamelyik kis miniterrorista:D

974. manócskaah (válaszként erre: 973. - Florina87)
2011. okt. 29. 13:19
a fenéébe:/ ma van pé-d nem? van tojcsi? mi is együtt voltunk reggel,akkor kicsit jobban volt párom mostmeg még jobban hálaisten:) most viszont tök szúr a méhem vagy én nem is tudom mim,olyasmi mint peteéréskor szokott,de semmi tojcsim nincs...:S
973. Florina87 (válaszként erre: 972. - Manócskaah)
2011. okt. 29. 10:54
nincsen semmi uj. este összebujtunk és képzeld majdnem bennem ment el már tod volt az az utolsó vonás az a határozott fajta de végül mégis a hasamon landoltak a katonák :S.
2011. okt. 29. 10:32
sziasztok.nem teszteltem.párom beteg éjjel is fent voltunk végig őt ápolom most.veletek mizujs? Flo valami fejlemény?
2011. okt. 29. 09:53
sziassztok lányok kellemes 7végét
2011. okt. 29. 08:15

Sziasztok Lányok!

Ma mar megyünk haza, de nagyon jól éreztük magunkat:-))

Visszaolvastalak titeket.

Flo, hú nem vagy egyszerű helyzetben, a pároddal közösen kellene egy időpontot kiválasztani, neked is és neked is kellene engedni. Rá fog menni a kapcsolatotok arra, ha peteéréskor védekezni fog. Ha egy nő akar valamit, és pont ovukor a párja nincs mellette, akkor az kegyetlen tud lenni. Tudom miről beszélek, volt időszak amikor annyira akartam a gyereket, hogy szegény párom besokkalt a "na most kell szexelni"-től. És elkezdett elhúzodni tőlem, totál kiakadtam. Sírtam, nem értettem. Aztán szólt, hogy nézzek tükörbe, és lássam meg mi lett belőlem. Még szerencse, hogy meg tudtzk beszélni, de mi 11 éve vagyunk együtt, és mindketten szeretnénk a gyereket.

Liran, az nálunk is volt, ami nálatok, vagy legalább is most tartunk ott ahol ti korábban, a párom szerint is én görcsölök rá. Viszont, ami fontos (és Kilitie is leírta) beszèlni, beszélgetni. Bennünk nőkben annyi kimondatlan kérdés ès gondolat van, hogy azt ki kell beszélni, meg kell beszèlni a párunkkal, vagy barátnőkkel, vagy ha azokkal nem tudod akkor itt. Flo neked is jó, hogy itt elmondhatod a bánatodat.

És végül Manócska:) csinálj tesztet!!! Puszi

969. kilitie (válaszként erre: 967. - Pocak25)
2011. okt. 29. 05:46
Szia! Az előző terhességet nekem csak a 38. napon mutatta ki. Ez azért van mert nem biztos, hogy középidőben volt a peteérés. És úgy tudom ez nem ritka eset. Én a helyedben biztosan csinálnék tesztet, de ha negatív és nem jön meg akkor ismételném a jövőhéten. Addigra már tuti, hogy mutatnia kell. Valami gyanús tüneted van? Máskor pontos szokott lenni?
968. manócskaah (válaszként erre: 967. - Pocak25)
2011. okt. 28. 23:02
szia.mért nem csinálsz egy új tesztet?
967. pocak25
2011. okt. 28. 21:58
Sziasztok lányok!! van itt közöttetek olyan akinek a 27 napon nega lett a teszt, és mégis babás?? ma vagyok a 31 napon , de nem jött meg még mindig! 26 és a 27 . napon teszteltem , de nega lett , vagyis estére 2 csik látszott rajta, de az már érvénytelen ugy tudom.most nem tudom mi lehet. Az a furcsa, hogy a 28 napon ugy görcsöltem mintha meg akarna jönni, és melleim is fájnak , de semmi.
966. liran
2011. okt. 28. 20:51
Azt hiszem, most Florinának elég sok gondolkodni valót adtunk :) Az igaz, hogy a nőknek ez nehezebb...
965. kilitie (válaszként erre: 962. - Liran)
2011. okt. 28. 19:24

Igen majdnem 10 évet várt, de megértette az okokat. Tudta, hogy azért fel kell nőni ehhez a feladathoz. És tudta azt is fontosak a céljaim. Igazából szerintem nem szenvedett ettől a várakozástól. Azért ezt mi nők nehezebben viseljük. És minden újabb "időhúzásnak" az okait és időtartamát megbeszéltük, és együtt hoztuk meg a döntést, hogy jó, akkor ezért vagy azért de várunk még ennyit vagy annyit. És ez nagyon fontos volt, mert sok veszekedést megelőztünk így.

Florina! Muszáj, hogy a döntés közös legyen! a párodnak meg csak így halkan üzenem, hogy mi 9 évig megszakítással védekeztünk, és csak a ciklus közepén pár napig, még sem lettem terhes. Szóval nem olyan egyszerű, hogy becsússzon. Főleg nálatok, hogy meg sem tudjátok oldani hogy biztosan együtt legyetek peteéréskor. Nem elég védekezés neki a munkahelye? Akkor legalább lenne esély hogy becsússzon.

2011. okt. 28. 19:16
Gratulálok kilitie:):)
963. liran (válaszként erre: 960. - Kilitie)
2011. okt. 28. 18:41
Gratulálok!!! Vigyázz is magadra!!Illetve magatokra :D
962. liran
2011. okt. 28. 18:41
Wow, kilitie, akkor párod ha jól nézem, több, mint 10 évet várt, ugye? És hogy élte meg a várakozást? Biztos volt sok szó erről, nem? Mert Florinának ehhez képest "keveset" kellene várnia...az igaz, hogy én sem tudnék várni, úgyhogy tisztelem a párodat, amiért ennyire kiállt melletted! Éppen ez a kérdés Florináéknál is, hogy kibírja-e a kapcsolat.
2011. okt. 28. 18:38
25éves a párom
960. kilitie
2011. okt. 28. 18:25

Voltam tegnap dokinál. Megnézte ultrahanggal a picurt. össz-vissz 4mm! Még nincs szívcső pulzálás, úgyhogy 2 hét múlva újra kell mennem. Táppénzre vett, mert a vetélés miatt veszélyeztett terhes vagyok. Mai naptól kezdve nincs más dolgom, mint növesszem a pocimat.

Csajok! Nagyon szurkolok nektek, hogy gyorsan beálljatok a sorba!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook