Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyereknevelés, avagy adni, de miből? fórum

Gyereknevelés, avagy adni, de miből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
182. rockcica (válaszként erre: 128. - Guruljka)
2023. jún. 8. 14:02
:D
181. rockcica (válaszként erre: 89. - Legie)
2023. jún. 8. 13:57
Mert vadultak, játszottak .Az enyém elesett és azért esett ki a foga.Egy méterre voltam tőle..Nehezen viseltem volna ha az apja engem hibáztatott volna...
180. rockcica (válaszként erre: 79. - Legie)
2023. jún. 8. 13:54
Ha elvitte a játszóra őket az tök jó,egy gyerek sosem fáradt a játszóhoz! Gondolom nem éjszakáztak, hogy" hullafáradtak " legyenek.Azt érzem hogy nem látod meg a jót semmiben...Nálunk is van a gyerek miatt konfrontáció, és más is lett a kapcsolatunk amióta megvan a Manócska, de próbálni kell engedni a párodat is hogy hozzáférjen a gyerekhez és ne kontrollálj mindent.
179. rockcica (válaszként erre: 42. - Legie)
2023. jún. 8. 13:45
Nem is értem ha nem is akart elvenni, minek mentél hozzá? Ha nem érezted hogy szeret egyáltalán minek maradtál vele? Nekem ez úgy jön le( és nem bántani akarlak félre ne értsd) hogy kicsit ráakaszkodtál..Azt lehet érezni ha kellesz egy pasinak..ha nem akkor nagyon gáz..És főleg a gyerek .ha már így kijelentette hogy nem akar akkor ez nagyon felelőtlen döntés volt..De már mindegy..ugye ez van.Viszont próbálj egy kicsit lazulni és bevenni a leszarom tablettát .Azt hittem nálam görcsösenb anya nincs .de van..
2019. jún. 4. 18:41

Mellékesen megjegyzem:

a fórumindító az indítás napja óta nem jelentkezett be

(legalábbis erre az adatlapjára;-)


Legie adatlapja

regisztráció dátuma: máj. 11.

utoljára itt volt: máj. 11. 14:47

177. Panna.33 (válaszként erre: 171. - Michelle.r)
2019. máj. 13. 12:27
Na itt kezdtem gyanakodni egy durva pszichés zavarra. Remélem, hogy troll.
176. michelle.r (válaszként erre: 175. - Globus)
2019. máj. 13. 10:08
Arra nem emlékszem. De arra kristálytisztán, hogy ez költözős sztori volt már.
175. globus (válaszként erre: 174. - Globus)
2019. máj. 13. 09:13
Geranna, ilyesmi?
174. globus (válaszként erre: 173. - Michelle.r)
2019. máj. 12. 20:58
Szerintem volt már ő itt, más néven, valamiért ismerős a sztori. Férj, aki nem szól hozzá. Akivel nem lehet kimenni az utcára, mert pár méterrel előbbre jár?
173. michelle.r (válaszként erre: 152. - Legie)
2019. máj. 12. 20:57
Szép magas ív után nem túl fantáziadús levezetése a témánk. A másik nickeddel azért remélem, még olvasod 😜😘😜
172. michelle.r (válaszként erre: 42. - Legie)
2019. máj. 12. 20:41

"Volt hogy elhitette velem, hogy masik varosba akarunk költözni, feladtam a munkám, elköltöztem, munkába álltam, vártam, h ő is költözzön, vegul nagy nehezen vallotta be, hogy ő nem akar költözni (már házasok voltunk)."


😂🤪😂🤪 szólj, ha eladod a film jogokat, megvenném 😂

A fórum, amit annó indítottál ebben a témában, már nem pörög?

171. michelle.r (válaszként erre: 30. - Legie)
2019. máj. 12. 20:36
Most nagyon szeretném azt hinni, hogy trollkodsz.
170. michelle.r (válaszként erre: 21. - Legie)
2019. máj. 12. 20:33

Ne haragudj, de ebben a családban a te viselkedésed a legszörnyűbb. Minden arra megy ki, hogy megélhesd a mártírságodat. Mindenki felöltöztetni a gyereket reggelente, ha nem akar elkésni. Mert ezek a kis büdös brigantik pontosan tudják, hogy mikor melyik gombot kell nyomni ;o))


Elmondod, hogy két órát beszélgettél az igazgatóval, de nem folytatod? Miért? Nyilván azért, hogy az a szerencsétlen megint jégre menjen.


Nehogy azt hidd, hogy te jobb mintát mutatsz a gyerekenek, mint az apja.


Lazulj le egy kicsit, nem kell küzdeni. A gyerek akkor fog először rendesen egyedül felöltözni, amikor nem kapsz ideggörcsöt attól, hogy nem öltözik.

169. birebora (válaszként erre: 167. - Tádámmm)
2019. máj. 12. 09:50
Azt gondolom, hogy akinek van két szép, egészséges gyereke nem lehet "szörnyű" az élete. Megkapta a legnagyobb ajándékot, kétszer is.
168. tádámmm (válaszként erre: 42. - Legie)
2019. máj. 12. 09:13

Ezek alapján végképp nem értem miért mentél hozzá...

Önbizalomhiányod nincs, azt látom ( szép is, okos is... ) de némi önkritikád lehetne..

167. tádámmm (válaszként erre: 30. - Legie)
2019. máj. 12. 09:06

Én nem értek egyet azzal a bölcs fiatal lánnyal. Igenis van olyan, hogy válni kell. Nem mondom, hogy neked, bár ki sem zárom.

És azzal a mondatoddal sem értek egyet, amikor állítod, hogy Te sosem hibáztál semmiben... ez azért elég öntelt kijelentés. Mindenki hoz rossz döntéseket. Te is. És ha más nem is, a 'szörnyű' életed el kellene gondolkodtasson, hogy vajon Te mit csináltál rosszul? Ez mondjuk nem könnyű.. de ahogy olvaslak, az őszinteség önmagaddal sem megy.

166. Guruljka (válaszként erre: 165. - 0adc8842b1)
2019. máj. 11. 22:48
Kicsit optimista vagy az óvónőkkel kapcsolatban.
165. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Legie)
2019. máj. 11. 21:51
Neked is szörnyű, d a gyereknek is. A másik gyerek nem játszik vele? A férjed sokkal több, mint egy nagy nulla. Két nulla meg tudod mi? Szóval, mennyi idős a gyermek? Óvónő sem segít? Hogy hagyhatja egyedül a gyereket, nem látja hogy külön ácsorog? Neked meg ismerkedni kellene más szülőkkel az oviban. Elmenni, vagy meghívni közös kis gyerekzsúrra, buliba. Névnap, szülinap. Nem tudom milyen az anyagi helyzeted.D tégd és a gyereket is menteni kellene. A munkatársaid, vagy ismerősök nincsenek akiknél gyermek is van és lehetne velük szorosabban barátkozni. Ha olyan lüke férjed van, talán ne is érdekli, ha más pasival mennél mondjuk kirándulni, szintén gyerekkel. Vagy játszótéren ismerkedni. Másképpen nehéz beilleszteni a gyereket, de rád is ráférne. Szép hétvégét.
164. bozsu55
2019. máj. 11. 16:22

Menjetek orvoshoz, talán segít


Apropó most mit csinál a család többi tagja hogy te itt hoxázol?

2019. máj. 11. 16:01
Ha jól meggondolom, a fórumod címválasztása nagyon találó. Hiszen azért nem tudsz örömöt, szeretetet, boldogságot ADNI a családodnak, mert nincs miből... és valójában ez a Te döntésed. Eldöntötted, hogy a régi családod miatt neked rossz az életed, és bár nem velük élsz, a döntésed ugyanaz. Elárulok 1 titkot. Ez az egy életed van, és elpazarlod, de ami szörnyűbb és főleg önző dolog: a gyerekeidnek sem akarsz jobbat.
162. epervirág (válaszként erre: 152. - Legie)
2019. máj. 11. 15:41
Meghalni? Te beteg vagy menj kezeltesd magad ha nem akarsz a zárt osztályon kikötni!!!
161. epervirág (válaszként erre: 138. - Legie)
2019. máj. 11. 15:35
De nem akarja mèg annyira sem èrdekled,hogy tudjatok beszèlni!
160. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 159. - Globus)
2019. máj. 11. 15:35
Igen...akkor közelebb lenne az igazság :)
159. globus (válaszként erre: 151. - 16b5d6ae34)
2019. máj. 11. 15:24
Én szívesen meghallgatnám férj verzióját is a házasságról, hétköznapokról, kapcsolattartásról.
158. Piroska52 (válaszként erre: 152. - Legie)
2019. máj. 11. 15:19
szedd már össze magad,
157. semleges (válaszként erre: 152. - Legie)
2019. máj. 11. 15:09

Figyu!


Erről beszélünk. Ha nem találod meg a gyermekeidben, férjedben, saját magadban az örömet, keress valami kikapcsolódást, hobbit, elfoglaltságot. Csináld ami örömet okoz. Mivel foglalkozol? Szüleid, testvéreid, haverok, barátnő? Valaki akihez bizalommal fordulhatsz? Akivel pár napra elutazol a taposómalomból?

156. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 152. - Legie)
2019. máj. 11. 15:05
Menj el egy pszichológushoz ...először csak egyedül. Pláne, hogy ilyen ötleted van, amit most írtál!
2019. máj. 11. 14:56

Hát én hívő vagyok, de az a felfogásom, amit az az árvizes vicc sugall. Szóval várom a segítséget, de addig is megteszem, ami tőlem telik.


(Aki nem ismeri: Józsi bácsi áll a háza előtt, derékig az árvízben.

Arra jön egy csónak.

- Józsi bácsi! Jöjjön! Elsodorja a víz! -

Józsi bácsi felel:

- Én istenhívő ember vagyok, imádkozom, nem halhatok meg. - Csónak el.

Másnap egy hajó jön, Józsi bácsi nyakig víben, megint hívják, de a válasz ugyanaz:

- Istenhívő ember vagyok, imádkozom, nem halhatok meg.

- Az éjszaka pedig Józsi bácsi vízbe fúl.

Felkerül a mennybe, Szent Péterhez. Mondja neki:

- Miért kellett meghalnom? Folyamatosan imádkoztam!

- Szent Péter lapozgat a jegyzeteiben, majd megkérdi:

- Hogy is hívják magát?

- Kovács József

- Kovács József, Kovács József... maga meghalt?

Pedig küldtünk egy csónakot, meg egy hajót is! )

154. globus (válaszként erre: 39. - Legie)
2019. máj. 11. 14:52
Csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy "En egy dolgot kértem régen Istentől / a Sorstól, hogy a férjemet Isten adja, az legyen, akit Ő szán nekem."
153. tádámmm (válaszként erre: 84. - 16b5d6ae34)
2019. máj. 11. 14:49
Nem ez a legkönnyebb? Nem vàllalni a felelősséget semmiért.. feladtam. Nem hajlandó RÁNÉZNI a saját hülyeségeire, csak fújja a férj hibáit. Ha mindez így igaz, már régen egyedül nevelném őket, BOLDOGAN, nem rinyálnék. Sírni mindig könnyebb, mint felelős döntést hozni és vállalni a következményeket.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook