Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyere fogyjunk együtt hétfőtől!/09.28./ fórum

Gyere fogyjunk együtt hétfőtől!/09.28./ (beszélgetős fórum)


103. 71e454bee5 (válaszként erre: 102. - Zsanzi88)
2009. szept. 26. 15:05
Szia! Persze, örülünk neked!:) Milyen módszerrel szeretnél fogyni?
2009. szept. 26. 15:03

Sziasztok!!!


ÉN IS SZERETNÉK FOGYNI MINIMUM 9 KILÓT!!!!

CSATLAKOZHATOK HOZZÁTOK???

2009. szept. 26. 14:39

Így van:)

Holnap is ugyan olyan finom lesz, sőt jobban is fog esni,mert már nagyon fogod várni:)

100. 71e454bee5 (válaszként erre: 97. - Cicabarát21)
2009. szept. 26. 14:37
Én bográcsoztam ma, de úgyse eszek ma belőle. Na nem baj, majd holnap bepótolom!:)
99. Cicabarát21 (válaszként erre: 98. - Marissza)
2009. szept. 26. 13:22

Igazad van:)

Takarítanom nekem is kéne, de úgy elálmosodtam:)

98. marissza (válaszként erre: 97. - Cicabarát21)
2009. szept. 26. 12:55
Én két lakástakarítás közben pillantok be néha-néha ide! Le kell mozogni az ebédet! :)
2009. szept. 26. 12:43

Megjöttem:):)


Jajjj de jól érzem magam így edzés után:)Nagyon jól esik:)


Sehol senki?:)Merre vagytok ilyenkor?Biztos mindenki ebéd utáni sziesztát tart:)

96. m.juci
2009. szept. 26. 10:35
Sziasztok! Én is nagyon elszeretném kezdeni 7főtől, de én 90napossal. Ugye nem baj? Csak még nem tudok megnyitni új témát,mert most regeltem. Addig gondoltam ide írok nektek:)Bár ha vki 90napozik és tud nyitni új témát azt megköszönném, és akkor mi ott tudnánk bíztatni egymást:)
95. marissza (válaszként erre: 93. - B2076ec79b)
2009. szept. 26. 10:10

Szia!

Levélben küldök neked linkeket! :)

94. Cicabarát21 (válaszként erre: 84. - Cickány64)
2009. szept. 26. 09:58

Nem tűnök el azt megígérhetem:)

Hát ha őszinte akarok lenni a diétákat sosem tudtam betartani, de ez az én "gyengeségem":):(:).

Ezért most mozgás mozgás mozgás és reggel este shake.


Tegnap este itt voltak a tesómék és bolognait főztem nekik, de én nem ettem belőle este 7kor.Meg tudtam állni:) Majd ma délben.:)


No de lányok, most el kell köszönöm,mert megyek edzeni.


De még jövök ma valamikor:):)

2009. szept. 26. 09:42

Sziasztok!


Én bicikliztem tegnap kb 2 órát :)))

Fogok szedni ginsenget, ez segít majd az állóképességem javításán, és a fáradtságon :)))


Arra nem írt nekem senki, hogy a norbis kódokat valahol meg tudom találni a neten, vagy meg kell vennem a könyvet? Mert így nehezen kezdem el hétfőn...

92. 71e454bee5 (válaszként erre: 91. - 337ac1489c)
2009. szept. 26. 09:36

Pedig igenis legyen neked is szabadakaratod, és saját véleményed, ami megrendíthetetlen!:)

Nekem is volt olyan bnőm, akivel első óta jóba voltam, és mi lett a vége? Fontosabbak lettek nekik a fiúk, meg a ribiskedés, mint én. Hát ennyit erről...:S Nem értem hogy lehet a barátnőd ilyen akaratos...

Amúgy barátom MagneB6-ot szedett fáradékonyságra...

91. 337ac1489c (válaszként erre: 89. - 71e454bee5)
2009. szept. 26. 09:26

Köszi szépen, olyan jól esnek az ilyen szavak!:)


A gyüminap tuti lendít majd a fogyidon!


Egyébként az az igazság, h. az elejétől kezdve szedek Ca-t meg multivitamint is szedtem egy dbig, csak...nem is tudom, miért hagytam abba...egyébként az sem javított a fáradékonyságomon:S


A bnőmnek meg van pasija, csak nem tudom, ők szeretnek mindig menni vhova... Az én párom volt osztálytársa a srác meg az ő haverjaikból alakult ez a társaság. Szóval elvileg mind haverok, bár a párom sem bírja őket néha... A bnőm egyébként ált. isk. első osztály óta a legjobb bnőm, nem is szoktunk veszekedni, de az ilyen eljárós dolgokból folyton konfliktusunk van...:S És ő meg van győződve róla, h. neki van igaza és engem is képes róla meggyőzni...:S

2009. szept. 26. 09:16
Ja és ma felbúzdulva rajtatok, gyümi-zöldség napot tartok én is!:)
89. 71e454bee5 (válaszként erre: 88. - 337ac1489c)
2009. szept. 26. 09:16

Szia!

Olvastam a naplód, hát gondolom a barátnődnek most nincs barátja, és azért is ilyen veled. Én is sokat változtam azalatt az idő alatt, amialatt együüt voltam már a barátommal. Sok barátnőm meg leragadt a régi "élem az életem 1000-rel" életmódnál, és nem tudták megérteni, hogy engem ez már nem vonz. Így maradt egy, de olyan barátnőm, akire számíthatok, és nem hány a szemere semmit. Szóval ha nagyon nem érzed jó magam a társaságodban, akkor keress más barátokat, szerintem biztos fogsz találni jobbakat is!:) Akár innen a hoxáról is.

Vérvétellel biztos kimutatható, hogy van-e valamilyen hiány a szervezetedben, de szerintem jobb lett volna, ha már a fogyi elejétől szedsz valami multivitamint, mert ilyenkor lehetetlen mindent olyan szinten bevinni, mint ahogy kéne...:)

A fogyival kapcsolatban meg remélem elérem azt a szintet, mint amin te vagy most, mert ügyi vagy ám!:)

Na jó hosszú lett, mindegy...:)

2009. szept. 26. 08:48

Sziasztok Lányok!


Na, nekem jóóóó sz.r estém volt tegnap, jól összevesztem a bnőmmel (részletek a naplómban), de fogyi-ügyben jó vtam...1193 kcal és edzésen is vtam tegnap este!:)

87. marissza (válaszként erre: 86. - Cickány64)
2009. szept. 26. 08:07
:))))))
2009. szept. 25. 22:32
Mi van lányok???éhen haltatok???:-)))
2009. szept. 25. 20:51
Túl vagyok a mai tornán! Nagyon jól esett! 2 órát sikerült lenyomni, amiből 80 perc Norbi! :D
84. cickány64 (válaszként erre: 83. - Cicabarát21)
2009. szept. 25. 19:58
halihó!üdv a csapatban,de el ne tűnj!!!!először olvasd el a legújabb diétareceptet keettővel lejjebb,utánagondold át mégegyszer,hogy akarod-e,aztán ha igen,akkor GOOO!tanácsot azt nagyon tudunk adni:-))))
2009. szept. 25. 17:45

És amit elfelejtettem leírni.

158 cm vagyok és 73 kiló.

Régen karatéztam és judoztam is akkoriban 58kg voltam. Ez volt durván 5 éve, akkor a derekam miatt abba ellett hagynom a sportot.Most már okosabban űzöm.


5év alatt felszedtem "egy kevés felesleget:D "


Szeretnék lefogyni 60kg körülire, de 58-al sem vitatkoznék:D:D

2009. szept. 25. 17:41

Sziasztok!


Remélem nem késő még csatlakozni hozzátok!

Én is fogyni szeretnék. Sokszor próbáltam már az este 6 után nem eszek illetve ilyen - olyan fogyikat, de sajnos egyik sem jött be.

Augusztus végén az mondtam, hogy elég volt ezekből a hülyeségekből. Mindig elhitettem magammal, hogy "nyugi mozgás nélkül is le fogsz fogyni", de rájöttem, hogy ez nem így van.


Augusztus 25.-én vettem egy fitness bérletet és azóta járok ahányszor csak tehetem, volt olyan hét hogy csak 2x1,5 órát voltam, de olyan is hogy 5x1,5 órát.

Másfél 2 órát szoktam edzeni. Nagyon élvezem!!!


Már érzem a nadrágjaimon a változás, pedig a egy hónapja kezdtem járni:)Pont ma jegyezte meg az egyik munkatársnőm, hogy nagyon látszik a combomon illetve a hasam is laposabb lett:)Jól esett amikor megjegyezte.


Emellett este és reggel is iszom a herbalife shakejét, ezt csak azért hogy beinduljon a súlyom. Tudom, hogy nagyon drága, de úgy kaptam az egyik rokonomtól,mert nem használta:)


Kicsit hosszú lesz a lényeg hogy szeretnék hozzátok csatlakozni:)


Sok sikert mindenkinek.

2009. szept. 25. 17:35

lányok,találtam egy nagyon kedves hoxa tagtól egy szuper fogyókúrát!!!HA EZ NEM HASZNÁL,AKKOR SEMMI!!!

Hja és egy kis segítség a fogyókúrásoknak, itt oly sokan vannak... Én még nem próbáltam, de biztos hatásos, sok sikert!:)


Hétfő:


Reggeli: Alma


Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.


Vacsora: 2dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.


Kedd:


Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.


Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, edények elmosogatása.


Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.


Szerda:


Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának fele, de abból annyi amennyi belefér.


Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.


Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka hashajtó.


Csütörtök:


Reggeli: 1db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.


Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.


Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.


Péntek:


Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalevél, kekszreszelék.


Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.


Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépareszelékkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.


Szombat:


Reggeli:Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szacharinnal, nyomelemekkel ízesítve.


Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.


Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.


Vasárnap:


Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefir.


Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjreszelékkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.


Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

2009. szept. 25. 17:09

na halihó mindenki!megszültük a kerítést az urammal!:-))) már csak a festés van hátra,hát jól elfáradtam!

a sütőbe sül a kaja,hogy eszek-e belőle azt még nem tudom.mai kajám elég karcsú volt eddig:1 kapucsínó reggel,aztán a szomszéd gyerektől kértem egy almát a kertbe,kerítéscsinálás közben,aztán fél három felé egy banánturmix kb 2 deci tejjel,és két pici fürt szőlő.kiszámolom majd este mennyi,és úgy eszek vacsit.a kaja:tejszínes,gombás,békönös csirkemell,rizibizivel.mindent én csináltam,semmi kész szósz nincs benne!

79. b2076ec79b (válaszként erre: 78. - Mimike23)
2009. szept. 25. 16:48

Napi 5 étkezés:

reggeli egy zsömle vagy ilyesmi

tízórai gyümölcs

ebéd rendes főtt kaja

uzsonna egy joghurt

vacsora saláta pl.....


De én igyekszem reggeltől délig csak gyümölcsöt enni, ebédre rendes kaját, uzsonna általában kimarad, vacsora meg vagy valami könnyű, vagy kimarad :(



Szóval az 5 étkezés az nem olyan sok, ha ésszel eszik az ember. És kevesebbet is eszel, mert nem vagy annyira éhes :)


Széklettel kapcsolatban: próbálj délig csak gyümölcsöt enni, tuti rendbe tesz :))

2009. szept. 25. 16:34
Én ha napi 5-ször ennék,akkor kb 2 hét mulva már az ajton sem férnék be.Pl nekem ez nem jönn be,de lehet,hogy ezért van gondom a székletemmel.Tapasztalat nálatok lányok ilyen téren?
77. b2076ec79b (válaszként erre: 75. - Mimike23)
2009. szept. 25. 16:30
Nekem a megtartással nincs gondom, de ez a maradék "kevés" kg már nem megy olyan ripsz ropsz.:(
76. b2076ec79b (válaszként erre: 74. - Marissza)
2009. szept. 25. 16:29

Kb 1 év, talán kicsit több...

90 napoztam kétszer, azzal sok lement. Persze akinek van miből, annak pikk-pakk mennek lefelé. Ezzel a fránya utolsó 10-el szenvedek már vagy 3-4 hónapja...

Kiiktattam a cukrot, a szénsavas üdítőt, édességet, nagyjából a kenyeret, tésztát... Szóval nem volt egyszerű. De igazából a cukron kívűl eszem iszom mindent, csak nagyon odafigyelek hogy mikor és mennyit. Pl. sosem "zabálom degeszre" magam, csak annyit eszek, hogy elmúljon az éhség. Meg ha iszok mondjuk egy pohár vizet kaja előtt, akkor nem tudok annyit enni. :)

És fontos a rendszeres napi 5 étkezés. De mostanában mindig rohanok, kissé hadilábon állok a rendszeres evéssel,e miatt is álltak meg a kilóim szerintem.

2009. szept. 25. 16:27

.....


Én is sokat tornázok és tornáztam eddig is,mégis állt a sulyom.Szerintem bizonyos kg után stoppol a szervezet.Saját tapasztalat:könnyü volt leadni,nehezzebb megtartani és még nehezzebb a kevesebb sulyt leadni.Ti mit tapasztaltok?

74. marissza (válaszként erre: 73. - B2076ec79b)
2009. szept. 25. 16:22

Szia!

Nagyon-nagyon ügyes vagy! Neked mennyi idő alatt ment le az a 30-40 kg? Az étkezésed miből állt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook