Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyergyószentmiklósiak hányan vagyunk a hoxán? fórum

Gyergyószentmiklósiak hányan vagyunk a hoxán? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 28. 15:58

Sziasztok!

De jó,hogy megtaláltam ezt a fórumot!Csak nemrég regisztráltam én is Gyergyói vagyok!!!!:)

2007. dec. 13. 08:09
Sziasztok!Itt a kérdés nem az volt mint látom,hogy ki Erdélyi hanem ki Gyergyoszentmiklosi?Én Erdélyi vagyok de nem Gyergyobol hanem Marosvásárhelyről!!
2007. okt. 27. 15:03
sziasztok én is erdélyben lakom Korondon
17. caravell (válaszként erre: 15. - Inci47)
2007. okt. 7. 16:14
Igen! :)
16. Elviracska (válaszként erre: 15. - Inci47)
2007. okt. 6. 10:54
Remélem is hogy senki sem szégyeli....:)
15. inci47
2007. okt. 6. 10:03
Ne szégyelje senki, hogy ERDÉLYi , hiszen csodás országrész, gyönyörű vidék , és lelkiekben gazdag emberek!!!
2007. szept. 28. 11:24
ott eltem 9 evet es a kisebbik hugom meg most is ott van,na meg az apukam is.........
13. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - Csilla80)
2007. szept. 24. 22:01
Székelyudvarhelyen jártam. Ott volt a szállásunk egy lánykollégiumban. Mellette van egy fantasztikus étterem. Pont akkor kirándultunk arra, amikor várnapi ünnepségek voltak.
2007. szept. 23. 01:10

Sziasztok! En is csak most lattam a forumot! En is Erdely-i vagyok... Szekelyudvarhely-i,es buszken vagyok erre... viszont... tenyleg vannak olyan emberek,akik,ha meglatjak... Erdely,Romania,menekulnek... sajnos,meg most is...:-((( elszomorito...

Udv Mindenkinek!!!

2007. szept. 10. 20:49

Most akadtam rá a fórumra. Én sem vagyok erdályi, de négy évvel ezelőtt jártam ott. Székelyudvarhelyen volt a szállásunk és naponta másfele mentünk Egy nap voltunk pl a Gyilkostónál, de voltunk Szovátán is, és még sok szép helyen.

Egyet biztosan tudok, hogy oda vissza kell mennem:):)

10. Kész Erika (válaszként erre: 9. - Teráz)
2007. aug. 1. 19:53
puszi kedves vagy,hogy igy tartod bennem a lelket.
9. Teráz (válaszként erre: 8. - Kész Erika)
2007. aug. 1. 19:52

Azokkal az emberekkel nem kell törődni !!!!!!!!

A férjem mondja mindig :

" Ne azt nézd hogy mit mondanak ...

az a fontos ,hogy ki mondja ! "

8. Kész Erika (válaszként erre: 7. - Teráz)
2007. aug. 1. 19:30
Koszi szepen ezeket a kedves szavakat rendes toled,es tenyeg barcsak mindenki igy gondolna mint TE vagy a hozzad hasonlok mert vannak sajnos mas folfogasu emberek is.
7. Teráz (válaszként erre: 4. - Kész Erika)
2007. aug. 1. 18:07

Az erdélyi emberek fantasztikusak , IGAZI

MAGYAROK !!!! Szerintem nagyon sokan így gondolják . Semmit nem tettek, amitől ŐK kevesebbek lennének mint bárki más itt e földön.

Erika Te is büszkén viselheted a magyarságod,bárcsak sok ilyen ember lenne itt,

mint TI , ott Erdélyben !!!

6. inci47 (válaszként erre: 4. - Kész Erika)
2007. jún. 14. 19:55

Szia! Ne légy már így elkeseredve!!Én nem vagyok Gyergyószentmiklósi, de amikor megláttam ezt a fórumot, rögtön idejöttem,hiszen unokatestvéreim laknak ott, és Erdély más vidékein is: Gyergyóalfalu,Marosvásárhely, Szováta. Gyönyörű Erdély!!!és már az élet sem olyan,mint a régi rendszerben volt, hála Istennek már Ti is az UNIó tagjai vagytok és szabadon mozoghattok a világban!

Nagyon jó egészséget ,sok sikert kívánok Mindenmkinek!!

2007. jún. 12. 19:20

Sziasztok!

Én csak most láttam a kérdésedet,azért nem jelentkeztem.

Tényleg vannak többen is,akik regisztrálva vannak,de ha az adatlapon megnézed,regisztráltak,és azóta sem léptek be.

Nem tudom,hogy hármanunkon kívül van-e még valaki,aki szokott fórumozni is. :-)

2007. jún. 3. 16:13
Hát igen sajnos tényleg ez van tudom azt,hogy sokan vannak fönt a hoxán erröl a környékröl és nem merik bevállalni mert ha leirják öszintén akkor már nem lehet jó nagyokat fülengetni és hantázgatni mert esedleg fölismerik és akkor ciki nekik.Vagy peddig vannak olyan emberek is akik ha megláttják,hogy Románia akkor nem is akarnak már szóba állni vagy egyáltalán barátságot kötni velünk peddig mi is olyanok vagyunk mint bármilyen más országban élök,sajna ez van.
3. H MAYA (válaszként erre: 1. - Kész Erika)
2007. jún. 3. 07:25
Ilyenek vagyunk nem merjük bevállalni hol élünk.Én Vajdasági vagyok inditottam egy fórumot én is.Nagyon kevesen jelentkeztek be,pedig sokkal többen vagyunk,látom te is igy jártál
2007. jún. 1. 09:28
Sziasztok...Én is Gyergyószentmikósi vagyok..:)
2007. máj. 31. 14:42
Én onnan vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook