Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1019. manócskaah (válaszként erre: 1018. - Petra025)
2011. nov. 2. 14:35
De ez az hogy nem vagyok tul a peteérésen,nem volt még és már a 17cn napomon vagyok :S Nem az idegesít h esetleg nincs bab hanem hogy igy nem is lesz m ég ebben a hónapban sem :/
1018. Petra025 (válaszként erre: 1017. - Manócskaah)
2011. nov. 2. 14:25

Próbálj megnyugodni, holnap reggel már okosabb leszel. Ha ott van a pocidban a babó, akkor azért nem jó ha idegeskedsz. Ha meg nincs, de től vagy a peteérésen, akkor meg azért nem jó ha idegeskedsz:-))

Egyet alszol, és reggel mész is. Nem olyan nagy várakozás!!!

1017. manócskaah (válaszként erre: 1016. - Liran)
2011. nov. 2. 12:55
igen.csak már az ideg szétvág:S meg persze a páromat is ő is szerette volna már tudni hogy mi a helyzet:/
1016. liran
2011. nov. 2. 12:46
Oh manócska, kár, de jó lett volna végre valami pontosat tudni...de majd akkor holnap délelőtt :)
2011. nov. 2. 12:37

Sziasztok,na megjöttem,nem fogadott a doki mert sokan voltak :S

Holnap fél 8ra kell visszamenjek.Szoval nem lettem okosabb:S de legalább megrendeltem az ovu teszteket meg elutaltam a pénzt tehát legkésőbb péntekre megjönnek.

1014. Florina87 (válaszként erre: 1013. - Liran)
2011. nov. 2. 11:56
nincs :S. Várok mert szeretem őt nagyon és őt tudom elképzelni gyerekeim apjának.
1013. liran
2011. nov. 2. 11:49

Hát én érzem folyton a bal petefészkem környékét, pedig a gyógyi, amit kaptam elvileg fájdalomcsillapító...szóval olyan nagyon nem mehetett össze az a ciszta...de péntekig még változhat.

Annamari, gratulálok a + teszthez!

Florina, kissé patthelyzet van nálatok ezek szerint...van ötleted, mit fogsz ezzel kezdeni?

1012. Florina87 (válaszként erre: 1009. - Petra025)
2011. nov. 2. 11:40
félelem az nincs, csak apa kellene hozzá :)
1011. Annamary85 (válaszként erre: 1010. - Petra025)
2011. nov. 2. 11:20
Egy évet próbálkoztunk, miután a párom dokihoz ment, ahol kiderült, hogy visszértágulata van. Megműtötték júniusban, aztán most szeptemberben volt meg nekem utoljára. 38. napon teszteltem egyet, mert késett, és nega lett. Aztán teltek a napok, nekem meg egyre jobban kezdett hányingerem lenni, meg a szokásos többszöri pisilés. Gyanakodtam, tegnap egy ovuteszt full pozi lett, ma vettem egy terhestesztet, és az is pozitív. Hát így történt. Mindent ugyanúgy csináltam, csak már tutira rendeződtek mostanra a párom spermái.
1010. Petra025 (válaszként erre: 1008. - Annamary85)
2011. nov. 2. 11:14

Hú, lassan én is másfél évnél tartok, így abszólut megértelek...

Mesélj, késett? Volt valami jeled? Ebben a hónapban csináltál valamit máshogy? Vagy összetettebb a történet?

Én nagyon kíváncsi vagyok rá, ha nem gond:)

1009. Petra025 (válaszként erre: 1007. - Florina87)
2011. nov. 2. 11:13
Hmm ez szuper!! Akkor benned tuti, hogy egy szemernyi félelem nincs, jaj nekem azért eszembe jut, ha sikerül akkor tuti hogy tudni fogom, hogy mit kell majd csinálnom....
2011. nov. 2. 11:13
Jaj, csajok. Másfél év után jött össze. El sem akarom hinni.
1007. Florina87 (válaszként erre: 1006. - Petra025)
2011. nov. 2. 11:10
szia miota itt regisztráltam azota van bennem hogy nagyon szeretnék, de egyébként már tizenévesen eldöntöttem hoyg gyereket szeretnék .
1006. Petra025
2011. nov. 2. 11:08

Hú mennyi minden történt:-)

Annamary azt hiszem mindenki nevében gratulálhatunk neked! Bár nem voltál itt fórum tag, de a jó hírnek mindig tudunk örülni! Kívánok neked boldog babavárást!

Liran, nagyon sajnálom, akkor még aludnod kell párat azt hiszem, mire mész a doktornőhöz, de addigra legalább tuti felszívódik, küldöm a pozi energiát neked!!!

Manócska, tűkön ülök, hogy mi lesz a dokinál!!! Majd gyere és mesélj!!!

Flo, te egyébként mióta vágysz gyerekre? Csak mert látom, hogy régóta vagy itt a hoxán, és sok babás fórumon voltál? Kicsit mesélsz magadról, hogy miért vágysz ennyire gyerekre? Gondolom valami ősanya típus lehetsz, aki imádja a gyerekeket, nem?

Nikcy és Andi! Nektek meg küldöm a pozitívat az ovuhoz, hogy szépen elkapjátok:)

1005. Florina87 (válaszként erre: 1004. - Annamary85)
2011. nov. 2. 11:07
szija. Nagyon nagyon gratulálok :))))) millio meg egy puszi neked :))) de jó hír.
1004. Annamary85 (válaszként erre: 1003. - Florina87)
2011. nov. 2. 10:52
Szia Flo. Emlékszel még rám? Közös fórumban voltunk. Képzeld, ma pozitív lett a tesztem:)))
1003. Florina87
2011. nov. 2. 09:39
Sajnos senkinek nics kisbabája a környezetmben. De probálok vele babás filmeket nézetni :P hátha hát majd kiderül.
1002. kilitie (válaszként erre: 1000. - Florina87)
2011. nov. 2. 09:20
Remélem gyorsan megérik benne az apaság gondolata. Biztosan nagyon szeret, az alapján amit leírtál, és remélem hamarosan belátja, hogy neked egy baba is kell a felhőtlen boldogsághoz. Nem tudtok elmenni babázni valahova? Nekem mindig nagyon rossz volt látni, ahogy Zsolt dédelgeti a kicsiket, tudva, hogy én még a saját céljaim miatt nem adhatom meg neki a saját gyerkőcöt. És mire tavaly összeházasodtunk már én is nagyon-nagyon vágytam egy babára! Hátha az ő érzéseit is segítene tisztázni.
1001. manócskaah (válaszként erre: 1000. - Florina87)
2011. nov. 2. 09:16
nem is tudom hogy bírod én nem tudnék igy élni:/
1000. Florina87
2011. nov. 2. 09:13
sziasztok a párom nem gondolta meg magát, nem is fogja én ismerem már annyira. este mondtam neki hogy abban reménykedem talán történik valami az életünkben ami miatt megváltozik a véleménye. annyit mondott rá hogy de aranyos vagyok meghogy nagyon sajnálja hogy nem tehet még boldoggá engem.
2011. nov. 2. 08:59

Sziasztok csajok jó reggelt!:)

Köszönöm nektek hogy izgultok értem amint tudok valamit rögtön megírom,összekészülök és megyek is dokihoz.

Petra köszi hogy leírtad az ovu teszt használatát mostmár értek mindent:)

998. kilitie
2011. nov. 2. 08:47

Liran! Sajnálom, hogy nem sikerült a dokit ma lerendezned. De így van! Addig még van ideje felszívódni!

Manócska! Izgatottan várunk!!!

997. liran
2011. nov. 2. 08:41

Sziasztok. Sajnos a dokinő éppen tegnap volt ügyeletes, ma nincs bent, úgyhogy péntek délelőtt kell visszamenjek...legalább addig még összébbmehet a ciszta :) Csak bosszant, hogy ha tudom, tegnap ügyeleti időben letudhattuk volna az egészet :(

Manócska, te mikorra mész a dokihoz? Úgy remélem, hogy pici babót fog látni :)

2011. nov. 2. 08:33

Na Manócska, akkor pár szóban az ovu tesztről.


Nos én úgy használtam, hogy a munahelyemen elmentem úgy fél négy körül még egy utolsó pisire, és utána két óráig nem ettem, nem ittam semmit, ami nem is volt nehéz, mert közben ugye haza is mentem. Fél ha körül otthon meg is csináltam a tesztet.

Úgy van írva teszt leírásijában, hogy attól függően, hogy hány napos a ciklusod úgy kell elkezdeni, nekem a 9. napot javasolta, mert ugye 25 naposak voltak a ciklusaim, egy átlagos 28 napos ciklusnál a 11. napot javasolja elkezdeni.

Minden nap ugyanabban az időben megcsinálod a tesztet, akkor lesz pozi a teszt, ha a teszt csík vagy ugyanolyan erős vagy erősebb mint a controll csík. De mindig két csík lesz, csak éppen a teszt csík halvány lesz mindaddig amíg az LH hormon nem emelkedik meg a szervezetben.

Általában egy vagy két nap max pozi az ovu teszt,kettő akkor, ha a felszálló ágát és a leszálló ágát is elkapod az LH hormon csúcsának, ami az ovu elősegítését támogató hormon. A leírási azt írta, hogy ezután 24-48 órával lesz az ovu, tehát, amin pozi a teszt, össze kell bújni a pároddal, és még utána is legalább 2-3 napig, vagy akár 4-5 napig is.

Ami nagyon fontos, mindig ugyanabban az időben csináld, és soha ne egyél, igyál a teszt előtt 2 órával.

Nagyjából ennyi.

Ami viszont fontos, az ovu teszt csak az LH hormon szintjét mutatja, azaz annak a hormonnak az emelkedését, ami kell az ovuhoz, de a peteérést, tüszőrepedést nem mutatja, azt a hőmérőzés mutatja biztonságosan.

Én csináltam egy ideig, de aztán meguntam, a lényeget megtudtam belőle, középidőben van ovum, és ez a lényeg. Ha neked nem akkor van, akkor abban tényleg segítség, mert megmutatja, hogy mikor, lehet olyan időpontban van, ami nem is középidő.

995. Petra025 (válaszként erre: 986. - Liran)
2011. nov. 2. 06:13
Nos remélem szépen felszívódott, és nincs ott már semmi!!! Gondolok rád!! Remélem, hogy csak hűlt helyét talàlja a cisztának;)
994. Petra025 (válaszként erre: 992. - Manócskaah)
2011. nov. 2. 06:11

Na Manócska, ez a legjobb amit tehetsz. Uh-n rögtön látszani fog ha túl vagy rajta, de az is ha még nem:-)))

De az is, ha már nincs mit várni, mert esetleg tényleg terhes vagy! Majd mesélj mi volt, jó?

993. 026876815c (válaszként erre: 991. - Nikyci)
2011. nov. 1. 20:17
Szerintem nekem is sokkal később van mint gondolnám ezért is nehéz elcsipni!most ez a hónap ilyen megfigyelosdi és ha nem járunk sikerrel akkor köv hónapba kapok egy kis rasegitest gyógyszerrel ezt mondta a doki!majd kiderül...
2011. nov. 1. 20:11
Holna én ismegyek dokihoz megkérdezem mivan most volt e peteérésem vagy lesz e vagy mivan...
991. Nikyci (válaszként erre: 979. - 026876815c)
2011. nov. 1. 20:11
Ezért félek én is használni mert szerintem nekem még most sincs peteérésem hiába tartok már a 17. napon még odébb van szerintem.
990. Nikyci (válaszként erre: 986. - Liran)
2011. nov. 1. 20:10
Majd ird meg mi volt a dokinál.Szoritok,hogy jo kicsike legyen már az a ciszta.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook