Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyerekszerelem, avagy szerelmes a kislányom . :) fórum

Gyerekszerelem, avagy szerelmes a kislányom . :) (beszélgetős fórum)


26. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 24. - Manul)
2009. dec. 18. 17:56
ez tök édes lehetett :)
25. Csigusz 79 (válaszként erre: 24. - Manul)
2009. dec. 18. 15:42
Ez aranyos :O)
24. manul
2009. dec. 18. 11:26
Van egy tündér keresztlányom,aki négy éves volt,amikor férjhez mentem,természetesen koszorúslány volt,söt ő vitte a gyűrüket.A férjem a keresztapja,imádják egymást a mai napig is,de a kislány úgy gondolta,hogy szerelmes a férjembe és ő is hozzá megy ezen a napon feleségül.Ezért,mikor az anyakönyvvezető kérte,hogy férj és feleség álljanak fel,hárman magasodtunk az ülő násznép fölé,a férjem,én és a kis "sz@ros"!Nagyon aranyos volt,azóta is sokat emlegetjük!
23. bared (válaszként erre: 22. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:47
jó, 5 év múlva újra küldöm:DDD
2009. dec. 17. 20:35

elhiszem hogy nem könnyű egy kiskamasszal :)

a gólya-jeled láttán majdnem szívinfarktust kaptam :D

be ne jöjjön egyelőre, nagy kakiban lennék :)))

majd 5 év múlva ha kérhetem :P:P

amúgy köszönöm, aranyos vagy :)

21. bared (válaszként erre: 20. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:33

hát, hidd el, az ember úgy is nagyon sok hibát vét, ha egyébként nagyon tudja, mit, és hogyan kellene jól csinálni...

tudod: a pokolhoz vezető út is jó szándékkal van kikövezve)))

Nekem a lányom most 13. éves, és mindenen felkapja a vizet, semmi nem jó neki, és mindig az övének kellene az utolsó szónak lennie...

igyekszem túlélni ezt az időszakot, és mindig a serpenyő másik oldalát nézni, a rengeteg jó tulajdonságát...

20. Szasz23X (válaszként erre: 19. - Bared)
2009. dec. 17. 20:30
nekem még nincs gyerekem, de egy biztos, ezt a hibát ne szeretném elkövetni, hogy lekezelem a gyerekemet...
19. bared (válaszként erre: 17. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 20:28
hát, a szülők nagy része azt hiszi, az, hogy a gyereknek megvan mindene,elég a fejlődéséhez((
18. bared (válaszként erre: 16. - Vivcsykeee)
2009. dec. 17. 20:28
jó pap is holtig tanul)))
17. Szasz23X (válaszként erre: 10. - Bared)
2009. dec. 17. 18:00

de jó ilyet hallani mástól is :) engem nagyon zavar, hogy sokan legyintenek a gyerekekre: te ezt nem érted, ez nem szerelem, ehhez még kicsi vagy stb...

megérti. mindent megért, csak úgy kell neki elmondani, hogy értse :)

okosak a gyerekek. sokkal okosabbak, mint némely felnőttek gondolják.

2009. dec. 17. 17:52

Ja ... és már elég régen, történt velem igazán érdekes dolog, amikor nem éppen, helyesen cselekedtem, ugyanis majdnem elvettem szegény kicsi kedvét a szerelemtől, de Hál' Istennek, azóta is tart az 'édes románc '


Írtam is róla egy történetet még akkor, leírtam pár idézetes oldalra, és örömmel fogadták. :)

Remélem azért nektek is tetszeni fog.



Tegnap este kis húgommal aludtam.Egyszer csak megkopogtatta a vállam*.*

-Tesó!Nem tudok aludni!:(

-De...Aludj!

-Ajhh...nem tudok.

-Átöleltem és megkérdeztem:-Mert mi a baj Kicsi?*.*

-Szerelmes vagyok tudod?-mondta a 6éves húgom.

Tudod a Boti az óvodában mindig csak velem van,mindig engem ölel át, engem puszil meg,és ha csak ülünk egymás mellett és rám sem néz, akkor is tudom hogy engem szeret! Jó érzés ez!:)

-Hát nem tudom Kicsi...minden jónak vége van egyszer!:[-mondtam Én!

-De ennek nem lehet vége! Szeretem:)

-De igen...vége lehet. És vége is lesz!

-Miért vagy ilyen velem?-kérdezte könnyes szemmel.

Átöleltem és bocsánatot kértem tőle.

- Vivi te voltál már szerelmes?

-Igen voltam.:[-válaszoltam...

-És ugye milyen jó volt?:)-mosolygott.

-Nem...egyáltalán nemvolt jó :[Tudod az Én szerelmem is mindig csak velem volt....mindig csak engem ölelt át, engem puszilt meg.És ha csak egymás mellett sétáltunk, akkor is éreztem,hogy engem szeret.Jó érzés volt-mosolyodtam el.*.*

-De Vivi akkor miért könnyes a szemed?:[

-Megváltozott minden...Most más szerelme...soha többet nem lesz velem újra.Soha nem ölel át újra, soha nem kapok tőle több puszit!

És az a legrosszabb az egészben, hogy mikor elmegy mellettem...rám néz,és Én úgy érzem: mintha sosem szeretett volna!:[

-Lehet hogy mégsem jó dolog ez Tesó?!Nem akarok szomorú lenni, mint Te..

.nem akarom szeretni a Botit!- letörölte a könnyem...és átölelt.:[



Már nem is értem miért beszéltem ilyen butaságokat, csak összevoltam zavarodva és persze minden kedvem elment az élettől.

15. Vivcsykeee (válaszként erre: 10. - Bared)
2009. dec. 17. 17:48

Én is így gondolom, hogy a kisgyermekek számára igen is fontos az első szerelem, és ezt a szülőknek teljesen komolyan kell venni, nem csak úgy mint egy 'kis játékot'. A kicsiknek igazán fontos az, hogy eltudják mesélni valakinek(legtöbbször az anyucinak)hogy mi is történik a pici szerelmi életükben. És persze nekik sem mindegy, hogy mindezt egy érdeklődő szülőnek mondják el, aki még el is látja akár őket tanácsokkal, vagy egy olyan szülőnek, aki nem fordul érdeklődéssel a téma felé, és annyit gondol, hogy "Majd elmúlik ..kicsi még!"


Úgy gondolom, hogy az első szerelem nagyon sok kisgyerek életére kihat. Úgyhogy dédelgetni kell édes kis álmaik.


Bár lehet hogy csak Én látom ezt így, mert nekem végülis nincs még gyermekem,de van egy ennivaló kishúgom.Aki szerelmes. :)

14. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 13. - Szasz23X)
2009. dec. 17. 15:23

vannak kevésbé aranyosak is a nagyfiam pl 7 évesen csalódott először mikor a nagy szerelmével el lettek tiltva egymástól.

3 évig tartott a szerelmük

2009. dec. 17. 15:19
mennyire aranyosak az ilyen sztorik :)))
12. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 11. - A14deb9047)
2009. dec. 17. 15:18
édesek lehettek :)
2009. dec. 17. 15:17
A fiam, aki akkor még bölcsődébe járt (másfél éves volt kb.), egy hétig hiányzott. Amikor hétfőn reggel újra vittem, az egyik kislányt is éppen akkor bontották ki a pelusból. Amikor meglátták egymást, egymás nyakába borultak: és lényegében lesmárolták egymást...
10. bared (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2009. dec. 17. 15:15

nekem szilárd meggyőződésem, hogy hülyeség a felnőttek részéről mikor csak legyintenek rá...igenis, attól mert kicsi gyerek, vannak igaz érzései, és neki azok akkor a legfontosabbak...

mindig azt mondom: a gyerek az csak kicsi, nem pedig hülye....

2009. dec. 17. 15:14

az én kisebbik fiam 3 évesen volt szerelmes egy nála jóval magasabb kislányba (csoporttársa volt)

az elmúlt hamar de utána egy másik csoporttársába lett szerelmes és nem volt hajlandó aludni csak úgy ha foghatta a kislány kezét alvás közbe.

mikor az ovónő elmesélte dőltem a nevetéstől.

2009. dec. 17. 15:12
Tavaly szeptemberben történt az első osztályban. A tanítás megkezdése után kb. 3 héttel az egyik kisfiú világfájdalmas arccal állt az ablak előtt. Majdnem kihullottak a könnyei. Kérdezem tőle, "mi baj van"?? Halálkomolyan válaszolt: "szerelmi bánat"!! "Nem akar veled szóba állni"?? "Nem"!! Ez a fiú tényleg komolyan gondolta...
2009. dec. 17. 15:10

mennyire édesek :D én emlékszem, az első szerelmem oviskoromban volt :P anyu azóta is emlegeti, mert büntiben voltunk, amikor értem jött :D csókolóztunk az udvaron és az óvónéni megbüntetett :D

(biztos irigy volt a vén szipirtyó) :D:D

6. bared (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. dec. 17. 15:08

ja..egyébként ez a "szerelem" hosszan, 2 éve tartott ám!:-))

a mostani plátói szerencsére, már 13 éves, és halálosan szerelmes 1 éve az egyik fiatal fiú kollégámba, aki az egyik legjobb barátom)))

2009. dec. 17. 15:07

hmm...

aze én kislányom nagycsoportos ovis volt, amikor a 4 számára legkedvesebb kisfiút maga elé rendelte, és közölte velük, ki lesz a barátja /ők másik suliba mentek/, és ki a a szerelme /ő persze o.társ lett/...:-))

Majd miután az Imike nevű rémült kisfiú gondolom túl jutott az első sokkon, az én édes kislányom berángatta a nagy kuka mögé, hogy csókolózzon vele))))

2009. dec. 17. 14:53
az én,kisfiam 2.osztályos és.szerelmes 1.osztályos kislányba ajándékot is,vett neki.
2009. dec. 17. 14:51
Az én kislányom 15 éves és halálosan szerelmes!!!Végre nem viszonzatlan a dolog!!!!"JÁRNAK"!!
2009. dec. 17. 14:49

az én kislányom már hónapok óta hűséges a "szerelméhez". bármilyen nyafogósan és álmosan érkezik is az oviba, amint meglátja a "lovagját", teljesen felpörög és kuncogva szaladgál...

édesek :)

2009. dec. 17. 14:43
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy leírjuk kellemes kis történeteinket, kislányunk, ismerősünk, első szerelmi élményeiről, és beszélgessünk ilyen igazán fontos dolgokról :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook